Profhilo – zabieg estetyczny z molekułą młodości

Przechwytywanie

Każdy z wiekiem zaczyna coraz bardziej intensywnie szukać sposobu na przywrócenie młodzieńczego wyglądu, a coraz bardziej zaawansowane możliwości medycyny estetycznej rzeczywiście sprawiają, ze powoli staje się to możliwe. Jednym z takich rozwiązań jest profhilo Wrocław – czyli nic innego jak innowacyjny preparat, w którego składzie znajdujemy cząsteczki kwasu hialuronowego. Wyróżniają się przede wszystkim tym, że ich masa cząsteczkowa jest różna – małą, duża i w tym jest sekret ich działania, o którym napiszemy więcej w niniejszym artykule.

Profhilo – na czym polega sekret tego preparatu?

Okazuje się, że aby skóra była piękna potrzebuje naprawdę kompleksowego podejścia i Profhilo właśnie takowym się wyróżnia. Z jednej strony jego ciężkie łańcuchy pozwalają odbudować rusztowanie skóry, z drugiej lżejsze, mniejsze odpowiadają za zwiększenie napięcia i zapewnienie jej właściwego nawilżenia. To jednak wciąż nie wszystko, czego można oczekiwać od tego preparatu. Warto wskazać, że nieprzeciętnie wpływa na większą stymulację produkcji włókien elastynowych, jak również różnych typów kolagenu. To wszystko ma jeden cel: widoczne odmłodzenie skóry i rzeczywiście, to się udaje – nieprzypadkowo!

Zabieg Profhilo – czy są jakieś przeciwwskazania?

Oczywiście bezpieczeństwo zawsze powinno być priorytetem, dlatego warto mieć świadomość, w jakich przypadkach stosowania zabiegi Profhilo jest odradzanym pomysłem. Oto przykładowe przeciwwskazania dla osób:

• wykazujących nadwrażliwość na kwas hialuronowy,
• w ciąży,
• karmiących piersią;
• zmagających się z chorobą nowotworową,
• mających zaburzenia krzepnięcia krwi,
• zażywających leki przeciwzakrzepowe,
• z aktywną opryszczką,
• wykazujących stany zapalne,
• mających aktywne infekcje skóry o podłożu grzybiczym i bakteryjnym.

W razie występowania któregokolwiek z tych stanów bądź chorób – najlepiej wstrzymać się od zabiegu, aż będzie to możliwe. W razie jakichkolwiek innych wątpliwości, najlepiej skontaktować się ze specjalistą.

Profhilo we Wrocławiu – dlaczego jest to dobry pomysł?

Już wiesz, że mówiąc o Profhilo mamy do czynienia z niezwykle efektownym zabiegiem, dzięki któremu skóra staje się widocznie młodsza, a tkanka podskórna – odżywiona. Można liczyć na naprawdę spektakularne efekty – choć bez użycia skalpela, co jest wielką zaletą tegoż. Jest to możliwe przede wszystkim, dzięki temu, że mowa o obecności kwasu hialuronowego o naprawdę wysokim stężeniu – to on odpowiada za tak niezwykłe modelowanie wiotkiej skóry. Dzięki nie utracony kontur znów wraca, a odbicie w lustrze cieszy. Skóra jest widocznie wygładzona i uniesiona.

Nie mamy tutaj do czynienie z klasycznym wypełniaczem, ale z naprawdę solidnym i sprawdzonym stymulatorem tkankowym, dzięki któremu skóra zaczyna się naprawdę regenerować. Jednak ważne jest by oddać się specjalistom, którzy mają opanowaną sztukę tego zabiegi do perfekcji – czekają oni na Ciebie we wrocławskiej klinice, skorzystaj z tego i poczuj się znów piękna!

Skomentuj

Twój adres email nie będzie widoczny.

*