Samochód do zadań specjalnych

32bc4b924bc76ff00c99e16573d503a6

Samochody niewątpliwie ułatwiają nam codzienne funkcjonowanie. Człowiek z prawem jazdy, wyposażony we własne lub wypożyczone cztery kółka, przemieszcza się, gdzi chce i jak chce. Oczywiście o ile nie stoi akurat w korku. Wynajem aut osobowych stał się bardzo popularny ostatnio w Polsce, zwłaszcza jeżeli chodzi o auta na minuty. Warto też jednak wiedzieć, że możliwy jest wynajem samochodów do przewozów specjalnych, takich jak, np. chłodnie.

1. Chłodnie na każdą kieszeń

2. Produkt skrojony pod konkretne potrzeby

3. Dużo zalet na co dzień i od święta

Chłodnie na każdą kieszeń

Jeśli zajrzymy do internetu, zobaczymy że, np.: wynajem chłodni w Warszawie, a także w całej Polsce, nie powinien stanowić większego problemu. Jedną z firm, która jest w stanie profesjonalnie udzielić nam pomocy w takiej sytuacji, jest Dolcar. Ma ona w swojej ofercie wynajem samochodów chłodniczych o pojemności od tysiąca do trzech i pół tysiąca kilogramów. Wynajem taki obejmuje tylko wypożyczenie chłodni, bez kierowcy. To już leży po stronie kontrahenta lub kontrahentki. W zależności od naszych potrzeb możemy zdecydować na różne terminy wynajmu, co pozwala nam na maksymalne wykorzystanie czasu, którego potrzebujemy do przewozu mięsa lub, np. lodów do letnich kurortów nad morzem.

Produkt skrojony pod konkretne potrzeby

Obecnie wynajem chłodni w Dolcarze ma charakter krótko-, średnio- lub długoterminowy. Odpowiednio trwają one: miesiąc, 1-13 miesięcy albo od 13 do aż sześćdziesięciu miesięcy. Wynajem taki ma wiele zalet. W przypadku awarii firma podstawia nam nowy samochód, wszystkie auta mają ubezpieczenie Assistance 24/7 na terenie całego kraju i obowiązujące przeglądy. Podlegają także przeglądom okresowym, wymianie ogumienia czy oleju, a także pełnej obsłudze administracyjnej, co pozwala skupić się  jedynie na tym, by nasz łatwo psujący się towar, szybko oraz bezpiecznie dotarł do klientów nad Wisłą.

Dużo zalet na co dzień i od święta

Warto pamiętać, że w przypadku wynajmu długotrwałego możemy liczyć na stałą stawkę, którą będziemy płacić przez, powiedzmy, czterdzieści miesięcy trwania umowy, a to właściwie oznacza rabat, a więc jest dla nas bardzo zyskowne. Wynajem długoterminowy to także brak opłaty wstępnej. Dzięki temu  nasza usługa, z której zamierzamy skorzystać, stanie się jeszcze bardziej atrakcyjna. Niższe koszty to po prostu wyższy zysk. Przejrzysta witryna internetowa, szybki kontakt telefoniczny oraz mejlowy, a także profesjonalne podejście do zagadnienia wynajmu chłodni, pozwolą nam na ostateczny sukces na rynku transportu produktów szybko psujących się.

 

Skomentuj

Twój adres email nie będzie widoczny.

*