Szukanie web designera: jak odróżnić złego od profesjonalisty?

template-1599667_960_720

Wybór firmy zajmującej się tworzeniem stron internetowych jest jak granie w lotto, jeśli nie wiesz, czego szukać. Jeśli nie znasz znaków ostrzegawczych słabego projektanta, może skończyć się na dużym stresie i frustracjach, gdy masz do czynienia ze słabą obsługą, pustymi obietnicami i niesprawiedliwymi cenami. Poświęć czas, aby wzmocnić swoją pozycję dzięki poniższej wiedzy i nauczyć się oddzielania naciągaczy od firm porządnie zajmujących się projektowaniem stron internetowych.

Twój projektant stron powinien mieć dobrze wyglądającą witrynę

Poruszanie się po stronie projektanta stron internetowych to jeden z tych momentów, kiedy ocenianie książki według jej okładki leży w twoim najlepszym interesie. Strona internetowa firmy projektowej to okładka książki, więc naturalnie, jeśli ich strona internetowa Cię przeraża, stymuluje odruch wymiotny, lub doprowadza cię do kłopotliwej nawigacji – są szanse, że możesz oczekiwać tego samego wobec swojej przyszłej strony, jeśli zaprojektuje ją ta osoba.

Nawet jeśli jesteś typem analitycznym bez „oka” do projektowania, to można choćby sprawdzić rażące literówki, rzeczy nie układające się w szeregi, uszkodzone linki i tym podobne. Są to oznaki niechlujstwa i wskazują na zły projekt. Popatrz na stronę https://www.cube3d.pl – tutaj od razu widać, iż masz do czynienia z profesjonalistami.

Cena witryny nie zawsze jest dobrym wskaźnikiem jakości

Jeśli właściciel firmy projektowej przyjeżdża na spotkanie w Ferrari, istnieje bardzo duża szansa, że ​zawyża koszty, ale nie zawsze jest to łatwe do jednoznacznej oceny. Nie ma ustalonych wytycznych dotyczących jakości strony internetowej ani nie ma zalecanych struktur cenowych w branży. Ceny projektowania witryn internetowych znacznie się różnią – ponieważ jakość projektowania stron internetowych jest bardzo różna. Strony internetowe to sztuka i technologia zapakowane w jeden pakiet, ale nie wszyscy artyści są wykwalifikowani i nie wszyscy programiści wiedzą, co robią.

Dlatego, jeśli nie wiesz nic o projektowaniu stron internetowych, nie możesz użyć samej ceny, aby uzasadnić swój wybór. Konsumenci, którzy upierają się, że zawsze wybierają najtańsze oferty, przyczyniają się do ogólnoświatowego problemu bezmyślnych projektantów, którzy zalewają rynek i dają reszcie złą reputację. Nie sugeruję, by ignorować cenę, ale jeśli to możliwe, warto nie prać jej jako jedyny wyznacznik.

Po porównaniu funkcjonalności i jakości pracy możesz zdać sobie sprawę, że nie możesz sobie pozwolić na dokładnie to, co chcesz. możesz ulec pokusie, by zdecydować się na coś, co brzmi all inclusive, ale nie rób tego. Wiesz już, że jeśli coś brzmi zbyt dobrze, by było prawdziwe, jest tam jakiś haczyk.

Nigdy nie dostaniesz wysokiej jakości strony internetowej, jeśli wszystko, na co jesteś gotowy zapłacić, to kilka złotych. Jeśli naprawdę nie możesz sobie pozwolić na to, co chcesz, to nie koniec świata – zawsze możesz poprosić o coś mniejszego lub mniej skomplikowanego, aby to rozbudować, kiedy uda Ci się zaoszczędzić. Lepiej mieć solidne podstawy, niż uzyskać tanią funkcjonalność, która w każdej chwili może się rozpaść.

Skomentuj

Twój adres email nie będzie widoczny.

*