Dlaczego warto kupować karmę w internecie?

30 karma dla psa_450x600

Kupno karmy to podstawa, jeśli ma się w domu psa lub kota. Pozycja ta pojawia się na praktycznie każdej liście zakupów. W supermarketach wybór karm bywa jednak znacznie ograniczony. Dlaczego warto kupować karmy dla psów i kotów w internecie?

Sklep zoologiczny online

Jest miejscem, gdzie można kupić karmę po cenach o wiele niższych, niż w sklepach stacjonarnych. Czasem są to różnice rzędu kilkudziesięciu procent! Zwłaszcza posiadacze większej liczby zwierząt mogą na zakupach w sieci zaoszczędzić. Podobnie ci, którzy posiadają duże psy – te zjadają pokaźne ilości karmy, dlatego nawet niewielka oszczędność pozwala utrzymać domowy budżet w dobrej kondycji.

Jeśli chodzi o sklep zoologiczny online, to jest to miejsce, gdzie karma dla kota lub psa dostępna jest w wielu rodzajach. W sklepach stacjonarnych wybór bywa bardzo ograniczony, a oferowane karmy nie zawsze są dobrej jakości. Czasem są to typowe zapychacze, które w składzie mają głównie zboże ze śladowymi ilościami mięsa. W sklepach internetowych wybór jest naprawdę zróżnicowany i nie brakuje tutaj karm pochodzących od najlepszych producentów. Także właściciele egzotycznych zwierząt mają czego szukać w sklepach internetowych – oferta jest bardzo bogata i zróżnicowana – można tu kupić karmy, jakich w tradycyjnych sklepach brakuje.

Dostawa pod drzwi

Przy zakupach internetowych liczy się przede wszystkim wygoda. Karma dostarczana jest pod same drzwi, często już na drugi dzień od złożenia zamówienia. Nie trzeba szukać sklepu stacjonarnego, tracić czasu na dojazd, stać w kolejce i później martwić się, jak dostarczyć zakupy do domu. Zwłaszcza osoby mieszkające w blokach przy zakupach internetowych nie muszą się martwić o wnoszenie ciężkich paczek z karmą do swojego mieszkania.

Oszczędność na gabarytach

W sklepach stacjonarnych paczki z karmą zazwyczaj są niewielkie, a ich cena – wygórowana. Sklepy internetowe często oferują duże gabaryty, jakich w tradycyjnych sklepach zoologicznych się nie dostanie. Karma dla kota lub psa w dużym opakowaniu wystarczy na dłużej, a jej cena w przeliczeniu na kilogram jest zazwyczaj bardzo korzystna. Dlatego kupno dużych paczek zwyczajnie się opłaca. Paczki z karmą dostępne w sklepach internetowych ważą nawet 25 kg, co zapewnia zwierzętom pożywienie na bardzo długi czas.

Karmy lepszej jakości

Bardzo często karmy dostępne w internecie mogą pochwalić się o wiele lepszym składem, niż te ze sklepów stacjonarnych. Dla odpowiedzialnych właścicieli powinno być ważne, by karmy dla psów i kotów nie składały się ze zboża, lecz z mięsa. Warto podkreślić, że jest to kwestia nie tylko ceny, ale także zdrowia zwierzaka.

Sklep zoologiczny Białystok
https://www.e-pazur.com/
ul. Wysockiego 156, 15-167 Białystok
sklep@e-pazur.com

Skomentuj

Twój adres email nie będzie widoczny.

*