Kubek termiczny z własnym nadrukiem – przemyślany upominek reklamowy

coffee-mugs-1727056_1280

Pomyśl o solidnym, czarnym ceramicznym kubku do kawy o pojemności 300 ml z łyżeczką i kolorowym wnętrzem z nazwą Twojej firmy, logo i numerem telefonu nadrukowanym na twarzy, dzięki któremu Twoja firma stanie się częścią codziennej rutyny klientów pijących kawę i herbatę. Świetne również na zupę w porze lunchu!

Dla klienta, który swoją kawę traktuje poważnie – kubek termiczny z własnym nadrukiem stanowi przemyślany upominek reklamowy. Szczelny kubek jest mile widzianym prezentem przy klawiaturach lub wszędzie tam, gdzie wycieki i rozlania mogą stanowić problem. Podczas gdy kubek z śmiesznym hasłem jest świetny dla osób z poczuciem humoru lub speców od matematyki, nauk ścisłych lub geniusza komputerowego na liście klientów – możesz personalizować nadruk dowolnie z pomocą takich producentów jak elsago.pila. Wybór kubka, który pokaże Twojemu biznesowi poczucie humoru lub po prostu praktyczny sposób na pochwalenie się swoim biznesem, jest łatwy dzięki kubkom i upominkom reklamowym.

Kubki promocyjne z logo Twojej firmy

Najczęstszym błędnym przekonaniem na temat reklamy jest to, że musisz wydać fortunę, aby reklamować swoją markę. Nie jest to jednak prawdą, zwłaszcza w przypadku kubków promocyjnych. Posiadanie markowych kubków promocyjnych ma wiele zalet – na przykład umieszczenie logo firmy nadruku na kubkach do kawy jest najbardziej opłacalnym sposobem na reklamowanie firmy. Ponadto kubki do kawy oferują nieograniczony wybór kolorów, wzorów i materiałów, co pozwala dostosować je do potrzeb Twojej firmy. Kolejną zaletą kubków do kawy na zamówienie jest ich użyteczność. Promocyjne kubki do kawy są używane codziennie i często kilka razy dziennie – wyobraź sobie, jak dużą ekspozycję uzyska Twoja firma lub marka, jeśli zostaną one oznaczone marką niestandardową, aby zaprezentować Twoje logo.

Innym powodem, dla którego firmy powinny rozważyć użycie kubków promocyjnych, jest podziękowanie. Niezbędne jest podziękowanie swoim klientom i klientom za ich działalność oraz podziękowanie pracownikom za fantastyczną pracę. Twoi klienci i pracownicy zawsze docenią otrzymanie spersonalizowanego kubka do kawy i uznają to za znak uznania, wdzięczności lub podziwu za dobrze wykonaną pracę.

Spersonalizowane kubki

Spersonalizowane kubki mają dodatkowy element klasy i smaku, jeśli chodzi o podarowanie ich jako darmowego prezentu. Ważne jest również, aby pomyśleć o długofalowych korzyściach spersonalizowanych kubków. Nadrukowując nazwę swojej firmy na kubkach, z których Twoi klienci korzystają na co dzień, budujesz markę, której Twoi klienci mogą zaufać. Rozdawanie markowych kubków to także świetny sposób na pokazanie pracownikom, że ich doceniasz i wysoko cenisz.

W Elsago znajdziesz szeroki wybór stylów dostępnych w promocyjnych kubkach, które pasują do każdego gustu i budżetu firmy. Możesz wybierać spośród kubków ze stali nierdzewnej, które są trwałe i odporne na odpryski lub pękanie. Znajdziesz również kubki promocyjne, które są dostępne we wzorach i kolorach, jakie tylko sobie wymarzysz.

Skomentuj

Twój adres email nie będzie widoczny.

*