Jak mądrze wybrać kwaterę pracowniczą i nie żałować?

kariera-kwatery

Dobre kwatery pracownicze są zawsze trudne do zdobycia. One mają więcej wspólnego z przebywającymi tam ludźmi niż z fizycznym miejscem. W dzisiejszym artykule podpowiemy jednak na co zwracać uwagę, gdy szuka się jednej dla siebie bądź swoich pracowników.

Tańsze niekoniecznie jest lepsze

Gdy trzeba znaleźć kwatery pracownicze w określonym budżecie często ma się naturalną skłonność do korzystania z najtańszych rzeczy. Jednak nie próbuj oszczędzać złotówki, aby zaoszczędzić… złotówki. Super tanie kwatery pracownicze są często nieczyste, łóżka w nich są niewygodne, prysznice brudne, a poduszki cieńsze niż supermodelka. Zapłać dodatkowy złoty lub dwa za ładniejsze i czystsze kwatery pracownicze warszawa Twoje ciało ci podziękuje.

Weź ze śniadaniem

Jedną z rzeczy, których nie lubi się w kwaterach pracowniczych jest to, że śniadanie to często tosty, jajka i kawa. I zaczyna się o 7 rano (i kończy się zbyt wcześnie)! Dlatego nie idź na łatwiznę, ale poszukaj miejsca z przyzwoitym śniadaniem (to znaczy z czymś więcej niż tostem) lub przynajmniej takim, które zaczyna się i kończy, gdy ludzie naprawdę się budzą (śniadania, które zaczynają się około godziny 8:00 będą optymalne). Śniadanie to także świetny sposób na zapchanie się przekąskami na resztę dnia, co zmniejsza konieczność wydawania na jedzenie.

Sprawdź godziny

Nigdy nie zatrzymuj się w kwaterach z godziną wymeldowania przed godziną 10:00. Najlepsze kwatery pracownicze mają bardziej elastyczne godziny, a naprawdę dobre pozwalają nawet na oddanie pokoju w południe. Sen jest wartościowy w czasie pracy w obcym mieście, naprawdę rzadko będziesz go miał dość. Schroniska z opóźnionym czasem realizacji transakcji rozumieją to i często są bardziej przyjaźnie nastawione na lokatorów. Jest coś niepokojącego w tym, że właściciel kwatery prosi, żebyś się wcześnie spakował i wyniósł. Z drugiej strony najlepsze są kwatery pracownicze, które mają elastyczne godziny odprawy.

Szafki

To zaskakujące, ale tak naprawdę istnieją kwatery, które nie mają zamykanych szafek. W dzisiejszych czasach szafki z zamkami powinny być standardem. Nigdy nie należy płacić za takie dodatkowe bezpieczeństwo dla swoich rzeczy. To ważne, zwłaszcza że większość z nas podróżuje z elektroniką.

Darmowy internet

Podczas gdy Internet nie jest obowiązkowy dla wszystkich podróżnych, kwatery pracownicze z bezpłatnym Wi-Fi i terminalami komputerowymi znacznie ułatwiają życie.

Bary

Bary nie są koniecznością, a bez nich też można znaleźć wiele wspaniałych kwater, ale tworzą świetne miejsce do spotkań towarzyskich z innymi gośćmi. Zwykle, jeśli kwatery pracownicze mają bar, kładą duży nacisk na to, aby ludzie przebywający tam mieli zapewnioną po pracy zabawę, interakcje i czas na relaks.

Jeśli kwatera nie ma baru, powinna mieć choćby duży wspólny obszar. Najlepsze kwatery pracownicze to miejsca, w których pracowniczy mogą spędzać czas i spotykać się ze sobą. Wspólne obszary ułatwiają interakcję i pomagają osobom pracującym samotnie mieć łatwiejszy kontakt z innymi ludźmi.

Skomentuj

Twój adres email nie będzie widoczny.

*