Łukasz Wudyka opinie o szkoleniach online

lukasz-wudyka

Zdobywanie wiedzy w naszych czasach to jeden z najważniejszych priorytetów dla wielu (nie tylko) młodych ludzi. Nowe technologie i sposoby nauki gwarantują wiele możliwości. Przeniesienie zdobywania certyfikatów i szkoleń do sieci pozwala rozwinąć się wszystkim tym, którzy chcą podnieść swoje kwalifikacje i poprawić swoją sytuację na rynku pracy. Pytałem wiele osób o opinie na temat szkoleń online i ich odpowiedzi bardzo mnie zdziwiły. Są bowiem osoby, które bardzo cenią sobie nowoczesne metody zdobywania wiedzy i nowych uprawnień, ale znam również przeciwników tego rozwiązania. Osoby te argumentują swoją decyzję brakiem należytej kontroli nad przebiegiem egzaminu czy niską jakością szkoleń. Skąd biorą się tak różne opinie na ten temat i jak znaleźć platformę, która będzie nas satysfakcjonować? Ja sam mam ponad kilkaset certyfikatów i stale się dokształcam. Dlatego mam doświadczenie i wiem, że za jego pomocą mogę pomóc innym. Stworzyłem ten artykuł, by każdy z Was miał możliwość poznać zalety i wady kursów online. Zapraszam do czytania i przemyślenia tego tematu na swój własny sposób.

 

Łukasz Wudyka opinie o szkoleniach online, czyli jak znaleźć platformę, która pozwoli nam się rozwijać?

Z moich obserwacji wynika, że dostępność szkoleń online to bardzo ciekawe rozwiązanie, które sprawdza się wielu osobom. Przed dokonaniem oceny poszczególnych platform warto zastanowić się nad tym, czy zdobywanie wiedzy i doświadczenia poprzez Internet jest dla nas dobrym rozwiązaniem. Pokusiłem się o zweryfikowanie kilku platform, by rzucić na ten temat trochę więcej światła. Szczególnie zależy mi na tym, by każdy z Was czytając ten artykuł, mógł samodzielnie wyrobić sobie swoje zdanie i nie popadać w często mylące stereotypy.

Poszerzanie wiedzy i zdobywanie doświadczenia to jeden z czynników, który ma ogromny wpływ na znalezienie dobrej pracy lub awans. Nie mogę więc się dziwić, że coraz więcej młodych osób szuka możliwości rozwoju również w sieci. Istnieją zawody i branże, które całkowicie działają w Internecie. Nic więc dziwnego, że szkolenia z tego zakresu również dostępne są online. Co jednak z pozostałymi? Różnica pomiędzy kursami stacjonarnymi a zdalnymi jest dla wielu osób drastyczna. W rozmowie ze mną przeciwnicy tych rozwiązań zawsze sugerują, że szkolenie online nigdy nie będzie na tym samym poziomie, co szkolenie organizowane stacjonarnie. To bardzo poważny zarzut, który jednak nie zawsze ma odzwierciedlenie w rzeczywistości. Artykuł ten ma na celu pomóc Wam zrozumieć różnice oraz plusy i minusy poszczególnych rozwiązań.

Jako największe zalety szkoleń online w mojej opinii wymienić należy wygodę takiego rozwiązania i lepszą cena niż w przypadku szkoleń stacjonarnych. Wasze grafiki w pracy nie pozwalają, aby wziąć udział w zwykłym kursie? Macie dużo pracy i obowiązków związanych z życiem rodzinnym? Obecnie nic nie stoi na przeszkodzie, aby wiedzę zdobywać bez wychodzenia z domu! Pieniądze również w dużej mierze mają wpływ na decyzję o podjęciu szkolenia online – taka forma jest z reguły tańsza.

Opinię na temat poszczególnych kursów online zawsze kształtujemy na podstawie naszego doświadczenia. Wszystko zależy więc od tego, na jaką platformę trafimy. Sam miałem możliwość uczestniczenia w bardzo podobnych z nazwy kursach, gdzie zakres materiału do przerobienia i jego cena była różna. Pamiętajmy, że nie możemy oczekiwać tej samej jakości za darmowy kurs co za szkolenie warte nawet kilka tysięcy złotych. Ważne, by już na początku swojej przygody ze zdobywaniem wiedzy online to zrozumieć. Wybór odpowiedniej platformy szkoleniowej jest więc kluczem do zdobycia odpowiedniej dawki wiedzy. W poniższym artykule przedstawiłem platformy ze szkoleniami online, które oferują różne kursy. Wasza opinia na ich temat w dużej mierze zależy od tego, czy oczekiwania, jakie mieliście przy wyborze kursu, zostały spełnione. Z mojego doświadczenia wynika, że różnice pomiędzy poszczególnymi platformami i zakresem szkoleń mogą mieć ogromne znaczenie dla pracodawców i zleceniodawców, dlatego warto je znać.

W branży marketingu, w której pracuję od wielu lat, panuje przekonanie, że dobry content to klucz do sukcesu. Ta prawda idealnie pasuje do problemu wyboru szkoleń online. Mam świadomość tego, że jeżeli szukacie odpowiedniego kursu dla siebie, to z pewnością wiecie, czego chcecie się nauczyć i macie co do niego określone oczekiwania. W sieci można znaleźć nie tylko ogólne kursy z wielu branż, ale też z ich poszczególnych działów czy zagadnień. Mając świadomość swojego celu, powinniście skupić się na tych platformach, które oferują rozbudowane kursy z zakresu, jaki Was interesuje. Przykładem może być Udacity lub SkillShop, które prezentują wysokospecjalistyczne szkolenia z konkretnej tematyki. Z doświadczenia wiem, że w Internecie można znaleźć absolutnie wszystko. Począwszy od kursów gotowania, programowania, zarządzania czasem, treningami personalnymi do pisania e-booków czy hodowania jadowitych węży. W tym zakresie nie zdziwi mnie absolutnie nic. Pamiętaj, więc jeśli szukasz szkolenia online, to zwracaj uwagę na jego zakres, tematykę i materiały. Odpowiedni wybór platformy będzie Twoim kluczem do zdobycia przydatnej wiedzy.

Każda platforma ma swoich autorów szkoleń. Zawsze radzę, by przed dokonaniem wyboru sprawdzić, jak jest na tej konkretnej. Różnice bowiem mogą być zasadnicze, a co za tym idzie, jakość szkoleń może być różna. Część platform daje możliwość publikacji kursów i szkoleń tylko specjalistom w danej branży, co maksymalnie podnosi poziom oferowanych treści i materiałów. Istnieją jednak platformy, które w żaden sposób tego nie weryfikują. Jak łatwo zgadnąć możemy więc trafić na kurs, który pod względem merytorycznym nie będzie nas satysfakcjonował, ponieważ stworzyła go przypadkowa osoba. Przykładem takiej platformy w mojej opinii, która nie weryfikuje zbyt dobrze materiałów, jest Udemy.

Należy wskazać, że jedną z najistotniejszych kwestii jest aktualność danego kursu. Może się zdarzyć tak, że autor kursu zaktualizuje go raz i później porzuci. Pamiętajcie, że są branże, gdzie nowości pojawiają bardzo często, a przepisy się zmieniają. Warto przed zakupem szkolenia sprawdzić, kiedy został on dodany lub aktualizowany. To pomoże Wam zdecydować, czy jest na tyle aktualny, by móc z niego skorzystać. Na szczęście na wielu platformach zauważyłem, że kursy są często aktualizowane, a my sami mamy możliwość skorzystania z pomocy autora szkolenia, zawsze, gdy mamy wątpliwości. To bardzo pomocne, szczególnie jeżeli chcecie nauczyć się nowych rzeczy i bardzo poważnie podchodzicie do poszerzania swojej wiedzy. Sam miałem okazję uczestniczyć w szkoleniach online i dopytywać ich twórców o nurtujące mnie elementy. Chciałbym w tym miejscu wszystkim tym osobom bardzo podziękować za ich pracę i cierpliwość, która godna jest największych pochwał. W mojej opinii to bardzo profesjonalne podejście Twórców kursu.

Wybieranie konkretnych produktów czy szkoleń powinno zostać poprzedzone analizą ich zawartości. To już powiedziałem. Czy warto jednak sugerować się opinią uczestników tych kursów? Z mojego doświadczenia wynika, że absolutnie nie. Bardzo często negatywne komentarze wynikają właśnie z braku wcześniej analizy i niezrozumienia oferowanego zakresu materiału za podaną cenę. To wpływa na frustrację uczestników szkolenia i ich negatywne opinie. Osobiście bardzo cenię sobie możliwość sprawdzenia zakresu wiedzy i materiałów, jakie składają się na dane szkolenie i zawsze korzystam z tego, zanim zdecyduje się na zakup. Nie bez znaczenia jest również jakość materiałów wideo dodanych do kursu. Niektóre platformy dają możliwość zwrotu pieniędzy, jeżeli kurs nie spełni naszych oczekiwań. Sam raz skorzystałem z takiej możliwości i jest to kolejna zaleta szkoleń przeprowadzanych online. Głównie właśnie na wspomnianej już platformie Udemy. Z podejścia do zwrotów jestem bardzo zadowolony.

Szkolenie się i zdobywanie nowej wiedzy zawsze powinno być dobrze odbierane przez pracodawców czy zleceniodawców. Jednak poziom zadowolenia z ich strony będzie zależał od jakości kursu, który ukończymy. Nie warto więc płacić za szkolenia, które pod względem merytorycznym nie przyniosą nam wartości dodanej. Mało znane platformy mogą być różnie przez nich odbierane. Korzystajmy więc z oferty firm szkoleniowych o ugruntowanej pozycji na rynku. Kogo mam na myśli? Czytajcie dalej, a wszystkiego się dowiecie.

