Na krótką listę prestiżowej nagrody weszła SOFTSWISS z siedzibą w Poznaniu, międzynarodowa firma z branży IT

SOFTSWISS_800x533

Firma ubiega się o tytuł najlepszej od razu w czterech kategoriach.

SOFTSWISS – jednego z wiodących twórców oprogramowania dla iGaming – niejednokrotnie wyróżniano już na rynku międzynarodowym nagrodami zawodowymi. Tym razem firmę, która już od roku rozwija swoje centrum programowania w Poznaniu, wyróżniono od razu nominacjami w czterech kategoriach do nagrody konferencji międzynarodowej SIGMA Balkans/CIS Awards 2022. SOFTSWISS przeszła do finału i będzie walczyć o tytuł zwycięzcy w czterech kategoriach: najlepsze miejsce pracy w danej branży, najlepsza obsługa klienta, najlepszy dostawca platform oraz najlepsze oprogramowanie do badania programów partnerskich. Przy tym ta firma z branży IT weszła do pierwszej czwórki firm, które w tegorocznym finale otrzymały najwięcej nominacji.

Cechą szczególną tej nagrody jest fakt, że zwycięzcy są wybierani nie tylko na podstawie wyników głosowania online, ale także przy udziale profesjonalnego jury – ekspertów rynku gier i liderów społeczności biznesowej. Zdobywcy nagrody zostaną ogłoszeni w Belgradzie (Serbia), gdzie w dniach 22-25 sierpnia odbędzie się zakrojona na szeroką skalę konferencja SIGMA Balkans/CIS Awards 2022. W branży IT to wydarzenie jest nazywane jednym z najbardziej jaskrawych na rynku przemysłu iGaming. Na konferencję SIGMA zjeżdżają się z różnych krajów przedsiębiorcy, inwestorzy, założyciele i kierownicy wielkich firm IT, a także twórcy nowych technologii na rynku iGaming.

DLA INFORMACJI

Firma IT SOFTSWISS – jedna ze światowych twórców oprogramowania dla iGaming. Oficjalne przedstawicielstwa firmy działają w Polsce, na Malcie, w Gruzji i na Białorusi. W 2021 roku firma otrzymała nagrody w nominacjach ,,Najlepsza firma roku w obsłudze klientów” na International Gaming Awards (IGA) i ,,Najlepsza obsługa klientów roku” na Starlet Awards.

Skomentuj

Twój adres email nie będzie widoczny.

*