Organizer 2023 – jak zaplanować nowy rok?

Sideways shot of pleasant looking brunette woman has happy expression makes notes in planner, does remote job, creats planning, wears optical eyeglasses and formal clothes, poses near window

Wielkimi krokami zbliża się 2023 rok. Ostatnie tygodnie starego roku to dobry moment, by pomyśleć o tym, jak będą wyglądały przyszłe miesiące. W planowaniu pomoże organizer 2023. Dzięki niemu uda się uporządkować i zapisać ważne daty, zadania, cele oraz marzenia do zrealizowania.

Organizer 2023 – dlaczego warto postawić na taką pomoc?

Nie wszyscy lubimy zapisywać i notować. Jednak zadań do wykonania, zarówno tych osobistych, jak i zawodowych jest całe mnóstwo, co sprawia, że można się pogubić i trudno wszystko spamiętać. Organizer 2023 to produkt, dzięki któremu udaje się zapanować nad zadaniami zaplanowanymi do wykonania na każdy dzień, tydzień czy miesiąc.

W ogranizerze na przyszły rok, w zależności od wybranego produktu, znaleźć się mogą nie tylko zapiski dotyczące zadań niezbędnych do wykonania. Przeważnie w organizerach jest miejsce na notowanie ważnych dat, np. dotyczących uroczystości rodzinnych, urodzin, imienin czy rocznic. Ponadto można w nich znaleźć praktyczne przegródki, przekładki bądź zakładki, naklejki, aby w ciekawy i motywujący sposób oznaczać rozmaite zapiski.

Planer 2023 – lepszy niż kalendarz?

Przywykliśmy do stosowania klasycznych kalendarzy, lecz na popularności zyskują planery. Przede wszystkim różnią się one od typowych kalendarzy tym, że zazwyczaj wystarczają na dłużej niż 1 rok prowadzenia. Nie są bowiem datowane, można zacząć ich prowadzenie w dowolnej chwili, tym samym nie narzucają ograniczeń.

Dopasowany do własnych potrzeb i indywidualnych wymagań, a nawet zainteresowań planer, 2023 rok pozwoli skrupulatnie lub nieco bardziej spontanicznie zaplanować. Rodzaj czy ilość zapisków zależą bowiem tylko od osoby, która decyduje się na prowadzenie planera.

Organizer 2023 – dla skrupulatnych

Planer ma bardziej elastyczną, luźną formę i nie narzuca konieczności prowadzenia codziennych zapisków. Osoby bardziej skrupulatne, które wolą planować z wyprzedzeniem każdy dzień, mają na głowie sporo zadań i tematów i chcą je bardzo dokładnie spisywać, powinny postawić na organizer. 2023 rok zaplanowany i zrealizowany za pomocą organizera z pewnością będzie udany.

Planer na 2023 rok – jak wybrać, by dobrze zaplanować nowy rok?

Decydując się na planer na 2023 rok warto wziąć pod uwagę, ile i jakiego rodzaju zapiski mają się w nim znaleźć. Od tego bowiem zależy, jaki model spełni nasze oczekiwania, czyli co znajdzie się w jego wnętrzu. Można postawić na planer dzienny 2023, aby każdego dnia zapisywać najważniejsze rzeczy, lub na planer tygodniowy 2023, jeśli zamiast codziennych zapisków wolimy kilkudniowe podsumowania, a tygodniowy harmonogram nie należy do napiętych.

Jeśli wciąż masz wątpliwości, jak zaplanować nowy rok za pomocą organizera bądź planera, przeczytaj poradnik Planer 2023 – jak wybrać najlepszy?. Dowiesz się, co znajduje się we wnętrzu popularnych planerów i jak dobrać produkt, który spełni wszystkie stawiane przed nim wymagania. 

Skomentuj

Twój adres email nie będzie widoczny.

*