 

Łukasz Wudyka opinie o szkoleniach na platformie Coursera

Coursera to platforma szkoleniowa, która istnieje od 2012 roku. Coursera jest na bardzo wysokim poziomi. To według mnie jedna z najlepszych platform z kursami online, która prezentuje prawdziwie akademicką klasę. Z jakich dziedzin można się na niej podszkolić? Między innymi z medycyny, fizyki, technologii informacyjnej, biznesu czy przedmiotów technicznych. Kursy przygotowywane są przez uznanych w świecie nauki ekspertów. O jakość merytoryczną dbają wykwalifikowani pracownicy akademiccy z tak renomowanych uczelni jak Uniwersytet Yale, Uniwersytet Londyński i Uniwersytet Sao Paulo. Poza tym na zdobytych certyfikatach znajdują się poświadczenia, chociażby Google czy IBM.

 

Jak działa Coursera?

W przeciwieństwie do kursów na niektórych platformach nie wszystkie na Courserze dostępne są „od ręki”. Czasem należy czekać na konkretny termin. Opisując tę platformę, trzeba wyróżnić kilka rodzajów szkoleń, ponieważ dostępne są nie tylko typowe kursy, ale też specjalizacje czy kilkuroczne szkolenia, podczas których swoją wiedzę przekazują prestiżowe uczelnie z całego świata. Czym są wspomniane specjalizacje? To blok szkoleń, na który składa się kilka certyfikatów. Wyróżnić należy także kursy specjalistyczne i kursy MasterTrack. Te pierwsze to połączenie specjalizacji i ćwiczeń (a czasem także projektu). Z kolei MasterTrack to już naprawdę najwyższy pułap – na udział w takich szkoleniach (organizowanych często przez same uczelnie) czeka się czasem kilka miesięcy lub nawet rok. Dzięki ukończeniu kursu MasterTrack można zdobyć tytuł licencjata lub magistra na uczelni, która współpracuje z Courserą, a to niezwykły sukces. Oczywiście liczyć należy się z tym, że cena takiego kursu to tysiące dolarów.

 

Ile kosztują kursy na Courserze?

Wiecie już, że najwyższego poziomu kursy MasterTrack na Courserze to niemały wydatek. Co jednak z pozostałymi szkoleniami dostępnymi na platformie? Te z zakresu podstawowego osiągają ceny od 39 do 99 dolarów, natomiast specjalizacje to już kwota od 39 do 79 dolarów, ale miesięcznie, ponieważ opłacane są na zasadzie subskrypcji. Coursera oferuje też bazę darmowych kursów, należy jednak pamiętać, że ich ukończenie nie równa się otrzymaniu certyfikatu.

Według mnie Coursera to jedna z najlepszych platform szkoleniowych, ponieważ reprezentuje bardzo wysoki poziom merytoryczny. Nie spotkacie na niej błędów, a informacje są stale aktualizowane. Wiedza zdobyta poprzez Courserę i poświadczona zdobytymi certyfikatami jest uznawana przez większość firm (nie tylko polskich, ale też międzynarodowych). Jeżeli więc szukacie szkoleń, które podniosą Wasze szanse na rynku pracy, powinniście zdecydowanie się zainteresować Courserą i zainwestować w swój rozwój.

Wudyka Łukasz certyfikat Coursera - Feature Engineering.

Wudyka Łukasz opinie o szkoleniach online – Wudyka Łukasz certyfikat Coursera – Feature Engineering.

Feature Engineering

Instytucja wydająca: Coursera

Data wydania certyfikatu: 10.05.2020

Identyfikator poświadczenia: 3TECDzKDPQHV

Wydany dla: Łukasz Wudyka

Wudyka Łukasz opinie o szkoleniach online - Wudyka Łukasz certyfikat Coursera - Customer Analytics.

Wudyka Łukasz opinie o szkoleniach online – Wudyka Łukasz certyfikat Coursera – Customer Analytics.

Customer Analytics 

Instytucja wydająca: Coursera

Data wydania certyfikatu: 15.05.2020

Identyfikator poświadczenia: 3TYN3Y695D32

Wydany dla: Łukasz Wudyka

Wudyka Łukasz opinie o szkoleniach online - Wudyka Łukasz certyfikat Coursera - Google Cloud Platform Big Data and Machine Learning Fundamentals.

Wudyka Łukasz opinie o szkoleniach online – Wudyka Łukasz certyfikat Coursera – Google Cloud Platform Big Data and Machine Learning Fundamentals.

Google Cloud Platform Big Data and Machine Learning Fundamentals

Instytucja wydająca: Coursera

Data wydania certyfikatu: 12.05.2020

Identyfikator poświadczenia: 4LWUA8TN8ZGV

Wydany dla: Łukasz Wudyka

Wudyka Łukasz certyfikat Coursera - End-to-End Machine Learning with TensorFlow on GCP.

Wudyka Łukasz opinie o szkoleniach online – Wudyka Łukasz certyfikat Coursera – End-to-End Machine Learning with TensorFlow on GCP.

End-to-End Machine Learning with TensorFlow on GCP

Instytucja wydająca: Coursera

Data wydania certyfikatu: 10.05.2020

Identyfikator poświadczenia: DW6VWR4UHTAR

Wydany dla: Łukasz Wudyka

Wudyka Łukasz certyfikat Coursera - Market Research and Consumer Behavior.

Wudyka Łukasz opinie o szkoleniach online – Wudyka Łukasz certyfikat Coursera – Market Research and Consumer Behavior.

Market Research and Consumer Behavior

Instytucja wydająca: Coursera

Data wydania certyfikatu: 29.04.2020

Identyfikator poświadczenia: ETTCJGQNT988

Wydany dla: Łukasz Wudyka

Wudyka Łukasz certyfikat Coursera - Introduction to Marketing.

Wudyka Łukasz opinie o szkoleniach online – Wudyka Łukasz certyfikat Coursera – Introduction to Marketing.

Introduction to Marketing

Instytucja wydająca: Coursera

Data wydania certyfikatu: 28.04.2020

Identyfikator poświadczenia: HCDMUSQX49CW

Wydany dla: Łukasz Wudyka

Wudyka Łukasz certyfikat Coursera - Getting Started With SAS Visual Analytics.

Wudyka Łukasz opinie o szkoleniach online – Wudyka Łukasz certyfikat Coursera – Getting Started With SAS Visual Analytics..

Getting Started with SAS Visual Analytics

Instytucja wydająca: Coursera

Data wydania certyfikatu: 14.05.2020

Identyfikator poświadczenia: LBDVRGT6MEH2

Wydany dla: Łukasz Wudyka

Wudyka Łukasz certyfikat Coursera - Introduction to G Suite.

Wudyka Łukasz opinie o szkoleniach online – Wudyka Łukasz certyfikat Coursera – Introduction to G Suite.

Introduction to G Suite

Instytucja wydająca: Coursera

Data wydania certyfikatu: 9.05.2020

Identyfikator poświadczenia: KQHCHN74AX78

Wydany dla: Łukasz Wudyka

Wudyka Łukasz certyfikat Coursera - Introduction to Search Engine Optimization.

Wudyka Łukasz opinie o szkoleniach online – Wudyka Łukasz certyfikat Coursera – Introduction to Search Engine Optimization.

Introduction to Search Engine Optimization

Instytucja wydająca: Coursera

Data wydania certyfikatu: 25.04.2020

Identyfikator poświadczenia: PWKYUVVHNU27

Wydany dla: Łukasz Wudyka

Wudyka Łukasz certyfikat Coursera - Initiating and Planning Projects.

Łukasz Wudyka opinie o szkoleniach online – Łukasz Wudyka certyfikat Coursera – Initiating and Planning Projects.

Initiating and Planning Projects

Instytucja wydająca: Coursera

Data wydania certyfikatu: 25.04.2020

Identyfikator poświadczenia: BHGHASE58QC6

Wydany dla: Łukasz Wudyka

Wudyka Łukasz certyfikat Coursera - Google Cloud Platform Fundamentals: Core Infrastructure.

Łukasz Wudyka opinie o szkoleniach online – Łukasz Wudyka certyfikat Coursera – Google Cloud Platform Fundamentals: Core Infrastructure.

Google Cloud Platform Fundamentals: Core Infrastructure

Instytucja wydająca: Coursera

Data wydania certyfikatu: 13.04.2020

Identyfikator poświadczenia: WCY6UTV99RMF

Wydany dla: Łukasz Wudyka

 

Łukasz Wudyka opinie o szkoleniach online dostępnych na platformie Udemy

Jeżeli jeszcze nie słyszeliście o Udemy, to czas to zmienić. Misją tej platformy (jak sami jej twórcy zaznaczają) jest umożliwianie poszerzania swoich horyzontów i zdobywania wiedzy niezależnie od miejsca, w którym jesteśmy. Jest więc to ucieleśnienie tego, czym z założenia miał być Internet. A jest w czym wybierać – Udemy udostępnia ponad 130 000 kursów wideo, a co miesiąc publikowane są nowe propozycje.

