Niewielka firma – wielka strona? Poznaj możliwości www dla małego biznesu.

kariera www

Każda mała firma potrzebuje strony internetowej. Niezależnie od tego, czy jesteś nowo utworzoną firmą, czy długoletnim sklepem stacjonarnym, projektowanie stron internetowych Twojej firmy mówi wiele o Twojej firmie i Twojej marce. Profesjonalnie zaprojektowana strona internetowa sprawia, że ​​jesteś bardziej wiarygodny i daje kupującym sposób na poznanie Ciebie przed nawiązaniem kontaktu.

W rzeczywistości osiem na dziesięć osób ufa firmom korzystającym ze stron internetowych bardziej niż tym, które ich nie mają, sugerują najnowsze badania. Tak więc, jeśli chcesz pokonać konkurencję, potrzebujesz profesjonalnej strony internetowej reklamującej Twój biznes!

Na szczęście, jeśli twoja firma należy do małych, wcale nie musisz decydować się na tanie szablony. Sam też nie musisz zabierać się za tworzenie stron warszawa. Wiele firm projektowych, które obsługują w szczególności małe firmy i inwestuje taką samą ilość zasobów w małe projekty, co w te duże.

Gotowy żeby zacząć? Czytaj dalej, a powiemy Ci wszystko, co musisz wiedzieć.

Krok 1
Zdecyduj, co musisz mieć na swojej stronie internetowej

W przypadku większości firm strona internetowa jest kluczowym elementem generowania leadów i zamykania sprzedaży, niezależnie od tego, czy witryna ma koszyk. Sprawdź, co Twoja strona internetowa powinna zrobić dla Ciebie. Jeśli chcesz po prostu zareklamować swoją firmę, możesz mieć tylko witrynę-wizytówkę i uwzględnić takie informacje, jak:

 • dane kontaktowe,
 • referencje klientów,
 • zdjęcia ukończonych prac,
 • a także linki do profili w mediach społecznościowych.

Krok 2
Wiedz, co masz do dyspozycji

Istnieje wiele gotowych rozwiązań, które pomagają małym firmom szybko tworzyć oszałamiającą witrynę. WordPress jest jednym z najbardziej znanych i stanowi prawie jedną czwartą sieci. Inne rozwiązania to Magento, czy Shopify. Firmy te przeprowadzą Cię krok po kroku przez proces projektowania i będą pracować z Tobą, dopóki nie będziesz zadowolony z efektu końcowego. Niektórzy z nich wykonają nawet projekt przez telefon – super opcja!

Krok 3
Napisz plan

Przekazywanie tego, co chcesz przez telefon lub online, może być trudne. Na szczęście możesz wykonać kilka kroków, aby proces przebiegał płynnie.

 • Zrozum swoje potrzeby. Na przykład. Chcesz reklamować swoją firmę czy sprzedawać swoje produkty online?
 • Zrozum swoje cele. Na przykład. Czy chcesz, aby potencjalni klienci kontaktowali się z Tobą, kupowali Twoje produkty lub czy chcesz, aby odwiedziny w witrynie były opłacalne dzięki reklamom?
 • Poznaj swoich odbiorców. Na przykład. Ile lat mają osoby, które chcesz gościć w swojej witrynie? Czy odwiedzą ją na komputerze stacjonarnym czy smartfonie?
 • Przeanalizuj swoją konkurencję.
 • Upewnij się, że Twoja marka jest spójna, zarówno pod względem wizualnym, jak i funkcjonalnym
 • Uzyskaj informacje na temat rodzaju i ilości treści, które będziesz wyświetlać
 • Poznaj swój budżet
 • Zrozum swoje powtarzające się koszty (jeśli nie jesteś pewien o co chodzi, zapytaj swojego projektanta)
 • Przygotuj plan, aby zachować świeżość i aktualność treści

Kiedy już znajdziesz to, czego potrzebujesz, odbiorców docelowych, skalę projektu i sposób, w jaki chcesz reprezentować swoją markę, łatwiej Ci będzie znaleźć kogoś, kto pomoże ci zebrać wszystko razem.

Agencja interaktywna 4dl.pl

Skomentuj

Twój adres email nie będzie widoczny.

*