TOP10 agencji SEO według opinii! SEOSEM24 i inni wyróżnieni przez Rating Captain

Ranking agencji SEO - SEOSEM24 wygrywa.

Platforma Rating Captain stworzyła ranking, w którym znalazły się topowe agencje SEO w naszym kraju. Topowe dziesięć marek z tej branży to firmy najpierw wyłonione za pomocą wyszukiwania w Mapach Google, a następnie szczegółowo ocenione oraz przeanalizowane. Wspomniane agencje SEO są bardzo wysoko ocenione i powinny stanowić wzór do naśladowania, jeśli chodzi o zarządzanie opiniami. Któż, bowiem może lepiej znać się na marketingu internetowym niż topowe agencje SEO.

 

Czym jest ranking opinii, w którym klasyfikowane są najlepsze agencje SEO?

Rating Captain jest platformą, która specjalizuje się w budowaniu zaufania do firm. Specjaliści z tej platformy wyłonili dzięki zaawansowanym analizom najlepsze agencje SEO w Polsce. Ranking TOP 10 agencji SEO w Polsce to klasyfikacja firm, które zostały wyłonione po wpisaniu w wyszukiwarce Map Google frazy kluczowej “agencje SEO” przy ustawionej lokalizacji na cały nasz kraj. Rating Captain przeprowadził również szczegółowe audyty opinii, które pojawiają się w sieci na temat agencji SEO.

W ramach przeprowadzonych audytów specjaliści z Rating Captain wzięli pod uwagę między innymi: średnią ocen, liczbę opinii, nowe opinie w ostatnim kwartale, średnią długość opinii, a także odsetek opinii bez tekstu. Raporty z przeprowadzonych audytów zawierają sporą liczbę szczegółowych informacji, a wszystkie przeczytać można na stronie www platformy Rating Captain. W rankingu opinii znalazły się marki takie jak: SEOSEM24, Widoczni Poznań, Delante Kraków, Grupa TENSE Kraków, Semcore Poznań, Sempire Poznań, Artefakt Wrocław, REACTIVE Wrocław, Internetica Warszawa oraz SEOGroup Gdynia.

Z całą pewnością jest to sporym wyróżnieniem dla wszystkich wymienionych firm. Tym bardziej, biorąc pod uwagę, jak duża jest w Polsce liczba agencji, które specjalizują się w marketingu internetowym.

 

Jakie są najlepsze agencje SEO w Polsce i jak wypadły w rankingu opinii? SEOSEM24, Widoczni Poznań, Delante Kraków oraz pozostałe

Spójrzmy zatem na ranking agencji SEO według klasyfikacji Rating Captain.

 1. SEOSEM24
 2. Widoczni Poznań
 3. Delante Kraków
 4. Grupa TENSE Kraków
 5. Semcore Poznań
 6. Sempire Poznań
 7. Artefakt Wrocław
 8. EACTIVE Wrocław\
 9. Internetica Warszawa
 10. SEOGroup Gdynia.

 

Na stronie internetowej Rating Captain dostępne są szczegółowe audyty wszystkich wymienionych agencji, jeśli chodzi o ich oceny, opinie oraz sposób zarządzania nimi. Zaczynając od SEOSEM24, które zostało sklasyfikowane na pierwszym miejscu, warto wskazać, że ta agencja może pochwalić się następującymi rezultatami: średnia ocena: 4.97, liczba opinii: 393, nowe opinie w ostatnim kwartale: 156, średnia długość opinii: 137 znaków, a odsetek opinii bez tekstu to: 8%. Dzięki osiągniętym wynikom SEOSEM24 klasyfikuje się jako klasa A w audycie opinii. Klasa A oznacza, że stosunek opinii do oceny jest doskonały. W przypadku SEOSEM24 na uwagę zasługuje fakt, że bardzo duża liczba recenzji pojawiła się na firmowym profilu stosunkowo niedawno.

 Logo SEOSEM24.

Drugie miejsce w rankingu opinii zajęła agencja SEO Widoczni Poznań. Średnia ocen w tym przypadku to: 4.92, liczba opinii: 386, nowe opinie w ostatnim kwartale pojawiły się 23 razy. Średnia długość opinii to z kolei 177 znaków, a odsetek opinii bez tekstu wyniósł 8%. Stosunek opinii do oceny jest tak dobry, że podobnie, jak agencja SEOSEM24, Widoczni Poznań klasyfikowani są jako klasa A.

