Power bank o charakterze reklamowym – dlaczego warto?

power-bank-925569_960_720

Niezależnie od tego, czy jesteś w ciągłym ruchu i nigdy nie masz czasu na ładowanie urządzeń, czy po prostu potrzebujesz szybkiego doładowania, Power Banki to najlepsza opcja.

W agencjach reklamowych zajmujących się produkcją tych spersonalizowanych, o charakterze reklamowym znajdziesz naprawdę szereg różnych stylów (każdy o różnych pojemnościach), dostosowanych do każdej potrzeby promocyjnej. Dzięki opcjom ze zrównoważonych źródeł, tworzywa sztucznego i metalu w różnych kolorach, istnieje wiele wersji do wyboru, co pozwoli każdej zainteresowanej firmie stworzyć znakomity, spersonalizowany przedmiot promocyjny!

Do tego warto też dołożyć takie akcesoria jak np. torby ze sznurkiem, które pomagają utrzymać wszystko razem (power bank i kabel), a także chronią sam power bank przed uszkodzeniem w torbie. Dostępne są również inne złącza wielofunkcyjne z ładowarkami jak złącze iPhone 3 i 4 czy Micro USB. Dzisiejsze agencje są naprawdę dobrze przygotowane do zaspakajania potrzeb, również tych największych.

Poza tym, przy minimalnym zamówieniu wynoszącym zaledwie np. 10 sztuk w tych wybranych stylach, nigdy nie musisz się martwić o wielkie zobowiązanie przy zamówieniach masowych! Wiadome jest, że początkującą firmę, która dopiero co zaczyna się reklamować nie byłoby na takie zobowiązania stać. Wart podkreślenia jest również krótki czas realizacji wynoszący w większości wypadków jakieś od 3-5 dni roboczych – idealny, gdy ktoś chce zamówić produkty promocyjne na ostatnią chwilę.

Power bank w promocji marki – dlaczego jeszcze warto?

Nadal nie jesteś pewien, czy promocyjny bank mocy jest idealny dla Twoich potrzeb związanych z brandingiem? Oto tylko kilka zalet posiadania takowego, które omówiliśmy razem z itgadzety.pl:

-Możesz uzyskać dostęp do zasilania w dowolnym miejscu i czasie. Power bank jest mały i łatwy do przenoszenia, czy to w torbie, czy w kieszeni kurtki, nigdy nie będziesz musiał się martwić, że zabraknie Ci mocy w telefonie.

-Możliwość ładowania wielu urządzeń z pomocą zaledwie jednego małego pakietu mocy. Za pomocą jednego z takich złączy wielofunkcyjnych możesz ładować różne urządzenia, od telefonów po tablety.

-Są niedrogie. Jeśli szukasz czegoś, co naprawdę zapewni udany zwrot z inwestycji w świecie promocji, jest to zdecydowanie ekscytujący i inny sposób na zwiększenie tożsamości Twojej marki, szczególnie jeśli masz ograniczony budżet.

Poniżej znajduje się jeszcze kilka innych kwestii, związanych z tematem, które mogą Cię zainteresować.

Jaka jest żywotność Power Banków?

Baterie litowo-jonowe stosowane w power bankach i smartfonach ostatecznie z czasem tracą swoją pojemność (około 500 – 1000 cykli w zależności od wielkości baterii). Oznacza to, że im większa pojemność baterii, tym mniej razy trzeba będzie ją ładować, co pomaga jej dłużej reklamować markę.

Dlaczego ładowanie niektórych Power Banków trwa dłużej?

Wiele powerbanków można ładować tylko przez porty USB, a w zależności od pojemności powerbanków, im dłużej może to potrwać. Im większa pojemność, tym dłużej trwa ładowanie banku mocy.

Skomentuj

Twój adres email nie będzie widoczny.

*