Taras w restauracji – czy deski kompozytowe to dobry pomysł?

aachen-2693708_960_720

W dzisiejszych czasach w każdej branży trzeba starać się być zawsze krok przed innymi – gastronomia nie jest wyjątkiem. Jeśli trafiłeś na fantastyczny pomysł tj poszerzenie lokalu o taras, który jeszcze bardziej zachęci do jego odwiedzania – gratuluje. Ale czy wiesz, z jakich materiałów go wykonać?

Drewno jest w coraz większym stopniu zastępowane przez deski kompozytowe. Ten wybór zdaje się być bardzo odpowiednim materiałem do użytku na zewnątrz. Chodzi o to, że deska kompozytowa została w zamyśle zaprojektowana, aby zapewnić:

  • niesamowitą trwałość,

  • łatwą konserwację,

  • trwałe piękno.

Reasumując, kompozytowe deski tarasowe oferują piękno drewna, ale bez kłopotów związanych z jego ciągłym utrzymaniem.

Dzisiejsi właściciele restauracji chcą oferować swoim klientom możliwość spędzania czasu na świeżym powietrzu – ale niekoniecznie martwić się tym, jak ten obszar utrzymywać. Wysokowydajny taras kompozytowy jest odporny na warunki pogodowe i codzienne zużycie – co sprawia, iż sprawdza się znacznie lepiej niż drewno. Zwykle też jest również wykonany z materiałów pochodzących z recyklingu, co czyni go idealnym wyborem dla dzisiejszych, świadomych ekologicznie konsumentów. Taka informacja tym bardziej przyciągnie gości do restauracji.

Oto pięć kluczowych zalet korzystania z desek kompozytowych renomowanych producentów takich jak EcoTeak:

agregaty malarskieTrwałość: deski kompozytowe zapewniają maksymalną wytrzymałość. Tym samym taras z kompozytu jest odporny na blaknięcie, plamienie, zarysowania i pleśń i nie gnije, nie pęka ani nie wygina się. Jest także odporny na owady i nie rozszczepia się, dzięki czemu jest bezpieczniejszy i wygodniejszy dla restauracji przyjaznych rodzin z dziećmi i zwierzętami domowymi.

* Niskie potrzeby konserwacji: w przypadku kompozytowej struktury nigdy nie musisz martwić się szlifowaniem, plamami czy malowaniem. Tylko sporadyczne czyszczenie mydłem i wodą to wszystko, czego potrzeba, aby zachować stabilność i piękno przez dziesięciolecia. Deski EcoTeak są dostarczane z długą gwarancją, dzięki czemu nawet po upływie lat taras z nich wykonany będzie nadal wyglądać i działać równie dobrze jak pierwszego dnia instalacji.

* Estetyka: można znaleźć bogate, nasycone kolory, kompozytowe wykończenia desek dzisiaj są dużo bardziej naturalnie wyglądające niż kiedykolwiek wcześniej. Dostępne opcje kolorystyczne to od głębokich tonów ziemi po pikantne czerwienie i dziewicze szarości, w tym inspirowane tropikami deski, które wyróżniają się wyraźnym, egzotycznym twardym drewnem. Oprócz oferty dostępnych dekoracyjnych desek, właściciele restauracji mogą również znaleźć szeroką gamę akcesoriów kompozytowych, takich jak balustrady, schody, bramy, pergole i meble, aby stworzyć prawdziwie spersonalizowaną przestrzeń zewnętrzną.

* Zrównoważony rozwój: Kompozytowa nawierzchnia zapewnia wygląd drewna bez wpływu na środowisko. Deski na taras są wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu, w tym z odzyskanych przemysłowych ścinków drewna i przetworzonego plastiku z popularnych przedmiotów, takich jak torby na zakupy.

Więcej informacji na temat materiałów kompozytowych znajdziesz na: www.ecoteak.pl

Skomentuj

Twój adres email nie będzie widoczny.

*