 Logo Widoczni.

Delante Kraków to agencja SEO, która zajęła trzecie miejsce w prestiżowym rankingu Rating Captain. Delante Kraków to firma, która otrzymała według przeprowadzonego audytu klasę B i nadal jest to dobry wynik. Wspomniana agencja SEO ma średnią ocen: 4.83, liczbę opinii 193, nowych opinie w ostatnim kwartale: 18, średnią długość opinii: 206 znaków oraz opinii bez tekstu 26 procent. Agencja Delante Kraków została zaliczona do klasy B, jeśli chodzi o matrycę zaufania. Jest to naprawdę dobry wynik, jednak wciąż możliwe są ulepszenia.

 Logo Delante.

Pozostałe agencje SEO, które znalazły się w rankingu, również osiągnęły dobre rezultaty i z tego powodu zostały wyróżnione. Podsumowując wyniki uzyskane przez 3 najlepsze agencje SEO, czyli SEOSEM24, Widoczni Poznań, a także Delante Kraków. warto zwrócić uwagę na bardzo wysoką średnią ocen u wszystkich wyróżnionych firm. Internauci za każdym razem w procesie decyzyjnym zwracają uwagę na to, jakimi ocenami może pochwalić się dana agencja. Jeżeli średnia ocen nie przekracza 4, może być to powód do skorzystania z oferty konkurencyjnej firmy.

Logo Grupa Tense.

Logo Semcore.

Logo Sempire.

Logo Artefakt.

Logo Eactive.

Logo Internetica.

Logo SEOgroup.

 

Dlaczego ważne jest odpowiednie zarządzanie opiniami i jaki ma wpływ na ranking?

Przede wszystkim odpowiednie zarządzanie opiniami na firmowych profilach ma wpływ na pozycje tych wizytówek w wyszukiwarce Map Google, a więc na sam fakt, że znalazły się one w rankingu. Odpowiednie zarządzanie opiniami polega między innymi na tym, aby jak najszybciej odpowiedzieć na opublikowane recenzje. Specjaliści z topowych agencji SEO szybko i sprawnie reagują na pojawiające się wpisy, dzięki czemu klienci czują, że są dla agencji ważni. To z kolei sprawia, że szybko decydują się na ponowne skorzystanie z oferty. Najlepszą sytuacją jest, gdy osoby zarządzające firmowymi profilami odpowiadają na opublikowane opinie w ciągu maksymalnie 5 dni. Doskonale wpływa to na wizerunek agencji oraz SEO. W rankingu TOP10 agencji SEO wykonanym przez Rating Captain, klasyfikacja firm zależy także od tego, w jaki sposób firmy odpowiadają na opinie. Odpowiedzi na opublikowane recenzje nie powinny być zbyt krótkie. Mogą także zawierać frazy kluczowe, gdyż dobrze wpływa to na pozycjonowanie. Bardzo ważne jest oczywiście również to, aby treść odpowiedzi nie była zduplikowana. Właściciele topowych agencji SEO w Polsce takich, jak na przykład SEOSEM24, Widoczni Poznań oraz Delante Kraków doskonale o tym wiedzą więc wzorowo prowadzą wizytówki w Google Moja Firma.

 

Dlaczego TOP10 agencji SEO w Polsce wzbudza tak duże zaufanie?

Ludzie biorą pod uwagę potęgę pojawiających się na firmowych profilach opinii oraz ocen. Wiarygodne źródło informacji na temat działalności to takie, które pochodzi od internautów, którzy już skorzystali z oferty. Klienci wykorzystują także opinie w internecie, aby potwierdzić słuszność swojej decyzji o skorzystaniu z oferty konkretnej agencji. Topowe agencje SEO wymienione w rankingu Rating Captain to firmy o ogromnym doświadczeniu na rynku, dzięki czemu mogą pochwalić się między innymi rekomendacjami od uznanych w Polsce i na całym świecie firm. Agencje SEO z TOP10 wzbudzają zaufanie również z tego powodu, że są one wysoko pozycjonowane przez wyszukiwarkę Google. Algorytmy wyszukiwarki mają na celu przeszukanie rozległej sieci po to, aby jak najszybciej dostarczyć najlepsze wyniki wyszukiwania. To, co wyświetla się najwyżej, jest traktowane przez internautów jako lepsze. To, co jest promowane przez wyszukiwarkę Google jest zatem zgodne z tym, czego oczekują potencjalni klienci agencji.