Poza tym Udemy to bardzo wszechstronna platforma, która daje nam możliwość ukończenia szkoleń z różnych branż i specjalizacji. Jej ogromną zaletą jest brak konieczności wykonywania dodatkowych ćwiczeń czy czytania materiałów. Wystarczy, że obejrzymy zamieszczone tam wideo, by ukończyć szkolenie i dostać certyfikat. Baza szkoleń dostępna na tej platformie jest najbogatszą, jaką kiedykolwiek widziałem.  Jest to dobre rozwiązanie dla osób, którym zależy na dostaniu certyfikatu bez większych trudności. Dla osób, którym najbardziej zależy na pozyskanej wiedzy, może nie być to dobre rozwiązanie. Dla jednych plusem, a dla innych minusem jest również to, że na Udemy każdy może publikować swoje szkolenia. Wiem, że z tego powodu ich jakość może być bardzo różna, dlatego przed dokonaniem zakupu zawsze polecam głębszą analizę. Powinna ona składać się z kilku elementów, które opisuje poniżej.

 

Zastanówcie się, jakiej wiedzy potrzebujecie, by wybrać odpowiednie szkolenie

Dostępność wielu różnych kursów na platformie Udemy to zdecydowanie jedna z największych jej zalet. Przed dokonaniem ostatecznego wyboru zawsze sugeruję, by dobrze wszystko przemyśleć. Każda z branż jest bardzo rozbudowana, dlatego różne szkolenia mogą oferować całkiem inny zakres tematyczny i merytoryczny z podobnych zagadnień. Pogłębiona analiza harmonogramu szkolenia i udostępnionych materiałów pozwoli nam na racjonalne podjęcie decyzji. Zawsze polecam kursy, które są dłuższe. Mamy wtedy większą pewność, że zostaną na nich omówione zagadnienia z dużego zakresu i w szczegółowy sposób. Udemy nie sprawdzi się dla Was, jeżeli na platformie chcecie odbyć szereg szkoleń kształtujących Was na specjalistów z danej branży. Większość oferowanych kursów dotyczy tylko pewnego wycinka tematyki i należy je traktować jako pewnego rodzaju uzupełnienie i poszerzenie nabytej już wiedzy i doświadczenia.

 

Sprawdźcie, kto jest autorem danego kursu, zanim dokonacie zakupu

Jak już wcześniej wspomniałem, na platformie Udemy publikować może praktycznie każdy. Co za tym idzie, jakość kursów może zdecydowanie różnić się od siebie. Znajdziemy tu zarówno kursy specjalistów z danej dziedziny, jak i kompletnych amatorów, którzy zajmują się czymś hobbistycznie. Przed dokonaniem zakupu sprawdźcie więc z kim macie do czynienia i jaki jest zakres oferowanego szkolenia. To pomoże Wam podjąć decyzję, której nie będziecie później żałować. Pamiętajcie jednak, że nawet kursy osób początkujących mogą mieć ciekawe treści i informacje. Wszystko zależy od tego, jaka tematyka Was interesuje i czego właściwie szukacie. Są bowiem czynności, których można uczyć się od wykwalifikowanych specjalistów, ale również od osób, które pracują w danej dziedzinie od niedawna. Radzę więc, by każdorazowo zagłębiać się w informację o danym szkoleniu.

 

Sprawdźcie datę publikacji i ostatniej aktualizacji, by korzystać tylko z aktualnych kursów

Na platformie Udemy mamy możliwość weryfikacji daty dodania i ostatniej aktualizacji kursu. Jest to bardzo ważne ze względu na możliwość sprawdzenia, czy zawarte w nim treści są zgodne z obowiązującymi przepisami oraz czy są aktualne. W wielu branżach pewne elementy zmieniają się bardzo często, co powoduje przedawnienie się szkoleń. Ich regularna aktualizacja może świadczyć o wysokim zaangażowaniu autora i jego profesjonalnym podejściu. Przykładem branży, gdzie zmiany następują jedna po drugiej, jest szeroko rozumiany świat IT, cyber bezpieczeństwa czy marketingu online. Brak aktualizacji może powodować przedawnienie się pewnych elementów i bardzo zaniżać jakość kursu, co sami możemy odczuć. Radzę więc za każdym razem sprawdzać wyżej wymienione daty, by nie być niemile zaskoczonym.

 

Stosunek jakości do ceny w szkoleniach oferowanych na Udemy

Platforma Udemy charakteryzuje się bardzo zróżnicowanym cennikiem, który wacha się od kilkudziesięciu do kilkuset złotych za kurs. Cena powinna być dla nas jasnym sygnałem, jakiej jakości materiałów możemy się po nim spodziewać. Chyba zgodzicie się ze mną, że szkolenie z tego samego zakresu warte 50 zł i szkolenie za 800 zł przynajmniej w założeniu powinny bardzo się od siebie różnić. Jakość nagrań wideo, merytoryczne treści, częste aktualizacje oraz możliwość konsultacji z autorem kursu zawiera się w cenie. Podejmując więc decyzję, pamiętajmy, by mieć tego świadomość. Wiem, jak ważnym wyznacznikiem jest dla większości osób cena kursów, nie należy jednak kierować się tylko nią. Co ciekawe, Udemy to również darmowe kursy, po których nie uzyskacie certyfikatu. Warto z nich skorzystać, jeżeli chcecie sprawdzić, czy dana tematyka może Was na tyle zainteresować, by dalej inwestować w zdobywanie wiedzy z jej zakresu. Pamiętajcie, by wybierając odpowiednie szkolenie, nie sugerować się opiniami uczestników. Te negatywne często bowiem są wynikiem niezrozumienia stosunku jakości do ceny i brakiem pogłębionej analizy przed dokonaniem zakupu.

 

Moje podsumowanie platformy szkoleniowej Udemy

W mojej ocenie Udemy to miejsce, gdzie możemy liczyć na solidną dawkę wiedzy. Wszystko jednak zależy od tego, w jaki sposób podejdziemy do dokonywania zakupów i weryfikacji poszczególnych kursów. Jak każda platforma ma swoje wady i zalety, które omówiłem powyżej. Dzięki zdobywanym na niej certyfikatom można dostać pracę jako junior w danej branży. Z pewnością jednak nie będziemy mogli zbudować wizerunku specjalisty wyłącznie dzięki dostępnym na niej materiałom. Udemy polecam więc wszystkim, którzy dopiero zaczynają przygodę w swoim fachu. Jeżeli jesteście już powyżej poziomu średniego, trudno będzie Wam znaleźć kurs „z prawdziwego zdarzenia”. Jakość szkoleń różni się od siebie w zależności od autora. Jeżeli więc zależy Wam na tym, by ukończyć ciekawy i merytoryczny kurs, to powinniście dużą wagę przyłożyć do wcześniejszej analizy elementów opisanych w tym artykule.

Wudyka Łukasz certyfikat UDEMY - Kurs Tworzenia stron www w HTML i CSS od Podstaw do Eksperta.

Wudyka Łukasz opinie o szkoleniach online – Wudyka Łukasz certyfikat UDEMY – Kurs Tworzenia stron www w HTML i CSS od Podstaw do Eksperta.

Kurs Tworzenia Stron WWW w HTML i CSS od Podstaw do Eksperta

Instytucja wydająca: Udemy

Data wydania certyfikatu: 7.02.2021

Identyfikator poświadczenia: UC-90690887-dcad-4c9b-86e6-699a924977ab

Wydany dla: Łukasz Wudyka

Wudyka Łukasz certyfikat UDEMY - How I Hit #1 on Google: The NEW 2020 Complete SEO Course.

Wudyka Łukasz opinie o szkoleniach online – Wudyka Łukasz certyfikat UDEMY – How I Hit #1 on Google: The NEW 2020 Complete SEO Course.

How I Hit #1 on Google: The NEW 2020 Complete SEO Course

Instytucja wydająca: Udemy

Data wydania certyfikatu: 8.05.2020

Identyfikator poświadczenia: UC-21a622cd-56d3-4f3b-9c77-5abed3a5bc75

Wydany dla: Łukasz Wudyka

Wudyka Łukasz certyfikat UDEMY - WordPress - stwórz rozbudowaną stronę WWW i własne motywy.

Wudyka Łukasz opinie o szkoleniach online – Wudyka Łukasz certyfikat UDEMY – WordPress – stwórz rozbudowaną stronę WWW i własne motywy.

WordPress – stwórz rozbudowaną stronę WWW i własne motywy

Instytucja wydająca: Udemy

Data wydania certyfikatu: 28.10.2020

Identyfikator poświadczenia: UC-0eaf1208-1882-41e2-b02a-d0cd9262ece8

Wydany dla: Łukasz Wudyka

Wudyka Łukasz certyfikat UDEMY - Kurs WordPress ZEROdoPro Strona Blog Sklep Krok po Kroku.

Wudyka Łukasz opinie o szkoleniach online – Wudyka Łukasz certyfikat UDEMY – Kurs WordPress ZEROdoPro Strona Blog Sklep Krok po Kroku.

Kurs WordPress ZEROdoPRO / Strona.Blog.Sklep Krok po Kroku

Instytucja wydająca: Udemy

Data wydania certyfikatu: 28.10.2020

Identyfikator poświadczenia: UC-3834639e-0c29-4dc8-b6e3-ef9871fbd7f4

Wydany dla: Łukasz Wudyka

Wudyka Łukasz certyfikat UDEMY - SEO TRANING 2021 COMPLETE SEO COURSE + WORDPRESS SEO YOAST.

Wudyka Łukasz opinie o szkoleniach online – Wudyka Łukasz certyfikat UDEMY – SEO TRANING 2021 COMPLETE SEO COURSE + WORDPRESS SEO YOAST.

