Tani wynajem samochodu – warunki i zalety oferty

comfortcar-4

Wynajem samochodu tanio jest możliwy. Wszystko za sprawą sprawdzonej wypożyczalni samochodów, która oferuje konkurencyjne ceny i atrakcyjne dla klientów warunki wynajmu. Sprawdź jakie zalety daje wynajem samochodu w wypożyczalni.

Sprawdzona wypożyczalnia samochodowa to opcja dedykowana każdemu, kto ceni komfortowe i wygodne podróżowanie. Tym bardziej, że ceny i warunki wynajmu są naprawdę atrakcyjne. Korzystając z usług sprawdzonej wypożyczalni możemy uniknąć blokowania środków na koncie w postaci kaucji, wynająć nieoznakowane auto z wybranego segmentu i nie musimy liczyć przejechanych kilometrów. A to jeszcze nie wszystko!

Wynajem samochodu w Warszawie – oferta Comfort Car

Wynajem samochodu w Warszawie jest skierowany do różnych grup osób. Z tej oferty mogą skorzystać zarówno mieszkańcy stolicy, którzy potrzebują wygodnego transportu, jak i biznesmeni robiący w stolicy interesy czy turyści, którzy chcą zobaczyć jak najwięcej ciekawych miejsc w Warszawie. Tym bardziej, że jest co zwiedzać! Miejsca takie jak Stare Miasto, Nowe Miasto, Trakt Królewski czy Łazienki Królewskie musi odwiedzić każdy turysta – nawet taki, który przebywa stolicy tylko przez chwilę. Warto zaznaczyć, że wypożyczalnia samochodów Comfort Car obsługuje także lotniska – w tym lotnisko Modlin czy Lotnisko Chopina w Warszawie. Bezapelacyjnie wynajem samochodów w Warszawie w Comfort Car jest naprawdę dużym ułatwieniem w każdej sytuacji, w której potrzebny nam będzie wygodny i komfortowy samochód.

Warunki wynajmu samochodów w wypożyczalni

Warunki wynajmu samochodu z wypożyczalni są banalnie proste. Należy bowiem posiadać minimalne doświadczenie za kierownicą, odpowiedni wiek i dokumenty.

Jeśli chcesz wynająć samochód w Comfort Car musisz mieć ukończone 21 lat, a prawo jazdy posiadać minimum od roku. Ponadto, do wynajmu auta będzie nam niezbędne oczywiście prawo jazdy, a także drugi dokument tożsamości – dowód osobisty lub paszport. I to wszystko!

Zalety wynajmu samochodów w wypożyczalni

Wynajem samochodu w sprawdzonej wypożyczalni, takiej jak Comfort Car, to przede wszystkim szereg udogodnień, których próżno spodziewać się w innych wypożyczalniach. Jednym z nich jest brak kaucji i limitu kilometrów. W praktyce oznacza to, że nie musimy mrozić środków na koncie ani pilnować tego ile kilometrów przejechaliśmy. Comfort Car oferuje także możliwość bezpłatnego odwołania rezerwacji czyli bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów. Oznacza to, że w przypadku nagłej sytuacji losowej bądź nieoczekiwanej zmiany planów nie musimy absolutnie martwić się formalnościami związanymi z odwołaniem rezerwacji.

Wynajem auta w wypożyczalni to także różnorodny wybór pojazdów – od segmentów ekonomicznych, po luksusowe czy sportowe auta. Ponadto, samochody nie posiadają oznaczeń flotowych, dzięki czemu nikt nie dowie się, że auto pochodzi z wypożyczalni. Możemy dzięki temu zrobić odpowiednie wrażenie na kontrahentach czy innych uczestnikach wyjątkowego wydarzenia, takiego jak osiemnastka, studniówka czy wieczór panieński.

W Comfort Car mamy także możliwość oddania samochodu z pustym bakiem. Pod koniec okresu wynajmu nie musimy więc dodatkowo martwić się jego tankowaniem. Dodatkowo, wypożyczalnia oferuje opcję odbioru samochodu z wybranego miejsca przez pracownika wypożyczalni. W praktyce oznacza to, że nie musimy oddawać samochodu bezpośrednio w oddziale firmy.

Sprawdzona wypożyczalnia oferuje także wypożyczenie dodatkowych akcesoriów, takich jak bagażnik dachowy, fotelik dachowy czy GPS. To szczególnie przydatne osobom, które decydują się na dalsze wyjazdy czy podróż na wakacje bądź z dziećmi.

Wynajem auta w Krakowie – warunki oferty Comfort Car

Z oferty Comfort Car możesz skorzystać także w Krakowie. Dawna stolica Polski to piękne i pełne uroku miasto, stanowiące centrum Małopolski. To bez wątpienia region przyciągający wielu turystów, dlatego zwiedzanie Krakowa i okolic powinno być komfortowe. Wynajmując samochód w krakowskiej wypożyczalni Comfort Car możemy bardzo sprawnie zwiedzić miejsca takie jak Wawel, Rynek Główny czy Brama Floriańska, ale i znajdujące się w okolicach miasta kopalnię Wieliczka czy Ojcowski Park Narodowy. Wypożyczalnia samochodów w Krakowie Comfort Car mieści się przy ulicy Wadowickiej 12. Sprawdź!

Skomentuj

Twój adres email nie będzie widoczny.

*