 

Jakie korzyści niesie ze sobą wyróżnienie agencji SEO w rankingu opinii stworzonym przez Ranking Captain?

Wszystkie agencje SEO, które znalazły się w rankingu, a więc: SEOSEM24, Widoczni Poznań, Delante Kraków, Grupa TENSE Kraków, Semcore Poznań, Sempire Poznań, Artefakt Wrocław, REACTIVE Wrocław, Internetica Warszawa oraz SEOGroup Gdynia niewątpliwie skorzystają na tym fakcie. Szczegółowa analiza oraz ocena każdej z agencji SEO wykazała zarówno mocne, jak i słabe strony firmowych profili. Dzięki temu, jak na dłoni widać, co można poprawić. Dodatkowo warto wskazać, że obecność w prestiżowym rankingu wspomnianych firm jest dla potencjalnych klientów potwierdzeniem doświadczenia oraz wysokiego poziomu skuteczności agencji. Nie tylko bowiem ich firmowe wizytówki wyświetlają się wysoko w wynikach wyszukiwania, ale także wyróżniony w rankingu jest stosunek liczby ocen do ich średniej. Klasa A oraz Klasa B, jakie uzyskują wyróżnione firmy, oznacza dla zainteresowanych skorzystaniem z oferty niezawodność agencji. Przyszli klienci mogą zapoznać się z aspektami przeprowadzonych audytów, takimi jak między innymi:

 • widoczność,
 • analiza zaufania,
 • jakość recenzji,
 • główne skargi,
 • konkurenci Google,
 • odpowiadanie na recenzje,
 • matryca zaufania,
 • słowa kluczowe,
 • liczba profili,
 • pełna informacja,
 • ocena w gwiazdkach w ciągu ostatniego roku,
 • liczba recenzji w ciągu ostatniego roku

oraz wiele innych.

 

Podsumowując, w rankingu opinii stworzonym przez Rating Captain zostały wyłonione najlepiej pozycjonowane agencje SEO, a następnie specjaliści tej platformy przeprowadzili szczegółowe audyty opinii, jakie pojawiają się pod firmowymi profilami. Przeprowadzone audyty stały się bazą do tego, aby określić kolejność agencji pod względem recenzji. Agencja SEOSEM24 zasługuje na uwagę, z tego powodu, że nie tylko ma doskonałą średnią ocen, ale także bardzo duża liczba opinii pojawiła się stosunkowo niedawno. Agencja Widoczni Poznań ma również przyzwoite wyniki, które niewiele odbiegają od tych uzyskanych przez opisany powyżej brand. Delante Kraków jako agencja SEO może z kolei pochwalić się naprawdę sporą średnią długością opinii, a pozostałe parametry są niewiele słabsze, niż dwóch wymienionych wcześniej agencji. Aby szczegółowo zapoznać się ze wszystkimi agencjami SEO, warto po prostu przejrzeć wnikliwie audyty, zapoznać się z rankingiem, a na końcu bez cienia wątpliwości skorzystać z oferty, którejś z wymienionych agencji.

W naszej opinii zdecydowanie warto skorzystać z usług agencji SEO, które znalazły się w rankingu. Recenzje na temat zrankingowanych przez Rating Captain działalności jednoznacznie wskazują na wysoki poziom zaufania internautów. Wizerunek w sieci wyróżnionych agencji jest mocny również, z tego powodu, że na swoich stronach internetowych mogą one pochwalić się bogatym portfolio. To bardzo cenny wyznacznik jakości. Poza tym któż, jak nie agencje SEO powinien mieć doskonały wizerunek w sieci? Serdecznie gratulujemy agencjom SEO, które znalazły się na liście TOP10 w Polsce.

Wrocławska oaza dla użytkowników iPhone – kompleksowe usługi serwisowe

Skomentuj

Twój adres email nie będzie widoczny.

*