SEO TRAINING 2021: Complete SEO Course + WordPress SEO Yoast

Instytucja wydająca: Udemy

Data wydania certyfikatu: 18.02.2020

Identyfikator poświadczenia: UC-65bd1d1a-74d4-4298-8367-c746a4a08151

Wydany dla: Łukasz Wudyka

 

Wudyka Łukasz certyfikat UDEMY - 2020 Complete SEO Guide to Ranking Local Business Websites.

Wudyka Łukasz opinie o szkoleniach online – Wudyka Łukasz certyfikat UDEMY – 2020 Complete SEO Guide to Ranking Local Business Websites.

2020 Complete SEO Guide to Ranking Local Business Websites

Instytucja wydająca: Udemy

Data wydania certyfikatu: 8.05.2020

Identyfikator poświadczenia: UC-26a8876f-235d-46e5-a7c5-c04a06ba547f

Wydany dla: Łukasz Wudyka

Wudyka Łukasz certyfikat UDEMY - SEO Training: Get Free Traffic to Your Website With SEO

Wudyka Łukasz opinie o szkoleniach online – Wudyka Łukasz certyfikat UDEMY – SEO Training: Get Free Traffic to Your Website With SEO

SEO Training: Get Free Traffic to Your Website With SEO

Instytucja wydająca: Udemy

Data wydania certyfikatu: 8.05.2020

Identyfikator poświadczenia: UC-190d6734-dd10-4553-8e40-85340e97d97d

Wydany dla: Łukasz Wudyka

 

Łukasz Wudyka opinie o szkoleniach online dostępnych na platformie Udacity

 

Udacity to lider spośród platform ze szkoleniami dla branży IT, które skierowane są głównie do programistów i informatyków. Pomimo stosunkowo małej liczby kursów już na pierwszy rzut oka widać, że są one mocno merytoryczne i spersonalizowane pod specjalistów z danej dziedziny. To, co wyróżnia Udacity to fakt, że dzięki platformie nie tylko uczysz się „czystej” teorii, ale też masz do czynienia z liderami projektów informatycznych, pracującymi dla wielkich i znanych korporacji. Z tego względu certyfikaty wystawione przez Udacity to poświadczenie praktycznych umiejętności m.in. realizacji projektów, które zdobywasz od najlepszych. Z doświadczenia wiem, że certyfikaty tej platformy mogą mieć decydujące znaczenie w procesie rekrutacji nawet na bardzo wysokie stanowiska.

 

Udacity to platforma, która świeci przykładem pod względem jakości oferowanych szkoleń

W sieci można znaleźć wiele platform ze szkoleniami online. Jednak to właśnie Udacity na długo zapadło w moją pamięć. Już na początku pierwszego szkolenia mogłem odnieść wrażenie, jak profesjonalnie autorzy podchodzą do przygotowania materiału, jego jakości i informacji, jakie zawiera. Kursy z zakresu IT dostępne na tej platformie pomogą Wam znacząco poszerzyć swoją wiedzę i doświadczenie. Bardzo często możecie spotkać się tutaj z kursami o zawężonej tematyce, ale bardzo rozbudowanej treści, co świadczy o wysokiej jakości szkoleń. Na tej platformie mogą publikować jedynie autorzy o bardzo wysokich kwalifikacjach. Najczęściej są to nauczyciele akademiccy, managerowie, właściciele firm czy dyrektorzy z korporacji. Co ciekawe właśnie na Udacity znajdziemy szkolenia przygotowane przez takie firmy, jak Google czy IBM, co dodatkowo świadczy na korzyść tej platformy. Większość kursów przygotowywanych jest przez jedną osobę, ale zdarzyło mi się jednak uczestniczyć w szkoleniu prowadzonym przez kilku specjalistów. Osobiście uważam to za niesamowite i bardzo pouczające doświadczenie.

Jak wyglądają kursy na Udacity? Każdy kurs na platformie ma podany czas, jaki trzeba poświęcić na jego ukończenie. Część rozpisana jest na miesiąc, część na 3-4 miesiące, ale znaleźć można także kursy roczne, co jest raczej niespotykane w przypadku kursów online. Na szczęście podane terminy to zalecany czas nauki, a kursy ukończyć można szybciej w zależności od swoich możliwości. Co ważne, nauka na Udacity to nie tylko bierny udział w wykładach. To też ćwiczenia oraz projekt podsumowujący kurs, podczas wykonywania którego możecie liczyć na pomoc i wsparcie mentora.

 

W mojej opinii Udacity to jedna z najważniejszych platform szkoleniowych – Łukasz Wudyka opinie o platformach szkoleniowych

Pewnie wiele osób zastanawia się, czy tak dobrze skonstruowane i rozbudowane szkolenia z zakresu IT dużo kosztują. Już spieszę z odpowiedzią. Darmowych kursów na tej platformie jest około 200, co samo w sobie jest imponującym wynikiem. Tym bardziej że na tej platformie nawet darmowe szkolenia niosą za sobą solidną dawkę wiedzy i doświadczenia, a nie są tylko reklamą pełnej wersji dostępnej za konkretną cenę. Moim zdaniem warto jednak zainwestować swoje pieniądze, by mieć możliwość korzystania z płatnych kursów. Przede wszystkim na ich korzyść wpływa wysoka jakość materiałów i treści przygotowanych przez specjalistów. Średni koszt takiego szkolenia to około 399 dolarów. Zdarzają się jednak kursy, które kosztują nawet dwa razy więcej. Wiele osób ta cena może odstraszać, jednak gwarantuję Wam, że podane ceny całkowicie odzwierciedlają jakość poszczególnych elementów. Warto więc zapłacić, by mieć możliwość otrzymania prestiżowego certyfikatu z tej platformy i zdobyć wyselekcjonowaną wiedzę z danego zakresu.

 

Co w przyszłości zyskacie po płatnym kursie na Udacity?

By mieć świadomość, że warto płacić takie pieniądze za szkolenie online, trzeba uzmysłowić sobie, jakie czerpiemy z tego korzyści. Zdobyta wiedza i doświadczenie z zakresu IT to jedno. Pamiętajmy jednak, że certyfikaty z tej platformy mogą być naszą kartą przetargową podczas rekrutacji na bardzo dobre stanowiska w branży. To zdecydowana zaleta dostępnych na tej platformie szkoleń, o której będę Wam przypominał na każdym kroku.

 

Podsumowanie opinii o Udacity

Przygotowując materiały do tego artykułu, zdecydowaną część czasu poświęciłem właśnie Udacity. Moje zainteresowanie tą platformą nie wzięło się znikąd. Jakość oferowanych tam szkoleń jest naprawdę imponująca. Solidna dawka wiedzy i doświadczenia z jednej z najtrudniejszych i najbardziej zmiennych branż, jaką jest IT, to prawdziwy kąsek dla każdego pracownika tego segmentu rynku. Możliwości, jakie daje nam Udacity, są więc właściwie nieograniczone. To, co szczególnie przykuło moją uwagę to certyfikaty, które mają ogromną moc działania. Doceniane są bowiem przez wielkie korporacje, duże firmy, zleceniodawców i współpracowników. Stosunek ceny do jakości zachowany jest na odpowiednim poziomie. Dodatkowo platforma oferuję bazę 200 darmowych kursów. Zawarta w nich wiedza pomoże nam zrozumieć pewne aspekty i z pewnością pomoże zdecydować, co dalej. Zaliczam to na duży plus tej platformy i liczę, że pojawi się tam więcej darmowych szkoleń z podobną dawką informacji. To, co dodatkowo mnie zaciekawiło to renoma autorów oraz częste aktualizacje kursów. Możliwość czerpania doświadczenia od specjalistów, dyrektorów korporacji czy managerów to bonus, jakiego nie otrzymamy w żadnym innym miejscu.

 

Łukasz Wudyka opinie o szkoleniach online dostępnych na platformie Google Analitycs Academy

Google Analitycs Academy to platforma, o której nie mogę napisać zbyt wiele. Do dyspozycji mamy na niej zaledwie cztery certyfikaty w języku Polskim, których zdobycie nie sprawi większych problemów osobom pracującym w branży IT. Szkolenia zawarte na tej platformie należy traktować raczej jako usystematyzowanie wiedzy i przypieczętowanie tego certyfikatem. Co ciekawe i rzadko spotykane, Google Analitycs Academy wydaje je tylko na określony czas, co z jednej strony powinno być logiczne. Dobrze wiemy, że w tej branży wszystko bardzo szybko ulega przedawnieniu, a nowe procesy powstają jak grzyby po deszczu.

Wudyka Łukasz certyfikat Google Akademia Analytics - Google Analytics dla zaawansowanych.

Wudyka Łukasz opinie o szkoleniach online – Wudyka Łukasz certyfikat Google Akademia Analytics – Google Analytics dla zaawansowanych.

Google Analytics dla zaawansowanych

Instytucja wydająca: Google

Certyfikat wygasa: 12.05.2023

Wydany dla: Łukasz Wudyka

Wudyka Łukasz certyfikat Google Akademia Analytics - Google Analytics dla początkujących.

Wudyka Łukasz opinie o szkoleniach online – Wudyka Łukasz certyfikat Google Akademia Analytics – Google Analytics dla początkujących.

Google Analytics dla początkujących

Instytucja wydająca: Google

Certyfikat wygasa: 11.05.2023

Wydany dla: Łukasz Wudyka

Wudyka Łukasz certyfikat Google Akademia Analytics - Podstawy Menadżera tagów Google.

Wudyka Łukasz opinie o szkoleniach online – Wudyka Łukasz certyfikat Google Akademia Analytics – Podstawy Menadżera tagów Google.

