Jak zmniejszyć obrzęki? Wypróbuj masażer do nóg Casada!

48739fe388244dc75ddf152e5959c064

Wiele osób zmaga się z dolegliwościami odczuwanymi w dolnych kończynach. Powstają one wskutek niewłaściwego doboru obuwia, przeciążenia, czy wykonywania pracy na stojąco przez kilka godzin. Właściwą pomoc można otrzymać w gabinecie specjalisty. Wsparcie zapewnia też użycie profesjonalnego sprzętu. Jest nim np. masażer do nóg. Jego funkcje sprawiają, że po pewnym czasie zmniejsza się napięcie mięśniowe. Jakie modele są godne polecenia? Wybraliśmy trzy produkty firmy Casada (sprawdź wszystkie na: https://casada.pl/kategoria-produktu/masazery/masazery-stop).

Odkryj świat masażerów Casada

Profesjonalne urządzenia do masażu Casada zapewniają komfort całemu ciału. W ofercie sklepu znajdziesz m.in. fotele i maty masujące. To modele zaprojektowane, aby zredukować napięcie mięśniowe odczuwane w okolicach kręgosłupa. Firma dostarcza również inne produkty, w tym urządzenia fitness. Dziś jednak skupimy się na wymienieniu atutów nie mniej użytecznego sprzętu z innej kategorii katalogu.

Każdy masażer do nóg Casada jest bowiem wyposażony w nowoczesną technologię, a dodatkowym atutem produktów jest ich elegancki wygląd. Na co zatem warto zwrócić uwagę podczas przeglądania oferty sklepu?

Pozytywne działanie refleksoterapii

Praca biurowa może być niekorzystna nie tylko dla kręgosłupa, jeśli podczas wykonywania obowiązków służbowych siedzisz przez kilka godzin w jednej pozycji. Jeżeli masz w zwyczaju zakładać nogę na nogę, to tym samym blokujesz krążenie krwi. W dłuższej perspektywie może to przyczynić się do powstania obrzęków oraz drętwienia.

Proponowany przez nas masażer do nóg Reflexomed II stymuluje punkty reflektoryczne. Co więcej, ma to olbrzymi wpływ na samopoczucie całego ciała i reguluje pracę organizmu. Przy okazji pobudzane są też zakończenia nerwowe, dlatego masaż stóp jest niezwykle przyjemnym doświadczeniem. Urządzenie wyposażone jest w trzy programy automatyczne, które ustawisz na panelu masażera.

Zobacz masażer do nóg Footinn II i odkryj jego funkcje

To produkt dostosowany do potrzeb osób, które szukają niedrogiego i funkcjonalnego masażera stóp. Model Footinn II spełnia te kryteria, a w dodatku jest elegancki i kompaktowy. Posiada adapter do gniazda zapalniczki samochodowej, więc można z niego korzystać na parkingu, gdy po długiej trasie zaczynasz odczuwasz nieprzyjemne drętwienie, utrudniające bezpieczną jazdę.

Urządzenie jest bardzo proste w obsłudze. Umożliwia redukcję opuchlizny oraz obrzędów. Pozwala także na dobre pozbyć się napięcia mięśniowego. Masażer do nóg Footinn II jest zatem polecany sportowcom, a w szczególności biegaczom oraz pływakom. Rozmiar urządzenia jest uniwersalny, więc długość wkładki nie ma w tym przypadku znaczenia. Wnętrze masażera jest przyjemne w dotyku, a co ciekawe – ten model ma także wbudowaną funkcję ogrzewania. Gdy zimą lub późną jesienią wrócisz ze zmarzniętymi stopami z długiego spaceru, możesz poczuć ulgę dzięki sesji masującej z Footinn II.

Przeżyj ekskluzywny masaż z Canoo V

Najbardziej rozbudowany zakres funkcji ma masażer do nóg Canoo V. Projektanci Casada zadbali w przypadku tego modelu o możliwość wymasowania nie tylko stóp, ale i łydek. W ten sposób każdy użytkownik produktu ma szansę przeżyć w pełni relaksującą i przynoszącą ulgę sesję. Urządzenie wykorzystuje zalety masażu uciskowego, stosowanego w procesie regeneracji sportowej. Kompresja usprawnia działanie układów krążenia, rozluźnia napięcie mięśniowe  i daje nogom uczucie lekkości.

Znajdź w Internecie produkty Casada i wybierz jeden z modeli!

Może Cię także zainteresować: Mata masująca – dlaczego warto ją mieć?

Skomentuj

Twój adres email nie będzie widoczny.

*