Angielski dla wszystkich

london-526246_640

Nauka języków obcych to jedna z tych czynności, dzięki którym stajemy się bardziej otwarci na świat i innych ludzi. Poprawia ona także naszą pozycję zawodową. W dobie globalizacji język angielski stał się dla nas tym, czym dla wykształconych ludzi średniowiecza była łacina. Miała ona jednak charakter języka elitarnego, podczas gdy język angielski stał się językiem egalitarnym, dostępnym dla większości z nas. Warto z niego korzystać, zwłaszcza w związku z coraz liczniejszymi podróżami o charakterze turystycznym, czy też w związku z emigracją zarobkową. Oczywiście to co uda nam się wynieść z jego lekcji w szkole podstawowej czy średniej, nie zawsze nam wystarczy. Dobrze jest wówczas sięgnąć po rozwiązania, które pozwolą nam rozwinięcie naszych kompetencji językowych w o wiele większym stopniu.-

1. Angielski przez Internet – czemu nie

2. Native speakerzy prosto z USA – dobry wybór!

Angielski przez Internet – czemu nie

Bardzo dobrym pomysłem, który będziemy mogli spokojnie realizować w domowym zaciszu, są lekcje angielskiego odbywane z nativ speakerem przy pomocy łącza internetowego. Taki angielski online ma tę wielką zaletę, że przez godzinę lekcji po obu stronach ekranów jest tylko nauczyciel oraz osoba ucząca się. W tradycyjnych szkołach językowych siłą rzeczy nauczyciel musi dzielić swoją uwagę na kilku czy też kilkunastu uczniów. Nie zawsze to daje pełną możliwość wypowiedzenia się, czy też poprawienia pewnych błędów, które mogą się pojawić w trakcie nauki. Nie każdy lubi też towarzystwo innych osób w takich sytuacjach. W przypadku, gdy zdecydujemy się na wykupienie lekcji w szkole, która proponuje zajęcia online twarzą w twarz, zyskujemy pewność, że nauczymy się więcej i szybciej niż w grupie. Nie będzie bowiem tutaj możliwości uniknięcia odpowiedzi, nieprzygotowania się do lekcji, itp. Szkoła językowa TalkBack oferuje nam zajęcia z lektorami, którzy mają przygotowanie nauczycielskie i wiedzą, jak ludzi uczyć, by ich w sposób efektowny oraz efektywny języka nauczyć.

Native speakerzy prosto z USA – dobry wybór!

Szkoła działa na polskim rynku nieprzerwanie od 2010 roku, co daje gwarancję, że ma patent na to, jak skutecznie uczyć. Dzięki konwersacjom, ćwiczeniom oraz dyskusjom przeprowadzanym dzięki Internetowi z nauczycielami mieszkającymi w Stanach Zjednoczonych Ameryki Północnej, mamy pewność iż nasz poziom języka angielskiego stanie się naprawdę wysoki. Na pewno ułatwi to nam życie w przyszłości, a być może stanie się także przepustką do lepszej pracy, czy też ciekawszych wakacji. Istotną sprawą jest także fakt, że nauka języka odbywa się w naszych czterech ścianach, a więc poziom stresu zostaje zniwelowany do niezbędnego, w takich sytuacjach, miniumum. Lektorzy są także w stanie sprawdzać online nasze teksty, które piszemy po angielsku. Godziny nauki możemy bez trudu dostosować do naszych potrzeb. Co ciekawe sama długość trwania kursu może być dowolnie przez nas kształtowana. Dobrą opcją jest także możliwość umówienia się na bezpłatną lekcję próbną. Dzięki temu będziemy mogli się zorientować, na co się decydujemy i czy styl pracy proponowany przez TalkBack, nam odpowiada. Oprócz ofert nauczania przeznaczonych dla indywidualnych osób, szkoła może także zaproponować naukę języka angielskiego dla firm. Oprócz tego można im także zlecić tłumaczenie tekstów różnego rodzaju, zarówno z polskiego na angielski, jak i odwrotnie. W rachubę wchodzi także profesjonalna korekta tekstów. Szkoła prowadzi także blog, z którego w przystępny sposób można się sporo dowiedzieć o języku angielskim. Warto zapamiętać ten adres i skorzystać z ich oferty w odpowiedniej chwili.

Kursy i szkolenia językowe dla firm, Poznaj kursy językowe, które są odpowiedzią na wyzwania i potrzeby Twojej firmy (Szkoła językowa Skrivanek).

Skomentuj

Twój adres email nie będzie widoczny.

*