Międzynarodowa firma technologiczna SOFTSWISS z centrum programistycznym w Poznaniu została uznana za najlepsze miejsce pracy 2022 roku

Sigma_SOFTSWISS_2_800x533

Międzynarodowa firma technologiczna SOFTSWISS z centrum programistycznym w Poznaniu została uznana za najlepsze miejsce pracy 2022 roku

Spółka SOFTSWISS, wiodący twórca oprogramowania w sferze iGaming, powiększyła swoją kolekcję prestiżowych profesjonalnych nagród. Międzynarodowa firma z branży IT, która rok temu otworzyła biuro w Poznaniu, stała się laureatką nagrody SIGMA Europe 2022 w kategorii ,,Miejsce pracy roku”. Wręczenie nagród zespołowi SOFTSWISS odbyło się na Malcie, gdzie zebrali się kierownicy dużych firm z branży IT, przedsiębiorcy, inwestorzy, założyciele spółek i twórcy nowych technologii w sferze rozrywek online z całego świata. W branży iGaming wręczenie nagród SIGMA uważa się za jedno z najbardziej istotnych i godnych uwagi wydarzeń.

Sigma_SOFTSWISS_1_800x533

– Fakt, że oficjalnie staliśmy się firmą, która została uznana za najlepsze miejsce pracy w branży iGaming, stanowi dla nas wielki powód do dumy. Centra programistyczne SOFTSWISS działają w czterech krajach świata, w tym także w Polsce. I w każdym oddziale dajemy naszym pracownikom możliwość tworzenia innowacyjnych produktów z branży IT dla klientów z całego świata w komfortowym środowisku pracy – skomentowała wiadomość o otrzymaniu nagrody Julia Onczewa, dyrektor personalny SOFTSWISS.  – Każdego dnia w różnych krajach do naszego zespołu dołączają nowi specjaliści, i wszyscy mogą być pewni, że ich cenimy i szanujemy jako profesjonalistów, oraz że każdy z nich ma szansę rozwinięcia swoich talentów i wniesienia wkładu w rozwój światowego przemysłu rozrywek online.

SOFTSWISS jest firmą produktowo-usługową z branży IT, więc swoje oferty pracy kieruje nie tylko do programistów, ale także do kierowników projektów, analityków biznesowych, menedżerów, PR-menedżerów, projektantów UI/UX i wielu innych. Obecnie w oddziałach SOFTSWISS na całym świecie pracuje ponad 1400 osób. Gwałtownie rozwija się także centrum programistyczne w Poznaniu, które zatrudnia już 240 pracowników. W planach jest jeszcze szerszy rozwój i powiększenie go w najbliższym czasie o minimum 150 pracowników. W firmie dobrze funkcjonuje system pracy zdalnej, więc nowi pracownicy nie są przywiązani do konkretnego miasta. Według Julii Onczewej, firmę w pierwszej kolejności interesują kompetencje personalne i wartości, wyznawane przez specjalistów, a nie ich lokalizacja czy narodowość.

Ivan Montik, Founder SOFTSWISS_400x600

SOFTSWISS na polski rynek opracowała specjalny system bonusów powitalnych. Jeśli do 30 listopada specjalista złoży CV na konkretne stanowisko i pomyślnie przejdzie rozmowę kwalifikacyjną, to po zakończeniu okresu próbnego otrzyma jednorazową premię w wysokości od 2 000 do 4 000 USD.

DLA INFORMACJI

SOFTSWISS – pierwsza na świecie firma z branży IT, która stworzyła rozwiązanie do pracy z kryptowalutami w sferze rozrywek online. Firma nie raz była wyróżniana prestiżowymi nagrodami profesjonalnymi. W 2021 roku SOFTSWISS otrzymała nagrody w kategoriach ,,Najlepsza firma roku w dziedzinie obsługi klienta” na International Gaming Awards (IGA) i ,,Najlepsza obsługa klienta roku” na Starlet Awards. A pracownicy SOFTSWISS byli laureatami nagród w kategoriach ,,Liderstwo”, ,,Produkty i innowacje” i ,,Pracownik roku”.

 

 

 

Skomentuj

Twój adres email nie będzie widoczny.

*