Sposób na braki w uzębieniu

004-omnident

Braki w uzębieniu to zdecydowanie niekomfortowa sytuacja, która w wpływa na nasz komfort estetyczny i naszą wartość. Nie jest to jednak nieodwracalne zdarzenie, gdyż dynamiczny rozwój protetyki umożliwia zastosowanie uzupełnień różnego rodzaju.  Osoby, które nie mają żadnych przeciwwskazań mogą zastosować najpopularniejszą metodę jaką są implanty. W przypadku gdy pozbawieni jesteśmy tylko kilku zębów możemy wybrać spośród koron czy mostów. Jeśli chodzi o protezy zębowe Wrocław możemy wybierać spośród:

Protezy ruchome – rozwiązanie, które może być kłopotliwe i oddziaływać na nasz komfort. Zastosowanie takiego rodzaju uzupełnienia wiąże się ze zmianą nawyków dotyczących codziennej higieny. Do najbardziej męczących czynności należy: czyszczenie szczoteczką protezy każdorazowo po jedzeniu, nocne moczenie w protezy w specjalnym środku czyszczącym, mocowanie protezy klejem. Przystosowanie się do zmiany jest początkowo męczące i czasochłonne. Dodatkowo osoby noszące protezę ruchomą są bardziej narażone na występowanie infekcji bądź grzybicy. Należy się także liczyć z dyskomfortem i bólem występującym podczas konsumpcji

Protezy stałe – zalicza się tutaj mostki protetyczne, korony zębowe oraz licówki. Te rodzaje protezy zębowej Wrocław jest stosowany w przypadku niewielkich braków. Koszt ich montażu jest znacznie wyższy niż w przypadku protez ruchomych, jednak komfort użytkowania jest nieporównywalny.

W naszych gabinetach Omnident znajdą Państwo fachowe informacje na temat zabiegów oraz leczenia protetycznego. Nasza wykwalifikowana kadra służy pomocą na każdym etapie. Naszym celem jest indywidualne podejście do pacjentów, tak aby czuli się wyjątkowo i wychodzili od nas zadowoleni. Podczas wizyt korzystamy ze specjalistycznego, profesjonalnego sprzętu najlepszych marek, wykonanego z materiałów najwyższej jakości. Korzystając z naszych usług mają Państwo gwarancje całkowitej sterylności i bezpieczeństwa. W razie konieczności pacjenci mają możliwość skorzystania ze znieczulenia.

Skomentuj

Twój adres email nie będzie widoczny.

*