Powiększanie ust kwasem hialuronowym – co wiedzieć trzeba?

face-2722712_1280

Najnowsze dane pokazują, że wypełniacze do ust stają się jednym z najładniejszych zabiegów estetycznych, dlatego oto podsumowanie informacji na temat wypełniaczy ust lub powiększania ust.

Czym są wypełniacze do ust?

Zacznijmy od tego, czym nie są: nie są trwałe. Trwają od trzech miesięcy do roku, w zależności od tego, jak szybko organizm je rozkłada. Rodzaj zalecany przez wykwalifikowany zespół medyczny składa się z kwasu hialuronowego — cukru występującego naturalnie w organizmie, który po wstrzyknięciu do ust dodaje tymczasowej objętości i wyrazistości.

Poznaj swoje opcje

W ciągu ostatnich kilku lat rząd zatwierdził różne wypełniacze do ust z kwasem hialuronowym – stąd nic dziwnego, że powiększanie ust kwasem hialuronowym warszawa mokotów stało się naprawdę popularne. Wszystkie nowe formuły mają podobny skład, z niewielkimi różnicami w trwałości i gęstości, co może decydować o tym, kiedy i jak są używane.

Dowiedz się, czego szukasz!

Wykwalifikowana osoba powinna być w stanie ocenić kształt i rozmiar Twojej naturalnej linii ust i pokazać, jaki powinien być optymalny stosunek. Czasami wypełniacz będzie używany do wyrównania i skorygowania kształtu ust, istnieją proporcje, które są zwykle używane w kategoriach proporcji. Należy również zająć się własnymi oczekiwaniami i omówić wielkość wolumenu.

Korygowanie równowagi i kształtu

Wargi mogą czasami być nierówne, a ich górna lub dolna część jest grubsza niż powinna. Aby uzyskać idealną wargę, górna warga powinna mieć jedną trzecią, a dolna powinna mieć dwie trzecie. Czasami są również większe z jednej strony niż z drugiej, a usta są nieco krzywe. Wypełniacz skórny może to wyrównać.

Jak upewnić się, że pokochasz swój nowy wygląd?

Najważniejszym krokiem przy wstrzykiwaniu produktu do ust jest znalezienie odpowiedniego wstrzykiwacza — znajdź lekarza, który koncentruje się na estetyce twarzy i ma ogromne doświadczenie. Poszukaj renomowanej praktyki medycznej i najlepiej zarejestrowanej. Umów się na konsultację. Podczas pierwszego spotkania przejrzysz swoją historię medyczną, przedyskutujesz swoje cele i sposób, w jaki chcesz, aby Twoje usta wyglądały, na przykład subtelna definicja, kontra duża objętość.

Powinieneś również poprosić o obejrzenie zdjęć poprzednich pacjentów przed i po i zapytać, jak często lekarz wykonuje wypełniacze. Jeśli musisz poczekać na wizytę, nie zwlekaj, ponieważ zazwyczaj eksperci zajmujący się codziennymi zabiegami na ustach nie będą mieli wizyty następnego dnia. Nie pozwalają też pochopnie podejmować decyzji.

Nie decyduj się na najtańsze rozwiązanie!

Z większością rzeczy w życiu dostajesz to, za co płacisz. Wyższa cena często oznacza, że ​​płacisz za doświadczenie osoby, która to wykonuje. Jeśli chodzi o oferty specjalne, po prostu nie daj się skusić. Oferowanie usług za opłatą, która wydaje się zbyt piękna, aby była prawdziwa, może oznaczać, że wypełniacz mógł zostać rozrzedzony wodą lub solą fizjologiczną w celu pokrycia kosztów (co oznacza, że ​​wypełniacze mogą nie przetrwać lub mogą wyjść nierówno).

Skomentuj

Twój adres email nie będzie widoczny.

*