Podstawy Menedżera tagów Google

Instytucja wydająca: Google

Certyfikat wygasa: 12.05.2023

Wydany dla: Łukasz Wudyka

Wudyka Łukasz certyfikat Google Akademia Analytics - Pakiet Google Analytics 360 – pierwsze kroki.

Wudyka Łukasz opinie o szkoleniach online – Wudyka Łukasz certyfikat Google Akademia Analytics – Pakiet Google Analytics 360 – pierwsze kroki.

Pakiet Google Analytics 360 – pierwsze kroki

Instytucja wydająca: Google

Certyfikat wygasa: 12.05.2023

Wydany dla: Łukasz Wudyka

 

Łukasz Wudyka opinie o platformach szkoleniowych – wiedza dostępna na wyciągnięcie ręki

W tym artykule opisałem tylko niewielki skrawek dostępnych platform szkoleniowych. W sieci można znaleźć ich wiele więcej. Pamiętajcie jednak o moich radach. Zawsze przed zakupem szkolenia dokonujcie pogłębionej analizy tak, byście wiedzieli, za co płacicie. Jest to niezbędne, by móc w pełni cieszyć się z możliwości, jakie daje dany kurs i nie być zawiedzionym. Mam nadzieję, że artykuł pomógł Wam zrozumieć zalety i wady szkoleń online oraz nauczył Was, jak analizować zakres danego kursu przed jego zakupem. Opisane przeze mnie platformy to tylko niewielka część rynku kursów online. Jeżeli mój tekst Wam się spodobał, to koniecznie napiszcie mi o tym. Być może w niedalekiej przyszłości opiszę kolejne platformy, które są warte polecenia. Tymczasem zapraszam do odwiedzenia mojego profilu na portalu LinkedIn https://pl.linkedin.com/in/lukasz-wudyka oraz strony internetowej, na której można między innymi zapoznać się z wszystkimi uzyskanymi przeze mnie certyfikatami: https://lukaszwudyka.pl/. Oto niektóre z nich:

Wudyka Łukasz certyfikat LinkedIn - 2 Minute Tips for Senior Leaders.

Łukasz Wudyka opinie o szkoleniach online – Łukasz Wudyka certyfikat LinkedIn – 2 Minute Tips for Senior Leaders.

2-Minute Tips for Senior Leaders

Instytucja wydająca: LinkedIn

Data wydania certyfikatu: 5.08.2020

Identyfikator poświadczenia: AXppinXGtWKIaalV_K5dKybpaILl

Wydany dla: Łukasz Wudyka

Wudyka Łukasz certyfikat LinkedIn - 2 Minute Tips for Marketing.

Łukasz Wudyka opinie o szkoleniach online – Łukasz Wudyka certyfikat LinkedIn – 2 Minute Tips for Marketing.

2-Minute Tips for Marketing

Instytucja wydająca: LinkedIn

Data wydania certyfikatu: 7.08.2020

Identyfikator poświadczenia: AaUVXN3uS-L9_SDCuFgs8bI6jXQj

Wydany dla: Łukasz Wudyka

Wudyka Łukasz certyfikat LinkedIn - 5 Tips for Building Your Financial Life.

Łukasz Wudyka opinie o szkoleniach online – Łukasz Wudyka certyfikat LinkedIn – 5 Tips for Building Your Financial Life.

5 Tips for Building Your Financial Life

Instytucja wydająca: LinkedIn

Data wydania certyfikatu: 13.09.2020

Identyfikator poświadczenia: AT_gCGhLpEGlo1wqIESB3ZOw5XW8

Wydany dla: Łukasz Wudyka

Wudyka Łukasz certyfikat LinkedIn - 5 Personal Finance Tips.

Łukasz Wudyka opinie o szkoleniach online – Łukasz Wudyka certyfikat LinkedIn – 5 Personal Finance Tips.

5 Personal Finance Tips

Instytucja wydająca: LinkedIn

Data wydania certyfikatu: 5.08.2020

Identyfikator poświadczenia: AcYLyi6a46f_BkSIsZintA5q_KLG

Wydany dla: Łukasz Wudyka

Wudyka Łukasz certyfikat LinkedIn - 15 Secrets Successful People Know about Time Managment (getAbstract Summary).

Łukasz Wudyka opinie o szkoleniach online – Łukasz Wudyka certyfikat LinkedIn – 15 Secrets Successful People Know about Time Managment (getAbstract Summary).

15 Secrets Successful People Know About Time Managment (getAbstract Summary)

Instytucja wydająca: LinkedIn

Data wydania certyfikatu: 12.09.2020

Identyfikator poświadczenia: ATm3Vz-3cUOHt80Ng49WHACRvPq6

Wydany dla: Łukasz Wudyka

Wudyka Łukasz certyfikat LinkedIn - 20 Questions to Improve Learning at Yours Organization.

Łukasz Wudyka opinie o szkoleniach online – Łukasz Wudyka certyfikat LinkedIn – 20 Questions to Improve Learning at Yours Organization.

20 Questions to Improve Learning at Your Organization

Instytucja wydająca: LinkedIn

Data wydania certyfikatu: 9.08.2020

Identyfikator poświadczenia: ATW_iKZMu2CykymWDgTdlh7aLTrO

Wydany dla: Łukasz Wudyka

Wudyka Łukasz certyfikat LinkedIn - 17 Questions to Help Improve Your Marketing.

Łukasz Wudyka opinie o szkoleniach online – Łukasz Wudyka certyfikat LinkedIn – 17 Questions to Help Improve Your Marketing.

17 Questions to Help Improve Your Marketing

Instytucja wydająca: LinkedIn

Data wydania certyfikatu: 7.08.2020

Identyfikator poświadczenia: Ac3Q6HMT7j7QNyOXpTLCpzuxP-_Y

Wydany dla: Łukasz Wudyka

Wudyka Łukasz certyfikat LinkedIn - 17 PR Marketing Mistakes to Avoid.

Łukasz Wudyka opinie o szkoleniach online – Łukasz Wudyka certyfikat LinkedIn – 17 PR Mistakes to Avoid.

17 PR Mistakes to Avoid

Instytucja wydająca: LinkedIn

Data wydania certyfikatu: 7.12.2020

Identyfikator poświadczenia: AS3AMw5v4IvBG6skUdIEAC1uD5Zh

Wydany dla: Łukasz Wudyka

Wudyka Łukasz certyfikat LinkedIn - 32 Ways to Make Extra Money.

Łukasz Wudyka opinie o szkoleniach online – Łukasz Wudyka certyfikat LinkedIn – 32 Ways to Make Extra Money.

32 Ways to Make Extra Money

Instytucja wydająca: LinkedIn

Data wydania certyfikatu: 9.08.2020

Identyfikator poświadczenia: AYuzrjSf6fz06owFsCVhqT9GsKJU

Wydany dla: Łukasz Wudyka

Wudyka Łukasz certyfikat LinkedIn - Become a Digital Advertising Specialist.

Łukasz Wudyka opinie o szkoleniach online – Łukasz Wudyka certyfikat LinkedIn – Become a Digital Advertising Specialist.

Become a Digital Advertising Specialist

Instytucja wydająca: LinkedIn

Data wydania certyfikatu: 7.12.2020

Identyfikator poświadczenia: AVYZKUNgVuYON0TEKYazcoqX3XU_

Wydany dla: Łukasz Wudyka

Wudyka Łukasz certyfikat LinkedIn - Become a FullStack Web Developer.

Łukasz Wudyka opinie o szkoleniach online – Łukasz Wudyka certyfikat LinkedIn – Become a FullStack Web Developer.

Become a Full-Stack Web Developer

Instytucja wydająca: LinkedIn

Data wydania certyfikatu: 13.10.2020

Identyfikator poświadczenia: AQvoj84JgvxQ9n0S1bbiaQmQA-fP

Wydany dla: Łukasz Wudyka

Wudyka Łukasz certyfikat LinkedIn - Become a Junior WordPress Developer.

Łukasz Wudyka opinie o szkoleniach online – Łukasz Wudyka certyfikat LinkedIn – Become a Junior WordPress Developer.

Becoming a Junior WordPress Developer

Instytucja wydająca: LinkedIn

Data wydania certyfikatu: 27.10.2020

Identyfikator poświadczenia: AaKY0CMmeIwKmZr86gzj4IP10ZnB

Wydany dla: Łukasz Wudyka

Wudyka Łukasz certyfikat LinkedIn - Become a WordPress Ecommerce Developer.

Łukasz Wudyka opinie o szkoleniach online – Łukasz Wudyka certyfikat LinkedIn – Become a WordPress Ecommerce Developer.

Become a WordPress Ecommerce Developer

Instytucja wydająca: LinkedIn

Data wydania certyfikatu: 27.10.2020

Identyfikator poświadczenia: AYzq8EEgGZ9kPgYiI9X4XEFkJjhf

Wydany dla: Łukasz Wudyka

Wudyka Łukasz certyfikat LinkedIn - Become an Advanced WordPress Developer.

Łukasz Wudyka opinie o szkoleniach online – Łukasz Wudyka certyfikat LinkedIn – Become an Advanced WordPress Developer.

Become an Advanced WordPress Developer

Instytucja wydająca: LinkedIn

Data wydania certyfikatu: 22.08.2020

Identyfikator poświadczenia: ASV0b_5ZVi4MnUliTjvdtPnLZVn3

Wydany dla: Łukasz Wudyka

Wudyka Łukasz certyfikat LinkedIn - Become an SEO Expert.

