Prowadzisz działalność gospodarczą? Poznaj optymalne oprogramowanie dla Twojej firmy!

online-invoice

Na początku prowadzenia działalności chyba każdy przedsiębiorca lubi wystawiać faktury. Problem jednak pojawia się, gdy biznes się zaczyna rozwijać i faktur jest już naprawdę dużo. Samodzielne ich wystawianie kosztuje dużo czasu, a ryzyko błędu jest coraz większe. Warto więc zaufać technologii i postawić na profesjonalny program do wystawiania faktur.

Takie oprogramowanie oferuje na przykład łódzka firma Mega-Tech. Jej programy są bardzo funkcjonalne, efektywne, a przy tym bardzo proste i intuicyjne. Przyjrzyjmy się zatem bliżej dwóm najpopularniejszym jej produktom.

Faktura Small Business

To bardzo prosty program do faktur Łódź, który jednak ma wszystko, czego może potrzebować nieduży przedsiębiorca. Można dzięki niemu wystawić zwykłą fakturę, ale też PRO-formę, fakturę w walucie obcej, korektę, paragon fiskalny, refakturę oraz wiele innych. Dane wszystkich kontrahentów można łatwo pobrać z CEIDG, a to minimalizuje ryzyko pomyłki. Niezwykle łatwo dostosować też program Faktura Small Business do indywidualnych potrzeb, na przykład wczytując swoje logo czy pieczątkę, ustawiając preferowaną czcionkę czy też bardzo szybko wyszukując dane po zdefiniowanych kolumnach. Oczywiście jest też możliwość wystawiania faktur cyklicznych, co znacznie oszczędzi czas każdego przedsiębiorcy. Program łatwo współpracuje z czytnikami kodów kreskowych typu EAN. Wszystkie dokumenty wygenerowane w ten sposób można łatwo wysłać e-mailem, na przykład za pomocą Outlooka. Ale program ma też wiele narzędzi do analizy oraz statystyki. Możemy między innymi prowadzić ewidencję sprzedaży VAT, analizę zysku i marży, zobaczyć którzy klienci zapewniają nam największy zysk, ale także wygenerować szczegółowy raport o nieuregulowanych należnościach oraz zobowiązaniach dla klientów.

Faktura Small Business HANDEL

Firma Mega-Tech ma w swojej ofercie też inny popularny program do wystawiania dokumentów firmowych. Bazuje on na Fakturze Small Business, a jego ważną zaletą jest dodatkowy moduł magazynu, który pozwala łatwo wystawiać faktury i dokumenty do gospodarki magazynowej. Kolejnym istotnym modułem jest moduł dokumentów magazynowych i kasowych, który znacznie przyspiesza i ułatwia prace. Faktura Small Business HANDEL ma wszystkie rozwiązania znane z podstawowego programu – można więc dzięki niemu łatwo zarządzać wszystkimi dokumentami sprzedażowymi.

Oba programy charakteryzują się bardzo prostą obsługą, która wymaga zaledwie kilkunastominutowego zapoznania się ze wszystkimi funkcjami. Również ceny są bardzo atrakcyjne Fakturę Small Business dostaniemy za 200 złotych netto, natomiast Faktura Small Business HANDEL jest o sto złotych droższa. Firma Mega-Tech przewiduje jednak szereg rabatów, dlatego gdy będziemy chcieli kupić odświeżoną wersję, dostosowaną do zmieniających się przepisów, możemy liczyć na bardzo atrakcyjne warunki. Z pewnością programy do faktur są bardzo dużym ułatwieniem dla każdego przedsiębiorcy – dzięki nim może się skupić na pracy i rozwijaniu biznesu, a nie na wypełnianiu dokumentów i na sprawdzaniu danych.

Skomentuj

Twój adres email nie będzie widoczny.

*