Przeprowadzenie ustalenia ojcostwa

document-428334_1280

W życiu różnie się układa i nie wszystko można przewidzieć. Może się okazać, że pojawi się nowy członek naszej rodziny, ale nie do końca jesteśmy pewni czy to nasze dziecko? Może być też tak, że jakaś kobieta wpisuje nas, jako ojców i trzeba będzie sprawdzić czy naprawdę jest to nasze dziecko. Takich spraw jest bardzo dużo, dlatego trzeba będzie wybrać ustalenie ojcostwa Gdańsk, które przeprowadzi dla nas adwokat. Kancelaria zatrudnia osoby, które podejmują się tych bardzo trudnych spraw i zawsze doprowadzają je do końca. Takie sprawy prowadzi się nie tylko dla ciekawości drugiej strony, ale co ważne dla alimentów. Jeśli ojciec ma płacić alimenty na dziecko to chce wiedzieć czy to jest jego dziecko. Adwokat jest w stanie wtedy przeprowadzić wszystkie potrzebne procedury, aby to sprawdzić.

Kontakt z adwokatem

Musimy pamiętać, że mamy tylko kilka miesięcy na sprawdzenie ojcostwa, dlatego trzeba się spieszyć. Później można płacić za dziecko, które nasze nie jest. Wielu panów właśnie w takich sytuacjach się obecnie znajduje, dlatego trzeba będzie temu zapobiegać. Korzystamy z pomocy adwokata, który na wszystkim bardzo dobrze się zna i jest chętny do pomocy. Nic nie jest w stanie go zaskoczyć, dlatego jeśli się do niego zgłosimy to uzyskamy pomoc, na której obecnie najbardziej nam zależy. Przeprowadzenie badań obu stron jest tutaj kluczowe i szybko ten problem się rozwiąże. Oczywiście jest to związane z kosztami, ale warto znaleźć na to pieniądze.

Ile to kosztuje?

Trzeba będzie porozmawiać o tym adwokatem i wtedy wszystkiego się dowiemy. Koszty to oczywiście same badania i nie są tanie, ale za to dadzą nam odpowiedź czy jesteśmy ojcami czy nie? Jeśli nie jesteśmy to później adwokat w sądzie nam pomoże i mamy problem rozwiązany. Jeśli jesteśmy to też może nam pomóc abyśmy płacili niższe alimenty. Bez pomocy adwokata nie da się takiej sprawy rozwiązać z korzyścią dla siebie. Im wcześniej skontaktujemy się z adwokatem tym szybciej uzyskamy odpowiedzi na wszystkie swoje pytania.

 

Skomentuj

Twój adres email nie będzie widoczny.

*