Łukasz Wudyka opinie o szkoleniach online – Łukasz Wudyka certyfikat LinkedIn – Become an SEO Expert.

Become an SEO Expert

Instytucja wydająca: LinkedIn

Data wydania certyfikatu: 26.07.2020

Identyfikator poświadczenia: AS7B9fT-M0wN8NkhfDEbgdUrDwSS

Wydany dla: Łukasz Wudyka

Wudyka Łukasz certyfikat LinkedIn - Coaching Skills for Leaders and Managers.

Łukasz Wudyka opinie o szkoleniach online – Łukasz Wudyka certyfikat LinkedIn – Coaching Skills for Leaders and Managers.

Coaching Skills for Leaders and Managers

Instytucja wydająca: LinkedIn

Data wydania certyfikatu: 7.12.2020

Identyfikator poświadczenia: AaO8hfbSUXJwqKH_Kw5_Wf8ByEA9

Wydany dla: Łukasz Wudyka

Wudyka Łukasz certyfikat LinkedIn - Consulting Foundations Building Your Brand.

Łukasz Wudyka opinie o szkoleniach online – Łukasz Wudyka certyfikat LinkedIn – Consulting Foundations Building Your Brand.

Consulting Foundations: Building Your Brand

Instytucja wydająca: LinkedIn

Data wydania certyfikatu: 7.12.2020

Identyfikator poświadczenia: AdCNl5keXhy3rkPcptAmtn9Mv9pb

Wydany dla: Łukasz Wudyka

Wudyka Łukasz certyfikat LinkedIn - Content Marketing How to Podcast

Łukasz Wudyka opinie o szkoleniach online – Łukasz Wudyka certyfikat LinkedIn – Content Marketing: How to Podcast.

Content Marketing: How to Podcast

Instytucja wydająca: LinkedIn

Data wydania certyfikatu: 8.12.2020

Identyfikator poświadczenia: Ad3brHxbTa989YTQf7uboYABCX70

Wydany dla: Łukasz Wudyka

Wudyka Łukasz certyfikat LinkedIn - Creating a Marketing Growth System.

Łukasz Wudyka opinie o szkoleniach online – Łukasz Wudyka certyfikat LinkedIn – Creating a Marketing Growth System.

Creating a Marketing Growth System

Instytucja wydająca: LinkedIn

Data wydania certyfikatu: 8.08.2020

Identyfikator poświadczenia: AYvmGkCGb6T7f9EAFtN76subsHyM

Wydany dla: Łukasz Wudyka

Wudyka Łukasz certyfikat LinkedIn - 100 Courses and Counting David Rivers on E-learning.

Łukasz Wudyka opinie o szkoleniach online – Łukasz Wudyka certyfikat LinkedIn – 100 Courses and Counting: David Rivers on Elearning.

100 Courses and Counting: David Riveres on Elearning

Instytucja wydająca: LinkedIn

Data wydania certyfikatu: 9.08.2020

Identyfikator poświadczenia: AdRIkMfwr3_r5FMWwmQYxuUjCCKu

Wydany dla: Łukasz Wudyka

Wudyka Łukasz certyfikat LinkedIn - A Great Place to Work for All getAbstract Summary.

Łukasz Wudyka opinie o szkoleniach online – Łukasz Wudyka certyfikat LinkedIn – A Great Place to Work for All (getAbstract Summary).

A Great Place to Work for All (getAbstract Summary)

Instytucja wydająca: LinkedIn

Data wydania certyfikatu: 5.08.2020

Identyfikator poświadczenia: AUXI4AIvimQCZFLZCTKWYPfFZZD6

Wydany dla: Łukasz Wudyka

Wudyka Łukasz certyfikat LinkedIn - Access Building a Sales Database.

Łukasz Wudyka opinie o szkoleniach online – Łukasz Wudyka certyfikat LinkedIn – Access Building a Sales Database.

Access: Building a Sales Database

Instytucja wydająca: LinkedIn

Data wydania certyfikatu: 28.10.2020

Identyfikator poświadczenia: AVAhvQ9HRDWVAUfPNGlgBs-qDYJJ

Wydany dla: Łukasz Wudyka

Wudyka Łukasz certyfikat LinkedIn - Access 2013 Essential Training.

Łukasz Wudyka opinie o szkoleniach online – Łukasz Wudyka certyfikat LinkedIn – Access 2013 Essential Training.

Access 2013 Essential Training

Instytucja wydająca: LinkedIn

Data wydania certyfikatu: 18.11.2020

Identyfikator poświadczenia: ARm3dixtj8j726cr4pEGFvI4MhVU

Wydany dla: Łukasz Wudyka

Wudyka Łukasz certyfikat LinkedIn - Accessibility for Web Design.

Łukasz Wudyka opinie o szkoleniach online – Łukasz Wudyka certyfikat LinkedIn – Accessibility for Web Design.

Accessibility for Web Design

Instytucja wydająca: LinkedIn

Data wydania certyfikatu: 20.11.2020

Identyfikator poświadczenia: AQgc2jhClkvX-AvFrHj7CK0Bztma

Wydany dla: Łukasz Wudyka

Wudyka Łukasz certyfikat LinkedIn - Administrative Professional Foundations.

Łukasz Wudyka opinie o szkoleniach online – Łukasz Wudyka certyfikat LinkedIn – Administrative Professional Foundations.

Administrative Professional Foundations

Instytucja wydająca: LinkedIn

Data wydania certyfikatu:

Identyfikator poświadczenia: AT0kKk9F_LyKR7NOvNk954xT2t6L

Wydany dla: Łukasz Wudyka

Wudyka Łukasz certyfikat LinkedIn - Activate Connections That Will Transform Your Career.

Łukasz Wudyka opinie o szkoleniach online – Łukasz Wudyka certyfikat LinkedIn – Activate Connections That Will Transform Your Career.

Activate Connections That Will Transform Your Career

Instytucja wydająca: LinkedIn

Data wydania certyfikatu: 7.12.2020

Identyfikator poświadczenia: AbegMwJKF1g4Efy82ctXllhYlwV8

Wydany dla: Łukasz Wudyka

Wudyka Łukasz certyfikat LinkedIn - Adobe Animate CC Creating an HTML5 Banner Ad.

Łukasz Wudyka opinie o szkoleniach online – Łukasz Wudyka certyfikat LinkedIn – Adobe Animate CC: Creating an HTML5 Banner Ad.

Adobe Animate CC: Creating an HTML5 Banner Ad

nstytucja wydająca: LinkedIn

Data wydania certyfikatu: 9.12.2020

Identyfikator poświadczenia: AebQdTzubIuDByoWLGQGCmlS2-HV

Wydany dla: Łukasz Wudyka

Wudyka Łukasz certyfikat LinkedIn - Administrative Professional Tips.

Łukasz Wudyka opinie o szkoleniach online – Łukasz Wudyka certyfikat LinkedIn – Administrative Professional Tips.

Administrative Professional Tips

Instytucja wydająca: LinkedIn

Data wydania certyfikatu: 13.11.2020

Identyfikator poświadczenia: AbEzITh7ba8lrhfjzloKeveZsWLk

Wydany dla: Łukasz Wudyka

Wudyka Łukasz certyfikat LinkedIn - Adobe Animate CC: New Features.

Łukasz Wudyka opinie o szkoleniach online – Łukasz Wudyka certyfikat LinkedIn – Adobe Animate CC: New Features.

Adobe Animate CC: New Features

Instytucja wydająca: LinkedIn

Data wydania certyfikatu: 21.11.2020

Identyfikator poświadczenia: AYDQw-pzGWbgewqb3eolVwNzy1lw

Wydany dla: Łukasz Wudyka

Wudyka Łukasz certyfikat LinkedIn - Adobe Animate CC HTML5 Canvas and WebGL.

Łukasz Wudyka opinie o szkoleniach online – Łukasz Wudyka certyfikat LinkedIn – Adobe Animate CC: HTML5 Canvas and WebGL.

Adobe Animate CC HTML5 Canvas and WebGL

Instytucja wydająca: LinkedIn

Data wydania certyfikatu: 8.12.2020

Identyfikator poświadczenia: AbBjhZMzfXIbB4MLHH12WE0tFsTy

Wydany dla: Łukasz Wudyka

Wudyka Łukasz certyfikat LinkedIn - Adobe Animate Essential Training.

Łukasz Wudyka opinie o szkoleniach online – Łukasz Wudyka certyfikat LinkedIn – Adobe Animate Essential Training.

Adobe Animate Essential Training

Instytucja wydająca: LinkedIn

Data wydania certyfikatu: 20.11.2020

Identyfikator poświadczenia: ATIq_mHDfQM8LLKNbXwdZpKIsYA5

Wydany dla: Łukasz Wudyka

Wudyka Łukasz certyfikat LinkedIn - Adobe Animate Designing Interactive Experiences.

Łukasz Wudyka opinie o szkoleniach online – Łukasz Wudyka certyfikat LinkedIn – Adobe Animate: Designing Interactive Experiences.

Adobe Animate Designing Interactive Experiences

Instytucja wydająca: LinkedIn

Data wydania certyfikatu: 9.12.2020

Identyfikator poświadczenia: AdzYkT2Oc1pTbejuKCU7sDWWUsWl

Wydany dla: Łukasz Wudyka

Wudyka Łukasz certyfikat LinkedIn - Adobe Captivate Mobile Training Localization.

Łukasz Wudyka opinie o szkoleniach online – Łukasz Wudyka certyfikat LinkedIn – Adobe Captivate: Mobile Training Localization.

