Rewolucyjna metoda redukcji zużycia prądu na wszystkich urządzeniach elektrycznych

tesla-saver-eco-oszczedzanie-energii-elektrycznej (5)

Mieszkacie w dużym domu, w którym dwa lub trzy urządzenia elektryczne działają jednocześnie? Co miesiąc dostajecie przyprawiający o ból głowy rachunek za prąd? Wasza rodzina posiada wielu członków, więc pralka i żelazko muszą pracować codziennie? W każdym gospodarstwie domowym znajdują się urządzenia, bez których nie mogłoby ono funkcjonować. Należą do nich:

• kuchenka elektryczna
• lodówka, zamrażarka
• odkurzacz
• pralka
• żelazko, suszarka do włosów
• telewizor, telefon stacjonarny
• komputer, laptop

Oprócz tego, większość gospodarstw domowych korzysta z klimatyzatorów, zmywarek, mikrofalówek, grzejników, a także małych urządzeń, takich jak opiekacze, ekspresy do kawy, tostery itp. Jeżeli chcecie coś w domu naprawić, musicie w tym celu użyć innych urządzeń elektrycznych, takich jak wiertarka czy inne narzędzia na prąd. Wszystkie te urządzenia mają wpływ na waszą comiesięczną walkę z wysokimi rachunkami i nieustannie zastanawiacie się, jak oszczędzać prąd.

Zapomnij o wyłączaniu sprzętów domowych – to urządzenie oszczędza dla was!

Odpowiedź na pytanie dotyczące sposobu na oszczędzanie prądu leży właśnie w tym energooszczędnym urządzeniu działającym w oparciu o nową, rewolucyjną technologię. Chodzi o Tesla Saver ECO, urządzenie, które obniża rachunki za prąd nawet o 50% i to w każdym gospodarstwie domowym. Wystarczy podłączyć je do jednego z gniazd w pomieszczeniu, aby zaczęło ono oszczędzać energię zużywaną przez wszystkie sprzęty w mieszkaniu.

Oszczędność energii elektrycznej wykorzystywanej przez lodówki, zamrażarki, pralki, zmywarki, odkurzacze, telewizory czy urządzenia biurowe jest możliwa dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszej technologii. Wyłączanie sprzętu AGD może przyczynić się do obniżenia rachunków za prąd, ale może też uczyć nas oszczędności. Jednak każdy użytkownik energii elektrycznej jest świadomy faktu, że to rozwiązanie nie jest trwałe. Ponadto, troska o wyłączanie sprzętów czy gaszenie świateł przez całe życie może być bardzo trudne i nie zawsze okazuje się skuteczne. Taka metoda wymaga pewnych wyrzeczeń, zaś konsekwencją tych wyrzeczeń mogą być dysfunkcyjne rodziny oraz gospodarstwa domowe.

Jak oszczędzić do 50% energii elektrycznej w mieszkaniu, restauracji, salonie kosmetycznym?

Z Tesla Saver ECO, wszystkie urządzenia elektryczne mogą pozostać włączone. Nie ma potrzeby wyłączać ich za każdym razem. To magiczne urządzenie pozwala oszczędzać prąd nawet wtedy, gdy pralka, telewizor, suszarka do włosów czy ekspres do kawy działają jednocześnie. Jest łatwe w użyciu, skuteczne, zaś jego cena jest wyjątkowo przystępna, może więc sobie na nie pozwolić każde gospodarstwo domowe. Dzięki tej alternatywnej metodzie oszczędzania można zaoszczędzić:

• 45% energii elektrycznej zużywanej przez żelazko, kuchenkę elektryczną, grzejnik, kuchenkę mikrofalową
• 40% energii zużywanej przez lodówkę, zamrażarkę
• 50% energii zużywanej przez pralkę, komputer, suszarkę do włosów, klimatyzator
• 35% energii zużywanej przez małe sprzęty elektryczne, takie jak opiekacz, toster, ekspres do kawy itp.
• 50% energii zużywanej przez wiertarki oraz inne narzędzia elektryczne

Powyższe dane zostały potwierdzone przez wielu forumowiczów, posiadających pozytywne doświadczenia z wykorzystaniem urządzenia Tesla Saver ECO. Urządzenie to nie tylko obniża rachunki za prąd i oszczędza energię zużywaną przez wyżej wymienione sprzęty do 50%, ale także redukuje szkodliwe promieniowanie elektromagnetyczne w pomieszczeniach, w których przebywacie. Jest całkowicie bezpieczne zarówno dla was, jak i dla waszych rodzin, przy czym nie zakłóca pracy licznika prądu, w związku z czym oszczędza energię elektryczną w sposób całkowicie legalny.

Skomentuj

Twój adres email nie będzie widoczny.

*