Brelok jako gadżet reklamowy – czy to się opłaca?

keys-2801277_960_720

Przygotowywanie firmowych gadżetów to już praktycznie standard. Pozwalają one na reklamowanie firmy przy niewielkich nakładach finansowych. Do najpopularniejszych gadżetów tego typu należą długopisy. Jednak warto też zastanowić się nad przygotowaniem firmowych breloków z ciekawym grawerunkiem, które mogą stać się o wiele lepszą reklamą dla naszej firmy. Dlaczego warto rozważyć wybór breloka jako gadżetu reklamowego? Poniżej znajdziesz najważniejsze powody, które na pewno Cię przekonają.

Niski koszt, duże efekty – breloki reklamowe dla każdej firmy

Z reguły panuje przekonanie, że wszystkie inne gadżety reklamowe oprócz długopisów to już droga inwestycja. Jednak proste modele breloków to koszt około kilkudziesięciu groszy za sztukę. Można takie breloki dodawać do drobniejszych zakupów czy w czasie wizyty informacyjnej, w przypadku firmy usługowej. Dla stałych klientów można wybrać modele nieco droższe, które mogą mieć dodatkowe funkcje np. być jednocześnie otwieraczem do butelek czy np. schowkiem na chusteczki do okularów (takie rodzaje breloków reklamowych znajdziesz na stronie inspirion.pl). Jeżeli chcesz wyróżnić dobrych klientów lub kontrahentów możesz też zdecydować się na różnorodne zestawy z grawerunkiem np. zapalniczka plus brelok.

Breloki są dobrymi gadżetami reklamowymi z kilku względów. Przede wszystkim są trwałe i klient będzie mógł z nich długo korzystać. Mogą też pełnić kilka funkcji. Z uwagi na to, że klient praktycznie zawsze przy sobie ma klucze, to będzie też częściej widział nazwę firmy lub jej logo. To może wpłynąć na jego decyzję przy kolejnych zakupach lub wybieraniu usługi, bądź polecaniu firmy znajomym.

Jakie breloki wybrać?

Obecnie oferta breloków reklamowych jest bardzo duża, dlatego można wybrać taki, który najlepiej będzie pasował do profilu działalności firmy. Przykładowo biura nieruchomości czy firmy ubezpieczeniowe mogą wybrać brelok w kształcie domu, zaś firmy usługowe czy sklepy mogą wybrać breloki połączone z otwieraczem do butelek lub w jakimś wymyślnym kształcie.

Skomentuj

Twój adres email nie będzie widoczny.

*