Sala konferencyjna w hotelu nad jeziorem – województwo pomorskie

Sala konferencyjna w hotelu nad jeziorem

Zmęczyły Cię konferencje w hałasie i pośpiechu dużych miast Pomorza? Szukasz czegoś nowego w spokoju i ciszy na obrzeżach w bliskości zieleni i natury? Wynajmij salę konferencyjną w hotelu nad jeziorem! Województwo pomorskie kojarzy się wszystkim z Trójmiastem i szumem Bałtyku, jednak istnieje wiele innych godnych uwagi miejsc, w których Twoje spotkanie biznesowe odniesie sukces. Zobacz oferty jednych z ciekawszych miejsc, jakimi dysponuje malownicze Pomorze.

Hotel Aubrecht Country SPA Resort
Adres: Koprzywnica 4, Przechlewo
Numer kontaktowy:
59 720 85 20

Hotel oferuje luksusowy wypoczynek, pośród lasów i w pobliżu jeziora Szczytno, z dala od cywilizacji (130km od Trójmiasta). Na terenie obiektu znajdują się dwie designerskie, nowoczesne, klimatyzowane sale konferencyjne z widokiem na las o łącznej powierzchni 378 m2. Sala modułowa, którą można dzielić na połówki, liczy 235 m2 i maksymalnie może pomieścić do 240 osób, natomiast mniejsza sala – wielofunkcyjna – 143 m2. Sale są wyposażone w profesjonalny sprzęt, m.in.: ekrany, projektory multimedialne, system nagłośnienia, system zaciemnienia, łącze WiFi, a także posiadają dostęp do światła dziennego. Istnieje możliwość organizacji przerw kawowych lub lunchy, dodatkowo warto skorzystać w oferty tutejszej restauracji, serwującej dania regionalne przygotowywane z naturalnych składników, które pochodzą z prywatnych upraw hotelu. Na terenie obiektu znajdują się także miejsca noclegowe w postaci pokoi i apartamentów w różnych standardach. W ramach odpoczynku hotel zaprasza do zaznania chwili relaksu w strefie Spa, dzięki zabiegom lub saunom. Główną atrakcją hotelu Aubrecht jest oczywiście pobliskie jezioro, nad którym znajduje się prywatna plaża obiektu, wyłącznie dla Gości.

Hotel Niedźwiadek***
Adres:
ul. Stolema 2, Wdzydze
Numer kontaktowy:
58 686 13 13

Hotel Niedźwiadek usytuowany jest na malowniczym terenie Wdzydzkiego Parku Krajobrazowego nad dwoma jeziorami: Wdzydze i Jeleń. Obiekt oddalony jest od Gdańska 70km i 18km od Kościerzyny. Zaplecze konferencyjne składa się z profesjonalnie wyposażonych sal, mieszczących w zakresie od 5 do 200 uczestników. Zobacz układ sal na stronie http://www.salekonferencyjne.pl/wojewodztwo/pomorskie/. Doświadczeni doradcy pomogą Ci na każdym etapie organizacji spotkania biznesowego, konferencji czy szkolenia. W skład wyposażenia sal wchodzą ekrany do projekcji tylniej i przedniej, projektor komputerowy z laptopem, odtwarzacze DVD i wideo, rzutnik folii, , telewizor, kamera video, flipcharty, wskaźnik laserowy, mównica itp. Istnieje także możliwość zamówienia przerw kawowych lub wspaniałych dań tutejszej restauracji. Do dyspozycji Gości hotel oddaje komfortowe pokoje i domki – od przytulnych dwuosobowych po luksusowe domki VILLA na sześć osób. Teren hotelu to obszar ok. 10ha, na którym znajduje się plaża, stajnia koni, marina oraz jeziorko dla połowu ryb.

 

 

Skomentuj

Twój adres email nie będzie widoczny.

*