Jak wygrywać w konkursach

Sideways shot of pleasant looking brunette woman has happy expression makes notes in planner, does remote job, creats planning, wears optical eyeglasses and formal clothes, poses near window

Więc chcesz wygrać jakieś darmowe rzeczy? Darmowe wakacje w Hiszpanii i pieniądze na wydatki brzmią nieźle prawda? Hej, nawet nowa patelnia też brzmi dobrze… Skoro jest za darmo, to czemu nie.  Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak możesz zdobyć trochę darmowych rzeczy.

Zastrzeżenie: Nie możemy zagwarantować, że wygrasz konkurs za każdym razem, ale mamy kilka sztuczek, które zwiększą Twoje szanse na wygraną. Pamiętaj, że im więcej z tych wskazówek zastosujesz, tym większe szanse na zdobycie nagród.

Tak więc, aby pomóc Ci zmaksymalizować swój czas, zmniejszyć wysiłek i zwiększyć szanse na wygraną, zebrałam razem kilka porad ekspertów, których nauczyłam się przez lata udziału w konkursach online w Irlandii.

Zanim zaczniesz brać udział w konkursach, oto co musisz wiedzieć:

Po pierwsze, to gra liczb.

Tak więc, najważniejszym czynnikiem do zrozumienia jest to, że jak w przypadku wszystkich konkursów (i mojego życia randkowego), jest to gra liczb. Im więcej wchodzisz, tym więcej masz szans na szczęście (yep właśnie jak randki). Skoro to takie proste, to dlaczego tego nie robiłeś?

Cóż, może się wydawać, że to dużo pracy znaleźć każdy konkurs tam i wypełnić wszystkie te formularze zgłoszeniowe. A poza tym, masz lepsze rzeczy do roboty, jak oglądanie filmików z psami wykonującymi balet na TikTok lub nadrabianie zaległości w plotkach o Love Island. I my to szanujemy!

Skorzystaj z witryny internetowej poświęconej konkursom

Zaoszczędź czas na szukaniu darmowych konkursów, odwiedzając stronę internetową z konkursami, która zawiera listę wszystkich konkursów.

Graj przynajmniej raz w tygodniu
Większość konkursów, które znajdujemy trwa przez 1 miesiąc. Więc codzienne sprawdzanie internetu w poszukiwaniu nowych konkursów nie będzie potrzebne.

Zaoszczędź czas poprzez zaplanowanie w swoim kalendarzu “dnia zgłaszania konkursów”, może raz na tydzień lub dwa tygodnie. W ten sposób nie przegapisz żadnego z najnowszych konkursów, a jednocześnie unikniesz oglądania tych samych konkursów, które widziałeś wczoraj. Jeśli zapiszesz się do newslettera, możemy wysyłać Ci najnowsze konkursy do Twojej skrzynki pocztowej.

Graj wielokrotnie udzielająć innych odpowiedzi  
Najlepszym sposobem na to jest ustawienie kilku adresów e-mail, które będą używane specjalnie do konkursów.

Będziesz też potrzebował nowego imienia, które będzie towarzyszyć każdemu mailowi.

Automatycznie zgłaszaj konkursy online

Skorzystaj z opcji autouzupełniania w swojej przeglądarce, aby zaoszczędzić sobie kłopotu. Funkcja autouzupełniania w Google Chrome sprawia, że wpisanie wszystkich danych jest niezwykle proste, bez konieczności wpisywania ich. Zapoznaj się z nią tutaj i skonfiguruj ją.

Rzeczy takie jak imię i nazwisko, adres, telefon i e-mail są wielokrotnie wpisywane do formularzy wszędzie, gdzie się udajesz. Wstępne wypełnianie formularzy zgłoszeniowych do konkursu pozwoli Ci zaoszczędzić mnóstwo żmudnego czasu.

WSKAZÓWKA: Hej, James Bond! Czy wiesz, że możesz faktycznie ustawić wiele profili w autouzupełnianiu Google Chrome? Użyj różnych grup, aby zarządzać wszystkimi swoimi różnymi aliasami.

Bądźcie kreatywni

Napisz wiersz o swoim listonoszu. Zrób zdjęcie swoich psów w czapce Mikołaja.
W kreatywnych konkursach chodzi o to, że są one “trochę” oparte na umiejętnościach. Może nie zawsze są to wartościowe umiejętności, ale nadal masz możliwość, z odrobiną sprytu, zrobić coś lepiej niż następny facet i tym samym zwiększyć swoje szanse na wygraną!

Ponieważ udział w tego typu konkursach wymaga więcej wysiłku, prawdopodobnie będzie mniej uczestników, a zatem większe szanse na wygraną dla Ciebie.

To już wszystkie rady, które przychodzą mi do głowy, powodzenia!

Skomentuj

Twój adres email nie będzie widoczny.

*