Szukamy odpowiedzi na pytanie: czego chce Google?

google-76517_960_720

To marzenie właściciela każdej niszy. Każda firma tego pragnie, każda firma marketingowa SEO to obiecuje.

Ranking na szczycie Google może zmienić twoje życie.

Zdobycie pierwszego miejsca może generować dochód rezydualny, pasywne potencjalne szanse, więcej subskrybentów e-maili i ogromną liczbę widzów. Może dać ci możliwość przeskoczenia przed konkurencją i spełnienia marzeń dzięki swojej stronie internetowej.

Jak się tam dostać?

Nazywa się to optymalizacją wyszukiwarek. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, co to jest i jak możesz go użyć, aby zająć pierwsze miejsce w Google. Warto też zajrzeć na stronę: http://www.akademiawirtualna.pl/ .

Co to jest SEO?

SEO oznacza „optymalizację wyszukiwarek”. Optymalizacja pod kątem wyszukiwarek polega na dopasowaniu treści lub projektu witryny do zainteresowań użytkowników i marketingu witryny w celu uzyskania wyższej pozycji w wynikach wyszukiwania. SEO daje większy ruch, lepsze dane użytkowników na stronie i bardziej wiarygodną stronę internetową.

Takie jest SEO, ale jak to działa? Co ważniejsze, w jaki sposób możemy zmienić nasze strony internetowe w zoptymalizowane, dobrze sprzedawane maszyny, które generują dochód rezydualny?

Aby zrozumieć, jak zhakować wyniki wyszukiwania, musimy najpierw zrozumieć, w jaki sposób działają wyszukiwarki.

Jak działają wyszukiwarki?

W różnych wyniki wyszukiwania mają różne rozwiązania mojego problemu, ale oba rozwiązania rozwiązują mój problem. W końcu wyszukiwarki to maszyny do rozwiązywania problemów. Dostarczają poszukiwaczom informacji, filmów lub produktów, których poszukuje. U góry stron wyników wyszukiwania (SERP) zawsze znajdziesz najlepsze z najlepszych.

Ale w jaki sposób wyszukiwarki określają, kto jest najlepszy?

Google bardzo, bardzo dobrze określa najlepsze spośród milionów opcji. Istnieje ponad 200 sposobów, w jakie patrzą na każdą stronę internetową i oceniają je. Ale zamiast dać ci 200 rzeczy, które musisz naprawić w swojej witrynie, zawęzimy to do pierwszej 3. Jeśli uda ci się uzyskać te 3 poprawnie, wszystko inne będzie zgodne.

3 najważniejsze rzeczy dla Twojego SEO to:

  • Zawartość
  • Linki przychodzące
  • Inne czynniki

Jeśli zoptymalizujesz swoją zawartość, będziesz mieć wysokiej jakości linki przychodzące i sprawisz, że ranking będzie szczęśliwy – Twoja strona będzie dobrze. Te 3 czynniki są tak ważne, że kiedy je dobrze zrozumiesz, wszystkie pozostałe czynniki rankingu „kupią to”. Rzuć okiem na każdy z nich dogłębnie. Będziesz wtedy wiedział, czego Google szuka i jak możesz zoptymalizować swoje treści.

Zawartość

Treść jest świętym Graalem stron internetowych. Bez dobrej treści nie ma znaczenia, jak radzisz sobie z jakimkolwiek innym czynnikiem i nie ma znaczenia, ile masz linków.

Czego szuka Google?

Google chce, aby Twoje treści zaspokajały potrzeby ludzi i odpowiadały celom wyszukiwania użytkownika. Jeśli ktoś szuka pytania, Google chce zobaczyć odpowiedź. Jeśli dana osoba szuka najlepszego produktu, Google chce zobaczyć recenzje.

Nie oznacza to tylko, że Google chce widzieć dobre treści. Chcą zobaczyć treści, które wyglądają dobrze.

Skomentuj

Twój adres email nie będzie widoczny.

*