Szybko i wygodnie z Pitbot – rozlicz swój podatek online 

36

Składanie zeznania podatkowego każdego roku nie należy do najprzyjemniejszych i najciekawszych czynności. Większość z nas chciałaby mieć to z głowy, najszybciej jak się tylko da – dlatego stworzyliśmy funkcjonalną aplikację, która pozwoli Ci rozliczyć się w kilka minut, a cały proces będzie łatwy i wygodny? Brzmi zbyt pięknie, żeby było prawdziwe? Poznaj aplikację Pitbot – zapraszamy!

Postaw na aplikację Pitbot – pełną wygodę i bezpieczeństwo

Zapewne wielokrotnie przechodziłeś przez żmudne przygotowywanie i dostarczanie zeznania podatkowego do skarbówki. Mnóstwo różnych formularzy, zawiłe terminy długie kolejki do okienek. Nie jesteś w tym sam – dotyczyło to każdego. Z tego właśnie względu postanowiliśmy ułatwić ten proces, jak tylko się da. W tym celu powstała nasza innowacyjna aplikacja Pitbot. Czym się ona wyróżnia?

 

Nasz program został specjalnie przystosowany do potrzeb użytkownika. Pitbot to nowoczesne narzędzie, które ułatwi Ci załatwienie wszystkich formalności w bardzo przystępny i intuicyjny sposób. Cały proces jest zautomatyzowany i zoptymalizowany, przez co wszystko przebiega sprawnie i szybko. Zadbaliśmy także o bezpieczeństwo Twoich danych, korzystając z najnowocześniejszych metod szyfrowania.

Jak rozliczyć się przez aplikację PitBot?

Większość osób składać będzie formularz PIT 37 – dotyczy on wszystkich pracowników zatrudnionych na zasadzie umowy o pracę i odprowadzających składki na podatek dochodowy. Więcej informacji znajdziesz na stronie https://pitbot.pl/program-do-pit/pit37-online/.

 

Rozliczenie przez Pitbot odbywa się bez wychodzenia z domu – wystarczy Ci Twój telefon, laptop czy tablet. Ściągnij aplikację i postępuj zgodnie ze wskazówkami i wykonaj kilka prostych kroków

 

Załóż darmowe konto, wybierz interesującą Cię funkcje i wypełnij wymagane pola. Potrzebować będziemy Twoich danych osobowych i informacji zawartych PIT 11. Od początku do końca wszystko odbywa się tutaj przez internet. To wygoda, jakiej jeszcze nie było a którą na pewno potrzebujesz. Jeśli zdecydujesz się na nasze usługi, wystarczy wybrać interesujący Cię pakiet, dokonać opłaty, a nasz specjalista zweryfikuje poprawność zeznania i wyśle je do urzędu. Nie pozostaje wiec nic innego jak czekać na decyzję.

 

Narzędzie Pitbot obejmuje możliwość rozliczenia przychodów we wszystkich pozycjach, również tych z zagranicy. Dostosowaliśmy nasz program do najpopularniejszych urządzeń z systemami Android i iOS. Ściągnij aplikację już dziś i przekonaj się, że rozliczenia PIT jeszcze nigdy nie były tak proste!

 

Polecamy:
Lampy nowoczesne – do jakich wnętrz pasują?

Skomentuj

Twój adres email nie będzie widoczny.

*