To najlepszy czas na biznes w branży elektrycznej – odkryj perspektywy!

electrician-training-schools

Przewiduje się, że liczba zatrudnionych w elektrowniach wzrośnie o około 14 procent w okresie od 2018 do 2024 r. W krajowych projektach statystycznych dotyczących zatrudnienia wzrósł poziom budownictwa, który obejmuje prace elektryczne. Rynek nieruchomości przewiduje również, że instalacje elektryczne starszych budynków będą wymagać modernizacji w celu spełnienia nowych przepisów elektrycznych.

Elektrycy będą również potrzebni do instalowania nowych energooszczędnych systemów w wielu budynkach. Wreszcie, więcej elektryków będzie poszukiwanych w celu zastąpienia pracowników, którzy mają przejść na emeryturę.

To najlepszy czas na biznes elektryczny!

Wybierz strukturę biznesową, uzyskaj zezwolenie na prowadzenie działalności i zapytaj o dodatkowe zezwolenia wymagane na danym obszarze. Skonsultuj się z agentem ds. Ubezpieczeń komercyjnych w sprawie odpowiedzialności biznesowej i ubezpieczenia od odpowiedzialności zawodowej.

Zanim będziesz mógł działać jako profesjonalny elektryk lub wykonawca robót elektrycznych, będziesz potrzebować licencji wydanej przez państwo. Należy skontaktować się z wydziałem ds. Licencji elektrycznych w odniesieniu do odpowiednich testów i licencji. Licencje są wydawane różnym klasom elektryków oraz dostawcom elektrycznym. Indywidualni elektrycy lub firmy mogą składać wnioski.
Stwórz bazę.

imagesJeśli poświęcisz większość czasu na obsługę klientów, małe biuro będzie prawdopodobnie wystarczające. Będziesz potrzebował bezpiecznego miejsca na przechowywanie materiałów elektrycznych, takich jak przekaźnik półprzewodnikowy  i stołu warsztatowego, aby wykonać potrzebne prace montażowe. Wreszcie, będziesz potrzebować bezpiecznego parkingu dla dostawcy zaopatrującego Cię w sprzęt elektryczny i materiały eksploatacyjne.

Perspektywy

Skontaktuj się z generalnymi wykonawcami, aby omówić potencjalne możliwości elektryczne w nowych projektach budowy domu lub przebudowy. Zapytaj o komercyjne projekty budowlane, takie jak:

  • biurowce,
  • domy mieszkalne,
  • inne budynki komercyjne.

Rekrutuj firmy z branży nieruchomości.

Skontaktuj się z firmami zajmującymi się nieruchomościami i zaoferuj swoje usługi agentom, których klienci potrzebują usług elektrycznych. Prace elektryczne są czasem potrzebne do przygotowania domu na rynku nieruchomości lub do zastosowania się do zaleceń wydanych przez inspektora domowego. Agenci, którzy obecnie nie potrzebują Twoich usług, docenią dostępną wiedzę i mogą polecać Cię współpracownikom.
Właściciele domów często wynajmują licencjonowanych elektryków, aby ukończyli elektryczną fazę projektów przebudowy domu. Weź pod uwagę tę działalność, oferując zniżkę na opłaty za projekty elektryczne w ograniczonym okresie czasu.

Współpracuj z projektantem graficznym, aby utworzyć kolorową reklamę, która zwraca uwagę na te oszczędności. Umieść swoją reklamę w przewodnikach dotyczących doskonalenia domu w lokalnych gazetach i wzmocnij swoją wiadomość, powtarzając reklamę w sekcji domowej gazety. W ten sposób będzie Ci łatwiej wbić się na ten konkurencyjny rynek.

Skomentuj

Twój adres email nie będzie widoczny.

*