Warszawska Praga – idealne miejsce do organizacji konferencji biznesowej

14766313392_ce50a167d0

Obecnie najwięcej konferencji organizowanych jest w Warszawie. Lokalizacja, dobre połączenia lotnicze i kolejowe, ciekawe zabytki i atrakcje turystyczne – to wszystko powoduje, że to właśnie w stolicy znajduje się tak dużo obiektów, w których można urządzać prestiżowe konferencje, szkolenia oraz inne wydarzenia biznesowe.

Jednym z najbardziej atrakcyjnych miejsc na spotkania firmowe w Warszawie jest Praga – ta malownicza dzielnica położna na wschodnim brzegu Wisły zachwyca swoim autentyzmem, pięknymi widokami oraz bogatym życiem kulturalnym. Jest również dogodnie położona – około 2-3 kilometrów od Stadionu Narodowego, około 6 kilometrów od centrum i około 12 kilometrów od portu lotniczego. To wszystko powoduje, że konferencje w Warszawie są urządzane często właśnie w tym urokliwym zakątku.

Jak wybrać najlepszy hotel konferencyjny?

Na Pradze działa kilka obiektów pozwalających na organizację szeroko zakrojonych wydarzeń biznesowych. Największym powodzeniem cieszą się hotele, ponieważ zapewniają nie tylko dostęp do odpowiedniego zaplecza konferencyjnego, ale również noclegi i wyżywienie, co ma duże znaczenie w przypadku kilkudniowych konferencji. Przy ich wyborze warto wziąć pod uwagę szereg czynników – tylko wówczas wydarzenie będzie w pełni udane.

Przede wszystkim warto wziąć pod uwagę posiadane przez dany hotel sale konferencyjne – powinny być one estetycznie urządzone, klimatyzowane, z dostępem do Wi-Fi oraz powinny pozwalać na organizację wydarzenia dla określonej liczby osób w preferowanym układzie. Warto także zwrócić uwagę na wyposażenie sali – jeżeli hotel oferuje sprzęt multimedialny, audio-wizualny oraz nagłośnienie, nie trzeba będzie samodzielnie zajmować się jego dostarczeniem czy wynajęciem, co w dużej mierze ułatwi organizację wydarzenia.

Nie można również zapominać o tym, aby wybrany hotel konferencyjny w Warszawie zapewniał odpowiedni poziom noclegów dla gości oraz catering (obsługę przerw kawowych, lunche, eleganckie kolacje). Wówczas całe wydarzenie będzie dopracowane w najdrobniejszych szczegółach, a tym samym z pewnością okaże się całkowitym sukcesem.

2 odpowiedzi "Warszawska Praga – idealne miejsce do organizacji konferencji biznesowej"

  1. Właśnie szukałem dobrej sali konferencyjnej w Warszawie i trafiłem na waszą stronę :) Dzięki.
    Mieszkamy w Tarczynie, świeżo po przeprowadzce do nowego domu (pochwalę się nawet: http://www.tanga.pl drugi z lewej). Organizujemy szkolenia dla firm więc taka sala konferencyjna jest dla nas absolutnie konieczna.

  2. Dobrym rozwiazaniem na koferencje jest sam hotel. Hotel Złote Runo ma taka oferte wlasnie. Zorganizowalem tam szkolenie weekendowe dla firmy i bardzo sie to oplacilo. Zaplacilem za calosc, sala konferencyjna duza i hotelu szukac nie musialem.

Skomentuj

Twój adres email nie będzie widoczny.

*