Agencja czy na własną rękę? Zaufaj pośrednikowi

20210317110729_g5a6d98b55ba0a6b2905841bf5551ed2894afb51b765ff13defe8d2464054f08180a0ff19046a22da0d78185c8b2f992405681df75cf165ed8f4952c3a15b3757_1280.jpg

Planujesz wyjazd do pracy w Holandii? Możesz skorzystać z dwóch opcji wyjazdu. Podjęcie pracy za pośrednictwem agencji zatrudnienia ma wiele zalet. Skorzystanie z usług agencji pracy pozwoli zaoszczędzić czas i wybrać ofertę odpowiadającą konkretnym oczekiwaniom. Alternatywą jest wyjazd na własną rękę. Co wybrać?

Wyjazd na własną rękę

Samodzielna organizacja wyjazdu do pracy za granicę nie jest łatwa. Stanowi spore wyzwanie, ale może się wiązać z wyższymi zarobkami. Kiedy można się jej podjąć? Konieczna może okazać się znajomość nie tylko języka angielskiego, ale i holenderskiego. Osoby znające język mogą przeglądać oferty pracy i umawiać się na rozmowy kwalifikacyjne z holenderskimi pracodawcami. Znajomość języka jest niezbędna w celu uzgodnienia warunków zatrudnienia i załatwienia wszystkich formalności związanych z podjęciem pracy.

Na wyjazd na własną rękę mogą się zdecydować także osoby posiadające rodzinę lub znajomych w Holandii, u których dodatkowo będą mogły się zatrzymać. Jednym ze sposobów samodzielnego poszukiwania pracy jest w tym przypadku wykorzystywanie kontaktów zdobytych przez osoby pracujące już w tym kraju. Samodzielny wyjazd wymaga ponadto dobrej znajomości holenderskiego prawa pracy.

Wyjazd z agencją pracy

Nie znasz języka? Idealnym rozwiązaniem będzie zatrudnienie za pośrednictwem agencji pracy. Nie masz znajomości w Holandii i nie masz do kogo wyjechać? Wyjazd bez gwarancji noclegu oraz pomocy na miejscu jest ryzykowny i nieopłacalny. Warto więc skorzystać z oferty biura pośrednictwa pracy i wyjechać do pewnej pracy. Najłatwiejszą i najbezpieczniejszą opcją jest poszukiwanie pracy za pośrednictwem agencji zatrudnienia.

Współpraca z Holland Contracting pozwoli zaoszczędzić czas, który byłby potrzebny na samodzielne poszukiwanie pracy i dopełnianie formalności. Rekruter ma za zadanie znaleźć pracę spełniającą oczekiwania klienta. Na podstawie dotychczasowego doświadczenia oraz obecnych wymagań, pomaga wybrać miejsce pracy, odpowiednie pod kątem zakresu obowiązków i płacy. Agencje pracy współpracują ze sprawdzonymi pracodawcami w Holandii i negocjują atrakcyjne warunki pracy i wynagrodzenia.

Współpraca z agencją pracy to maksymalne ułatwienie wyjazdu. Pośrednik zajmuje się organizacją wyjazdu oraz zapewnieniem czystego i wygodnego zakwaterowania. Decydując się na wyjazd z agencją pracy, masz pewność podjęcia legalnej i bezpiecznej pracy. Otrzymujesz poprawnie skonstruowaną umowę, sprawdzoną pod kątem prawnym. To wygodne rozwiązanie w przypadku braku czasu i chęci podejmowania trudu samodzielnego poszukiwania pracy.

 

Skomentuj

Twój adres email nie będzie widoczny.

*