Angielski przez Skype? Dlaczego nie!

eng

Szukasz skutecznego sposobu na naukę języka angielskiego? Ciągle doskwiera Ci brak czasu? Znamy doskonałe narzędzie, które pozwoli Ci podszlifować angielski i umiejętność komunikacji w tym języku. Dzięki Preply.com – możesz uczyć się angielskiego z dowolnego miejsca, o dowolnej porze. Konwersujesz z wybranym przez siebie lektorem. Płacisz wyłącznie za zajęcia, które się odbyły.

Z dowolnego miejsca

Korzystając z Preply.com możesz uczyć się języka w dowolnym miejscu i o dowolnej porze. Pracujesz na zmiany? Nie ma problemu. Chcesz kreatywnie wykorzystać przerwę na lunch? Bardzo proszę. Sam ustalasz dzień i godzinę konwersacji, a także częstotliwość odbywania się zajęć. Jedyne czego potrzebujesz, by rozpocząć naukę to komputer z dostępem do Internetu i zainstalowane narzędzie Skype.

Sprawdzona baza lektorów

Wysokiej jakości korepetycje, prywatne lekcje, zajęcia online prowadzi LektorPersonalny – korepetycje angielski Zabrze

Dzięki Preply.com nie musisz szukać po omacku. Preply.com dysponuje sprawdzoną bazą lektorów. Konwersacje z rodowitym Londyńczykiem? Nowojorski slang z mieszkańcem NYC? Wszystko w zasięgu reki. Sam wybierasz lektora. Kryteria wyboru mogę być różne: oceny innych użytkowników, cena zajęć czy temat konwersacji. Przygotowujesz się go egzaminu, chcesz podszkolić biznesowe słownictwo? Preply.com podpowie Ci konkretnego lektora.

Jasne zasady rozliczeń

Ucząc się języka z Preply.com zyskujesz pewność, że zapłacisz wyłącznie za zajęcia, które się odbyły. Płatności odbywają się w systemie pre-paid – płacisz z góry za określony pakiet konwersacji – 5,10 lub 15 godzin (kartą Visa/MasterCard bądź przez PayPal). Ale pieniądze na konto korepetytora przekazywane są dopiero po zrealizowaniu zajęć (musisz potwierdzić, że konwersacje się odbyły).

Nie musisz od razu opłacać pełnego pakietu. Jeśli chcesz przetestować czy system pracy danego korepetytora Ci odpowiada – płacisz wyłącznie za pierwsze zajęcia, a o wykupieniu ewentualnych kolejnych lekcji decydujesz później.

preply-widok-strony-glownej

Dlaczego Preply.com?

Uczysz się – wtedy, kiedy chcesz. Sam wybierasz miejsce i czas konwersacji. Decydujesz, kto udzieli Ci korepetycji – możesz wybierać z bazy przeszło 1000 sprawdzonych lektorów. Wybierasz temat i częstotliwość pobierania lekcji. Konkurencyjne ceny – już od 2$ za godzinę. Płacisz wyłącznie za te zajęcia, które się odbyły.

Chcesz dowiedzieć się więcej o korepetycjach z Preply.com? Zajrzyj na www.preply.com/angielski

Polecamy:
Angielski dla wszystkich

Skomentuj

Twój adres email nie będzie widoczny.

*