Jotul Capital – skuteczna interakcja z traderem

400x0 (1)

Przy wyborze brokera bardzo ważne jest znalezienie firmy, która będzie chronić interesy klienta, przyczyni się do jego rozwoju i promocji. Skuteczna interakcja z traderem pozwala uzyskać najlepszy wynik. Na takim kontakcie koncentruje się Jotul Capital.
Rejestrując się na portalu klient uzyskuje dostęp do filmów szkoleniowych, literatury, szerokiego wachlarza przydatnych informacji. Do usług traderów służą analizy analityczne oraz najświeższe wiadomości z rynku finansowego.
Statystyki lepiej niż jakiekolwiek słowa potwierdzają skuteczność interakcji między Jotul Capital a traderami. Firma może pochwalić się:

– Duża liczba aktywów: ponad 2100.
– Błyskawiczna reakcja: mniej niż 14 ms.
– Wysoki odsetek pozytywnych recenzji: 89%.
– Wolumen obrotu 743 mln USD.
– Interakcja z 53 krajami świata.
– Przeprowadzanie ponad 2,7 mln transakcji miesięcznie.
– Duża liczba zarejestrowanych użytkowników: ponad 4 miliony.
-Doskonałe wsparcie techniczne, które przetwarza ponad 97% połączeń.

Spółce udało się osiągnąć tak wysokie wyniki w dość krótkim czasie. Platforma handlowa Jotul Capital powstała w 2013 roku, a jej początki sięgają praktykujących profesjonalistów z dużym doświadczeniem w handlu, bankowości i inwestycjach. Główną podstawą, na której broker buduje swoje działanie, jest zaspokojenie wszystkich potrzeb traderów, którymi inne podobne platformy nie mogą się pochwalić.

Ciągły rozwój to klucz do sukcesu na rynku giełdowym
Aby maksymalizować zyski klientów i ograniczać ryzyko, od 2014 roku na portalu Jotul Capital działa centrum szkoleniowe, które jest stale aktualizowane, oferuje aktualne pomysły na handel, a także pozwala użytkownikom serwisu dzielić się doświadczeniami .

– Firma co roku zwiększa przepływ inwestycji, co przenosi działalność Jotul Capital na nowy, wyższy poziom. Stało się to możliwe dzięki zaangażowaniu akcjonariuszy i znanych osób ze świata finansów w zarządzanie spółką.
– Broker nigdy nie spoczywa na laurach i nadąża za duchem czasu, opracowując nowe aplikacje i dodając wiele innowacyjnych narzędzi handlowych.
Dostępność zaawansowanych narzędzi analitycznych może znacznie zmniejszyć ryzyko traderów.
– Od 2019 roku Jotul Capital może osiągać wysokie wyniki na globalnym rynku finansowym i realizować główny cel – działać w interesie traderów.
Rób interesy z profesjonalistą! Powierz swoje inwestycje Jotul Capital, niezawodnemu i nowoczesnemu brokerowi.

Skomentuj

Twój adres email nie będzie widoczny.

*