Polary firmowe – tania i skuteczna reklama marki

Pracownica w czerwonym polarze, sprzątająca magazyn

Większość przedsiębiorców wciąż poszukuje sposobów, aby uczynić swoją firmę jeszcze lepiej rozpoznawalną, widoczną i popularną, a dzięki temu – dochodową. Dobrze przeprowadzona kampania reklamowa zapewnia osiągnięcie tego efektu, ale też dużo kosztuje. Warto więc korzystać z alternatywnych sposobów. Jednym z nich są bluzy polarowe z nadrukiem dla firm. Sprawdź, jakie mają zalety i dlaczego warto je zapewnić swoim pracownikom.

Zalety odzieży firmowej

Zapewnienie pracownikom odzieży firmowej niesie dla pracodawcy sporo korzyści. Najważniejszą z nich wydaje się jednak budowanie pozytywnego wizerunku firmy w oczach klientów. Pracownicy ubrani w firmowe barwy i noszący jej logo, stają się częścią pewnej społeczności i postrzegani są jako specjaliści w swoim fachu.

Poza powyższym, ubranie pracowników w ujednoliconą odzież sprawia, że są oni łatwo zauważalni przez klientów. W sklepie wielkopowierzchniowym lub w hurtowni to bardzo istotne, aby klient z łatwością zauważył pracownika i mógł zwrócić się do niego np. z prośbą o pomoc w znalezieniu poszukiwanego przez siebie artykułu.

Ale odzież firmowa pełni także funkcję reklamy. Większość ludzi to wzrokowcy – najłatwiej zapamiętują obrazy, charakterystyczne kolory i proste formy graficzne. Jeśli więc pracownicy poruszają się po obiekcie firmy w podkoszulkach lub polarach firmowych, klienci zupełnie podświadomie zapamiętują umieszczone na nich logo, a szansa, że wrócą właśnie do nas – znacząco wzrasta.

Polar pracowniczy może mieć również opcje odblasku

Zbliża się jesień – odzież dla osób pracujących na zewnątrz

Zbliżająca się jesień to najlepsza okazja do tego, aby zamówić wysokiej jakości polary firmowe dla pracowników. Warto w nie zaopatrzyć przede wszystkim osoby pracujące na zewnątrz – pracowników budowy, szkółek leśnych, dozorców czy pracowników ochrony. Osoby te są szczególnie narażone na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych, a więc potrzebują efektywnej ochrony, jaką jest polar.

Ale nie tylko pracownicy wymienionych zawodów będą potrzebowali dobrej jakości polarów firmowych. Warto zakupić je także dla ekspedientów w sklepach osiedlowych i wielkopowierzchniowych, pracowników magazynów, hal produkcyjnych czy chłodni. Zwykle pomieszczenia te nie są ogrzewane, a więc panuje w nich niska temperatura.

Logo firmy na polarze

Wysokiej jakości polar dla pracownika powinien zawierać przede wszystkim logo firmy oraz mieć charakterystyczne dla niej barwy. Elementy te mogą być wykorzystane bez względu na stanowisko, jakie piastuje pracownik. Taki polar może więc nosić nie tylko pracownik najniższego szczebla, ale także manager, a nawet sam właściciel firmy.

Sposoby na reklamę firmy

Poza odzieżą firmową, warto stosować także inne sposoby na reklamę firmy. Mogą to być gadżety reklamowe, które pracownicy będą ofiarowywać klientom przy okazji zakupów. Należą do nich koszulki polo, t-shirty, długopisy czy zapalniczki. Rodzaj gadżetu zależeć będzie przede wszystkim od branży, w jakiej działa Twoja firma.

Dlaczego gadżety działają jak reklama? Przede wszystkim sprawiają, że klient czuje się potraktowany wyjątkowo, jak ktoś bardzo dla firmy cenny. To przywiązuje go do marki. Druga sprawa to kwestia użyteczności tych małych przedmiotów – jeśli klient zabierze gadżet ze sobą do domu lub pracy, z pewnością zauważą go jego bliscy i współpracownicy. W ten sposób podświadomie zapamiętają logo firmy, która go podarowała i w odpowiednim czasie, poszukując artykułów z danej branży, przypomną sobie o nim.

Wzrost rozpoznawalności marki i zaufania klientów

Na sukces każdej firmy, niezależnie od branży, w której prowadzi swoją działalność, zależy od dwóch czynników – jej rozpoznawalności oraz zaufania, które uda się jej zbudować u swoich klientów. I choć mówi się, że dobry produkt sam się obroni, to jednak w praktyce trzeba mu w tym pomóc. A zrobić to można tylko poprzez jego skuteczną reklamę oraz budowanie w świadomości klientów pozytywnego wizerunku firmy.

Polary w kolorze czarnym, jako doskonała baza do odzieży firmowej

Wysokiej jakości polar firmowy dla pracowników to nie tylko sposób na zapewnienie im ciepła i komfortu niezależnie od panujących warunków atmosferycznych, ale także efektywne narzędzie reklamowe – skuteczne i tanie.

1 odpowiedzi "Polary firmowe – tania i skuteczna reklama marki"

  1. Bartkowiak Andrzej | 13 kwietnia 2020 at 09:36 | Odpowiedz

    Gdzie można kupić solidne i efektowne kopery z nadrukiem? Zależy mi na dużym wyborze zarówno jeśli chodzi o rozmiary czy wzory, ale również o formę nadruku. Jak sądzicie, czy warto zamawiać takie rzeczy przez internet? W końcu nigdy nie ma pewności, czy towary przedstawione na zdjęciach wyglądają dokładnie tak jak w rzeczywistości?

Skomentuj

Twój adres email nie będzie widoczny.

*