Adobe Captivate: Mobile Training Localization

Instytucja wydająca: LinkedIn

Data wydania certyfikatu: 10.08.2020

Identyfikator poświadczenia: AXx3qk6Ds6Glo32n1BXqkGsRwDRO

Wydany dla: Łukasz Wudyka

Wudyka Łukasz certyfikat LinkedIn - Adobe Animate for UX Design.

Łukasz Wudyka opinie o szkoleniach online – Łukasz Wudyka certyfikat LinkedIn – Adobe Animate for UX Design.

Adobe Animate for UX Design

Instytucja wydająca: LinkedIn

Data wydania certyfikatu: 9.12.2020

Identyfikator poświadczenia: AQUuJTN6aTv4qQ-Q6sBOsbvTlw9t

Wydany dla: Łukasz Wudyka

Wudyka Łukasz certyfikat LinkedIn - Adobe Experience Manager for Marketers.

Łukasz Wudyka opinie o szkoleniach online – Łukasz Wudyka certyfikat LinkedIn – Adobe Experience Manager for Marketers.

Adobe Experience Manager for Marketers

Instytucja wydająca: LinkedIn

Data wydania certyfikatu: 7.08.2020

Identyfikator poświadczenia: AQE6DGAtfhgOHzJeN6PvDB-yR5C1

Wydany dla: Łukasz Wudyka

Wudyka Łukasz certyfikat LinkedIn - Adobe Captivate Quick Tips.

Łukasz Wudyka opinie o szkoleniach online – Łukasz Wudyka certyfikat LinkedIn – Adobe Captivate Quick Tips.

Adobe Captivate Quick Tips

Instytucja wydająca: LinkedIn

Data wydania certyfikatu: 10.08.2020

Identyfikator poświadczenia: AUtl1oxYyC1GW8MxKDQXqc1si7Yh

Wydany dla: Łukasz Wudyka

Wudyka Łukasz certyfikat LinkedIn - Adobe XD Essential Training Design (2020 Q1).

Łukasz Wudyka opinie o szkoleniach online – Łukasz Wudyka certyfikat LinkedIn – Adobe XD Essential Training: Design [2020 Q1].

Adobe XD Essential Training: Design [2020 Q1]

Instytucja wydająca: LinkedIn

Data wydania certyfikatu: 5.09.2020

Identyfikator poświadczenia: AZGUcOGzvqowEMOCxhUO_1M6xikC

Wydany dla: Łukasz Wudyka

Wudyka Łukasz certyfikat LinkedIn - Adobe Photoshop to XD Web Design Process.

Łukasz Wudyka opinie o szkoleniach online – Łukasz Wudyka certyfikat LinkedIn – Adobe Photoshop to XD: Web Design Process.

Adobe Photoshop to XD: Web Design Process

Instytucja wydająca: LinkedIn

Data wydania certyfikatu: 8.12.2020

Identyfikator poświadczenia: AV3b6uaIfWJ2qjKDO75BazT1a69r

Wydany dla: Łukasz Wudyka

Wudyka Łukasz certyfikat LinkedIn - Advanced Branding.

Łukasz Wudyka opinie o szkoleniach online – Łukasz Wudyka certyfikat LinkedIn – Advanced Branding.

Advanced Branding

Instytucja wydająca: LinkedIn

Data wydania certyfikatu: 8.08.2020

Identyfikator poświadczenia: ASlmxC1cQDkZNNVq9XqlYHeFk0Cu

Wydany dla: Łukasz Wudyka

Wudyka Łukasz certyfikat LinkedIn - Advanced Accessible PDFs.

Łukasz Wudyka opinie o szkoleniach online – Łukasz Wudyka certyfikat LinkedIn – Advanced Accessible PDFs.

Advanced Accessible PDFs

Instytucja wydająca: LinkedIn

Data wydania certyfikatu: 6.08.2020

Identyfikator poświadczenia: Aa66WpkYH554CmgizpP_Sf8tSfcH

Wydany dla: Łukasz Wudyka

Wudyka Łukasz certyfikat LinkedIn - Advanced Content Marketing.

Łukasz Wudyka opinie o szkoleniach online – Łukasz Wudyka certyfikat LinkedIn – Advanced Content Marketing.

Advanced Content Marketing

Instytucja wydająca: LinkedIn

Data wydania certyfikatu: 8.08.2020

Identyfikator poświadczenia: AZ1SkXkeKi9az48easCgB8Nh59Gy

Wydany dla: Łukasz Wudyka

Wudyka Łukasz certyfikat LinkedIn - Advanced Consumer Behavior.

Łukasz Wudyka opinie o szkoleniach online – Łukasz Wudyka certyfikat LinkedIn – Advanced Consumer Behavior.

Advanced Consumer Behavior

Instytucja wydająca: LinkedIn

Data wydania certyfikatu: 7.12.2020

Identyfikator poświadczenia: Ac969_D2g7bRLExwXYlicIUcJY9-

Wydany dla: Łukasz Wudyka

Wudyka Łukasz certyfikat LinkedIn - Advanced HTML5 Game Development.

Łukasz Wudyka opinie o szkoleniach online – Łukasz Wudyka certyfikat LinkedIn – Advanced HTML5 Game Development.

Advanced HTML5 Game Development

Instytucja wydająca: LinkedIn

Data wydania certyfikatu: 2.08.2020

Identyfikator poświadczenia: AcSZDdOzQnEbsSKo2niAqG1Nyp3f

Wydany dla: Łukasz Wudyka

Wudyka Łukasz certyfikat LinkedIn - Advanced Google Ads.

Łukasz Wudyka opinie o szkoleniach online – Łukasz Wudyka certyfikat LinkedIn – Advanced Google Ads.

Advanced Google Ads

Instytucja wydająca: LinkedIn

Data wydania certyfikatu: 7.12.2020

Identyfikator poświadczenia: ARpFH1gmswivthLB8aDdRY02QR3N

Wydany dla: Łukasz Wudyka

Wudyka Łukasz certyfikat LinkedIn - Advanced Microsoft Power BI-1.

Łukasz Wudyka opinie o szkoleniach online – Łukasz Wudyka certyfikat LinkedIn – Advanced Microsoft Power BI.

Advanced Microsoft Power BI

Instytucja wydająca: LinkedIn

Data wydania certyfikatu: 12.11.2020

Identyfikator poświadczenia: ATuEmU10g5EuFAv54dlDK8e9_8xn

Wydany dla: Łukasz Wudyka

Wudyka Łukasz certyfikat LinkedIn - Advanced Lead Generation.

Łukasz Wudyka opinie o szkoleniach online – Łukasz Wudyka certyfikat LinkedIn – Advanced Lead Generation.

Advanced Lead Generation

Instytucja wydająca: LinkedIn

Data wydania certyfikatu: 8.12.2020

Identyfikator poświadczenia: AUDJra8LSxhNITD_Mf2OFgzwjN0U

Wydany dla: Łukasz Wudyka

Wudyka Łukasz certyfikat LinkedIn - Advanced Persuasive Selling Persuading Different Personality Types.

Łukasz Wudyka opinie o szkoleniach online – Łukasz Wudyka certyfikat LinkedIn – Advanced Persuasive Selling: Persuading Different Personality Types.

Advanced Persuasive Selling: Persuading Different Personality Types

Instytucja wydająca: LinkedIn

Data wydania certyfikatu: 28.10.2020

Identyfikator poświadczenia: AZI-ErkrIwwEXHGun9hN4WvzPj2q

Wydany dla: Łukasz Wudyka

Wudyka Łukasz certyfikat LinkedIn - Advanced Moodle Working with Themes.

Łukasz Wudyka opinie o szkoleniach online – Łukasz Wudyka certyfikat LinkedIn – Advanced Moodle Working with Themes.

Advanced Moodle Working with Themes

Instytucja wydająca: LinkedIn

Data wydania certyfikatu: 10.08.2020

Identyfikator poświadczenia: Aew5MDeOT_ad8nNbOw2ky2QzOfoS

Wydany dla: Łukasz Wudyka

Wudyka Łukasz certyfikat LinkedIn - Advanced Responsive Layouts with CSS Flexbox.

Łukasz Wudyka opinie o szkoleniach online – Łukasz Wudyka certyfikat LinkedIn – Advanced Responsive Layouts with CSS Flexbox.

Advanced Responsive Layouts with CSS Flexbox

Instytucja wydająca: LinkedIn

Data wydania certyfikatu: 21.11.2020

Identyfikator poświadczenia: Abe1kzY7fERWuhYQsO2ddkRA8EpV

Wydany dla: Łukasz Wudyka

Wudyka Łukasz certyfikat LinkedIn - Advanced Product Marketing.

Łukasz Wudyka opinie o szkoleniach online – Łukasz Wudyka certyfikat LinkedIn – Advanced Product Marketing.

Advanced Product Marketing

Instytucja wydająca: LinkedIn

Data wydania certyfikatu: 8.08.2020

Identyfikator poświadczenia: AfiWd6Gft2MC6-AYs7RPCkbOq39G

Wydany dla: Łukasz Wudyka

Wudyka Łukasz certyfikat LinkedIn - Advanced SEO Developing an SEOFriendly Website.

Łukasz Wudyka opinie o szkoleniach online – Łukasz Wudyka certyfikat LinkedIn – Advanced SEO: Developing an SEOFriendly Website.

Advanced SEO Developing an SEOFriendly Website

Instytucja wydająca: LinkedIn

Data wydania certyfikatu: 27.10.2020

Identyfikator poświadczenia: ATPtHFTYlRKtgIEcEGJ8keEkjxFb

Wydany dla: Łukasz Wudyka

Wudyka Łukasz certyfikat LinkedIn - Advanced WordPress Action and Filter Hooks 2017.

