Ochrona fizyczna dla dużych firm

police-869216_1280

Prowadzisz dużą firmę? Prawdopodobnie potrzebujesz specjalistów, którzy nie tylko pomogą Ci zapanować nad Twoimi pracownikami, ale również zabezpieczą Cię przed ewentualnymi kradzieżami lub niebezpiecznymi sytuacjami.

Załóżmy, że jesteś odpowiedzialny za towar w dużym markecie. Pewnie często musisz borykać się z problemem drobnych złodziei, którzy stale wymyślają coraz to nowsze sposoby na to, by kraść coraz więcej. W takich przypadkach system monitoringu bywa zawodny, dlatego warto rozważyć ewentualne zatrudnienie profesjonalnych ochroniarzy.

Dostępne są oczywiście dwie metody rozwiązania tego problemu. Pierwsza, czyli znalezienie kogoś we własnym zakresie i druga, czyli współpraca z profesjonalnymi firmami, które oferują m.in. takie usługi jak ochrona fizyczna. Która opcja jest lepsza i charakteryzuje się większą wykrywalnością? Spieszymy z odpowiedziami, dzięki którym inwestycja będzie o wiele prostsza i szybsza.

Ochroniarze z zewnętrznej firmy kontra zatrudnieni przez firmę

Firmy oferujące ochronę dla sklepów, marketów i innych dużych firm, zazwyczaj dysponują pracownikami z dużym doświadczeniem i zapleczem. Są to osoby, które przechodzą regularne szkolenia, a często nawet testy sprawnościowe. Jeżeli dodatkowo reszta personelu będzie zatrudniona na podstawie pośrednictwa, większość formalności nie będzie stanowić problemu. Ochrona fizyczna w sklepach i marketach nie jest dobrze płatna, jeśli koniecznie trzeba zatrudniać pracowników samodzielnie, a ilość formalności, obowiązków i kosztów jest niemiarodajna. Warto więc skontaktować się z profesjonalnymi firmami odpowiedzialnymi za ochronę.

Minimum formalności

Podpisując jednorazowo umowę z firmą, która odpowiedzialna jest m.in. za takie zasoby ludzkie jak ochrona fizyczna, nie musisz martwić się umowami z ochroniarzami, odprowadzanie za nich podatków itp. Jak widać, jest to ogromna wygoda dla dużych firm, które muszą zatrudniać wielu pracowników, ponieważ cała ochrona fizyczna zostanie załatwiona w ciągu jednej umowy.

Ewentualne zmiany

Pracownik zaczyna stwarzać problemy lub po prostu poszedł na chorobowe? Prawdopodobnie potrzebujesz zorganizować zastępstwo i gdy szukasz specjalistów poza rynkiem, będzie to wyjątkowo trudna i droga inwestycja. Jeżeli współpracujesz z profesjonalnymi firmami, wystarczy zgłosić zaistniałą sytuację do osób odpowiedzialnych za ochronę i na pewno zostanie przysłany inny ochroniarz na zastępstwo. Jest to również doskonały sposób na to, by uniknąć sytuacji, w której potencjalna osoba odpowiedzialna za ochronę, będzie w zmowie ze złodziejami.

1 odpowiedzi "Ochrona fizyczna dla dużych firm"

  1. Na rynku sa solidne i mniej solidne firmy. Można się łatwo przejechać

Skomentuj

Twój adres email nie będzie widoczny.

*