Podolog pracujący w centrum medycznym

medical-professional-in-scrubs-holding-clipboard-and-pen

W dzisiejszych czasach medycyna estetyczna jest tak rozwinięta, że modzele, nagniotki czy nawet wrastające paznokcie można leczyć praktycznie bezboleśnie, przy użyciu sterylnych narzędzi i nowoczesnej aparatury. Zmorą Polaków jest stopa sportowca i grzybica paznokci. Specjaliści wskazują, że co piąty Polak przed 65. rokiem życia może cierpieć na grzybicę. W przypadku osób po 65. roku życia statystyki są koszmarne, bo okazuje się, że co drugi senior ma grzybicę. To pokazuje, że należy regularnie dbać o stopy, poddając je od czasu do czasu zabiegom podologii leczniczej u dobrego podologa, który jednocześnie przyjrzy się ogólnemu stanowi zdrowia oraz laserowe leczenie grzybicy paznokci warszawa.

W naszym centrum medycznym

Diagnostyka i leczenie podologiczne prowadzone są przez doświadczonych podologów, którzy na co dzień korzystają z nowoczesnego sprzętu. Zatrudniamy również terapeutów specjalizujących się w masażu mokrym cupping, mezoterapii leczniczej i fizjoterapii, dzięki czemu klient otrzymuje najlepszą możliwą opiekę.

Centrum Medyczne oferuje diagnostykę podologiczną obejmującą: badania podoskopowe stóp, diagnostykę medyczną podologiczną w ramach ogólnych badań lekarskich, biomikroskopię w celu określenia zmian patologicznych w stanie rogówki – badania te gwarantują rzetelną opiekę medyczną.

Gabinet zabiegowy wyposażony w nowoczesną aparaturę podologiczną umożliwia nam przeprowadzenie leczenia grzybicy stóp, które zapewni Państwu natychmiastowe efekty już po jednej sesji, uzupełnione o specjalistyczne zabiegi lecznicze takie jak jonoforeza (zabieg medycznyza pomocą zjonizowanego roztworu soli fizjologicznej).

Terapeuci specjalizujący się w opiece podologicznej mają doświadczenie w wykonywaniu czynności terapeutycznych takich jak mokry cupping czy masaże, które pomogą rozluźnić Państwa mięśnie. Mezoterapia lecznicza wykonywana przy użyciu podologicznego aparatu zabiegowego pozwala na przeprowadzenie pełnego leczenia różnych schorzeń, w tym: xanthelasmy, łuszczycy i brodawek. Zaletą tego typu terapii jest możliwość wykonania jej przy użyciu specjalnego preparatu zawierającego enzymy rozkładające ściany komórkowe, co skutkuje poprawą stanu związanego z brodawkami czy kurzajkami. Ponadto w naszym centrum podologicznym prowadzone są również terapie takie jak fizykoterapia i elektroterapia przez specjalistów podologów.

Skomentuj

Twój adres email nie będzie widoczny.

*