Łukasz Wudyka opinie o szkoleniach online – Łukasz Wudyka certyfikat LinkedIn – Advanced WordPress: Action and Filter Hooks 2017.

Advanced WordPress Action and Filter Hooks 2017

Instytucja wydająca: LinkedIn

Data wydania certyfikatu: 22.08.2020

Identyfikator poświadczenia: Aempnd6Odj1-EFq4xBvmgNTk53Dh

Wydany dla: Łukasz Wudyka

Wudyka Łukasz certyfikat LinkedIn - Advanced SEO Search Factors.

Łukasz Wudyka opinie o szkoleniach online – Łukasz Wudyka certyfikat LinkedIn – Advanced SEO: Search Factors.

Advanced SEO: Search Factors

Instytucja wydająca: LinkedIn

Data wydania certyfikatu: 28.07.2020

Identyfikator poświadczenia: AXpBgqsW8Q1UXWs4JTqWqb36pHG3

Wydany dla: Łukasz Wudyka

Wudyka Łukasz certyfikat LinkedIn - Advertising on Facebook Advanced.

Łukasz Wudyka opinie o szkoleniach online – Łukasz Wudyka certyfikat LinkedIn – Advertising on Facebook: Advanced.

Advertising on Facebook Advanced

Instytucja wydająca: LinkedIn

Data wydania certyfikatu: 8.08.2020

Identyfikator poświadczenia: AauiG25uAVkRdZE-tC5v_h45AiI0

Wydany dla: Łukasz Wudyka

Wudyka Łukasz certyfikat LinkedIn - Advertising Foundations.

Łukasz Wudyka opinie o szkoleniach online – Łukasz Wudyka certyfikat LinkedIn – Advertising Foundations.

Advertising Foundations

Instytucja wydająca: LinkedIn

Data wydania certyfikatu: 7.12.2020

Identyfikator poświadczenia: AW06CzbZUZSmsqcoDvY58nUTHee-

Wydany dla: Łukasz Wudyka

Wudyka Łukasz certyfikat LinkedIn - Advertising on LinkedIn.

Łukasz Wudyka opinie o szkoleniach online – Łukasz Wudyka certyfikat LinkedIn – Advertising on LinkedIn.

Advertising on LinkedIn

Instytucja wydająca: LinkedIn

Data wydania certyfikatu: 12.08.2020

Identyfikator poświadczenia: AZSNCxJy1Ci8-qOpEdLAleM3BdAK

Wydany dla: Łukasz Wudyka

Wudyka Łukasz certyfikat LinkedIn - Advertising on Instagram.

Łukasz Wudyka opinie o szkoleniach online – Łukasz Wudyka certyfikat LinkedIn – Advertising on Instagram.

Advertising on Instagram

Instytucja wydająca: LinkedIn

Data wydania certyfikatu: 8.08.2020

Identyfikator poświadczenia: AZCWGlDDVHtqwlkw2qBV5jySknvl

Wydany dla: Łukasz Wudyka

Wudyka Łukasz certyfikat LinkedIn - Advertising on YouTube.

Łukasz Wudyka opinie o szkoleniach online – Łukasz Wudyka certyfikat LinkedIn – Advertising on YouTube.

Advertising on YouTube

Instytucja wydająca: LinkedIn

Data wydania certyfikatu: 27.10.2020

Identyfikator poświadczenia: AYatRMPVOAenizTqnmmdLaWSFlTx

Wydany dla: Łukasz Wudyka

Wudyka Łukasz certyfikat LinkedIn - Advertising on Pinterest.

Łukasz Wudyka opinie o szkoleniach online – Łukasz Wudyka certyfikat LinkedIn – Advertising on Pinterest.

Advertising on Pinterest

Instytucja wydająca: LinkedIn

Data wydania certyfikatu: 8.08.2020

Identyfikator poświadczenia: AfRS835RkWyO6iYSg318kEgeTlGb

Wydany dla: Łukasz Wudyka

Wudyka Łukasz certyfikat LinkedIn - Affiliate Marketing Foundations.

Łukasz Wudyka opinie o szkoleniach online – Łukasz Wudyka certyfikat LinkedIn – Affiliate Marketing Foundations.

Affiliate Marketing Foundations

Instytucja wydająca: LinkedIn

Data wydania certyfikatu: 9.08.2020

Identyfikator poświadczenia: Acs6oX9OkLxj6D81uoHgAQxxK23Q

Wydany dla: Łukasz Wudyka

Wudyka Łukasz certyfikat LinkedIn - Advice for Leaders during a Crisis.

Łukasz Wudyka opinie o szkoleniach online – Łukasz Wudyka certyfikat LinkedIn – Advice for Leaders during a Crisis.

Advice for Leaders during a Crisis

Instytucja wydająca: LinkedIn

Data wydania certyfikatu: 8.08.2020

Identyfikator poświadczenia: ATfTdAEg4T9iDJke3FlkccEGpoUA

Wydany dla: Łukasz Wudyka

Wudyka Łukasz certyfikat LinkedIn - Agile at Work: Building Your Agile Team.

Łukasz Wudyka opinie o szkoleniach online – Łukasz Wudyka certyfikat LinkedIn – Agile at Work: Building Your Agile Team.

Agile at Work: Building Your Agile Team

Instytucja wydająca: LinkedIn

Data wydania certyfikatu: 12.10.2020

Identyfikator poświadczenia: AQ5LcsqcU7aQflRdyqXt7AACnwSL

Wydany dla: Łukasz Wudyka

Wudyka Łukasz certyfikat LinkedIn - After effects CC 2019 Essential Training The Basics.

Łukasz Wudyka opinie o szkoleniach online – Łukasz Wudyka certyfikat LinkedIn – After effects CC 2019 Essential Training: The Basics.

After effects CC 2019 Essential Training: The Basics

Instytucja wydająca: LinkedIn

Data wydania certyfikatu: 13.09.2020

Identyfikator poświadczenia: ARXGYtWfnYrlebL1h4T3eIZHRhwy

Wydany dla: Łukasz Wudyka

Wudyka Łukasz certyfikat LinkedIn - Agile at Work Driving Productive Agile Meetings.

Łukasz Wudyka opinie o szkoleniach online – Łukasz Wudyka certyfikat LinkedIn – Agile at Work: Driving Productive Agile Meetings.

Agile at Work Driving Productive Agile Meetings

Instytucja wydająca: LinkedIn

Data wydania certyfikatu: 14.10.2020

Identyfikator poświadczenia: Ae3RJyJtbfMKz0PMYTLSRsvI_QHY

Wydany dla: Łukasz Wudyka

Wudyka Łukasz certyfikat LinkedIn - Agile at Work: Planning with Agile User Stories.

Łukasz Wudyka opinie o szkoleniach online – Łukasz Wudyka certyfikat LinkedIn – Agile at Work: Planning with Agile User Stories.

Agile at Work: Planning with Agile User Stories

Instytucja wydająca: LinkedIn

Data wydania certyfikatu: 13.10.2020

Identyfikator poświadczenia: AVRCN82ndsVOojglXYYeU-umoLVq

Wydany dla: Łukasz Wudyka

Wudyka Łukasz certyfikat LinkedIn - Agile at Work: Getting Better with Agile Retrospectives.

Łukasz Wudyka opinie o szkoleniach online – Łukasz Wudyka certyfikat LinkedIn – Agile at Work: Getting Better with Agile Retrospectives.

Agile at Work: Getting Better with Agile Retrospectives

Instytucja wydająca: LinkedIn

Data wydania certyfikatu: 14.10.2020

Identyfikator poświadczenia: AQElozqRGEg5n8RFDLhvCUdLgHBn

Wydany dla: Łukasz Wudyka

Wudyka Łukasz certyfikat LinkedIn - Agile at Work: Reporting with Agile Charts and Boards.

Łukasz Wudyka opinie o szkoleniach online – Łukasz Wudyka certyfikat LinkedIn – Agile at Work: Reporting with Agile Charts and Boards.

Agile at Work: Reporting with Agile Charts and Boards

Instytucja wydająca: LinkedIn

Data wydania certyfikatu: 14.10.2020

Identyfikator poświadczenia: ATFMQVdTdazCT81IR2v4yZY3PfV8

Wydany dla: Łukasz Wudyka

Wudyka Łukasz certyfikat LinkedIn - Agile Development Practices.

Łukasz Wudyka opinie o szkoleniach online – Łukasz Wudyka certyfikat LinkedIn – Agile Development Practices.

Agile Development Practices

Instytucja wydająca: LinkedIn

Data wydania certyfikatu: 13.10.2020

Identyfikator poświadczenia: Aa4HexMshZ_LW69ygOIItx3UsWo8

Wydany dla: Łukasz Wudyka

Wudyka Łukasz certyfikat SAREhub - Certyfikat Biegłości w Marketing Automation.

Łukasz Wudyka opinie o szkoleniach online – Łukasz Wudyka certyfikat SAREhub – Certyfikat Biegłości w Marketing Automation – Moduł Zaawansowany.

Marketing Automation – moduł zaawansowany

Instytucja wydające: SAREhub

Data wydania certyfikatu: 2019

Wydany dla: Łukasz Wudyka

 

Spodobał Ci się ten artykuł? Przeczytaj też:

—> ŁUKASZ WUDYKA – SPECJALISTA OD SPRAW MARKETINGU

—> ŁUKASZ WUDYKA OPINIE O LEAN MANAGEMENT