Czy da się doładować telefon w internecie?

telefon-komunikacja

Chociaż operatorzy telefonii komórkowej kuszą bardzo atrakcyjnymi planami abonamentowymi, to nadal wiele osób korzysta z telefonów na kartę. Są doskonałym wyborem głównie dla tych, którzy nie korzystają z telefonu za często i nie płacą za usługi telekomunikacyjne zbyt wiele, a także dla tych, którzy nie chcą wiązać się umową z operatorem i płacić rachunku co miesiąc.

Posiadanie telefonu na kartę to zdecydowanie większa wolność niż telefonu na abonament. Nie musimy płacić rachunku każdego miesiąca i narażać się na odsetki wtedy, gdy nie zapłacimy rachunku w terminie. Poza tym często słyszymy o różnych przypadkach, gdy operator telefonii komórkowej niesłusznie nalicza różne opłaty, na przykład wtedy, gdy wpłata z jakiegoś powodu nie została odnotowana w systemie.

Warto również wspomnieć o tym, że dzisiaj telefony na kartę możemy bardzo łatwo doładowywać – także przez internet. W przeszłości jedynym sposobem na doładowanie było udanie się do kiosku lub do sklepu i kupienie karty. Teraz możemy robić to już całkowicie on-line, na przykład na stronie internetowej bm.pl lub na koncie bankowym on-line. Doładowywania możemy przeprowadzać dla każdej karty niezależnie od operatora, możemy też samodzielnie określić wartość doładowania do zasilenia telefonu. Co więcej, na wielu stronach, w tym na bm.pl, możemy przeprowadzać zasilanie konta 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu.

Doładowywanie konta w internecie możliwe jest nie tylko dla swojego telefonu, ale również dla innych numerów telefonu. W ten sposób możemy doładować konto komuś znajomemu lub swojemu dziecku. Przy wykonywaniu wzlecenia musimy tylko podać inny numer telefonu. Wtedy, po doładowaniu, osoba, której konto zostało zasilone, otrzyma odpowiedni SMS.

Wobec tego jeżeli masz telefon na kartę i jeszcze nigdy wcześniej nie korzystałeś czy nie korzystałaś opcji doładowania przez internet, warto ją przetestować. Zlecenie zostanie od razu wykonane, więc na doładowanie nie będziemy musieli czekać, a ponadto często możemy otrzymać ciekawe bonusy!

Skomentuj

Twój adres email nie będzie widoczny.

*