Drukowanie zaproszeń w biznesie i nie tylko

no-12371-foil-stamped-wedding-invitation-1

Zaproszenia są wizytówką zapraszającego. I nie jest to żadne przysłowie, czy myśl. To po prostu prawda. Zaproszenia są jak zewnętrze ubranie w którym chodzimy. Nie każdy ośmieli się wyjść w pidżamie na miasto w środku słonecznego dnia. No, może w nocy, kiedy nikt nie widzi, ale w dzień to już niedopuszczalne. I nie ma się co dziwić.

Skoro żyje się w społeczeństwie, to powinno się przestrzegać pewnych zasad. Buntownicy, czy anarchiści mogą się oburzać, ale zasada: „Jeśli wchodzisz między wrony, musisz krakać jak i one” dotyczy każdego społeczeństwa. Tym, którym się to nie podoba, są eliminowani przez niedostosowanie do preferencji ogółu i stają się przysłowiowymi pariasami w ludzkim stadzie.

To niebezpieczne i może prowadzić do wyobcowania społecznego, a często i odizolowania jednostki. Cały ten ciąg zdarzeń może wydarzyć się z powodu nieodpowiedniego zaproszenia, jakie chcemy dać przyszłemu gościowi. Niewiarygodne? Niemożliwe? Dlaczego? Podobno nawet najtrudniejsze można zrobić szybko, dopiero niemożliwe wymaga odrobiny czasu.Wrażliwość ludzka może prowadzić do różnorakich skrajności, z których efektem spotykamy się na co dzień.

Więc jakie zaproszenia będą adekwatne?

To zależy, jaką imprezę szykujemy. Jeśli chcemy zorganizować wesele, zaproszenia powinny mieć swój charakter i styl. Zwykła para obrączek na awersie może być zbyt banalna, ale już przedstawiona na tle kościoła, czy domu weselnego, czyni go znośniejszym. Same obrączki, to może tylko dla minimalistów, którzy nie przejmują się zbytnio swoimi gośćmi.Zaproszenia weselne mają swoją długa tradycję. Przyjęło się, iż jeśli ktoś nie dostanie drukowanego zaproszenia na wesele, oznaczać to będzie, że państwo młodzi nie są zainteresowani przybyciem takiego gościa, choćby sami zapraszali go „ustnie”. Także zaproszenie dostarczone pocztą może wywołać oburzenie zapraszanego.

A już zaproszenie wykonane niedbale, na najtańszym papierze i przekazane przez np. sąsiada przebywającego jakby przy okazji, miejsca zamieszkania gościa, to już afront na miarę światowego kryzysu. Może zabrzmi to śmiesznie, ale niektórzy zapraszani wymagają indywidualnych wzorów, drukowanych na zaproszeniach weselnych. Jeśli zależy nam na takich gościach i chcemy docenić ich obecność podczas wesela, warto zapoznać się na stronie www.sklep.letica.pl z indywidualną ofertą drukowania zaproszeń, oraz niepowtarzalnymi projektami graficznymi. Jest to niebagatelnie ważne, jeśli chodzi o tzw. „trudnych, ale niezbędnych gości”. Ta drukarnia cyfrowa jest jedną z niewielu, które traktują klienta, jak partnera w zawodzie. Można oczywiście przedstawić swój wzór, można także narysować go odręcznie, a resztą zajmie się profesjonalny grafik, świetnie znający obsługę programów graficznych. Naprawdę niewiele trzeba, aby nasz gość poczuł się wyjątkowo, otrzymując nasze zaproszenie do udziału w imprezie.

A co z biznesem?

Także i biznes ma swoje prawa dotyczące zaproszeń. Nie wydrukujemy przecież na przyjęcie biznesowe różowego kotka z nazwiskiem gościa. W takim wypadku, gość może obrazić się na amen. Chyba, że jest to impreza dobroczynna zorganizowana przez nas, na cel jakiegoś schroniska dla zwierząt. Może to być ewentualne wyjaśnienie, lecz jeśli są to przemysłowe targi, wtedy sytuacja może się drastycznie zmienić.Przygotowując projekt graficzny, lub co najmniej odręczy rysunek naszego przyszłego zaproszenia, zwróćmy uwagę na odbiorców (czyli potencjalnych gości). Jeśli chodzi o biznes, zaproszenia najczęściej są wysyłane, lub dostarczane w zakładzie pracy.

Tutaj także ważny jest wzór, papier, treść, oraz ewentualna grafika na takim zaproszeniu. Przy ważnych imprezach warto zastanowić się nad zamówieniem zaproszeń na eleganckim, wysokogatunkowym papierze, oraz stonowanym wydruku. Nasi goście, zapraszani na taką imprezę,  powinni poczuć się wyjątkowo nie tylko ze względu na sam fakt zaproszenia, ale także na to, iż zostali obdarowani wyjątkowym zaproszeniem, wydrukowanym jakby tylko dla nich. Nie jest trudno osiągnąć taki efekt, aby nasi goście długo wspominali nas i oczywiście naszą firmę.

Drukarnia online

Skomentuj

Twój adres email nie będzie widoczny.

*