Pendrivy reklamowe – szeroka gama stylów dla Twojej firmy!

usb-4116951_960_720

Pamięci flash z metalową obudową można grawerować lub drukować w wielu kolorach. Podobnie jak wszystkie inne produkty metalowe – ich ciężki i trwały charakter przyczynia się do trwałości – w tym wartości Twojej ostatecznej oferty. Dzięki szerokiej gamie różnych stylów, w tym pojemnościom pamięci od 1 GB do 8 GB, w promocyjnych metalowych dyskach USB typu pendrive widnieje przyjazna opcja budżetowa i projektowa, która pomaga upewnić się, że budżet przeznaczony na tę reklamę przekłada się na wymagania rynku.

Metalowy pendrive z logo: jak się to robi?

Grawerowanie laserowe należy do najczęstszych opcji drukowania, jeśli chodzi o te urządzenia, i pozwala marce promować swoją firmę w wyraźny sposób, a równocześnie jest metodą, która gwarantuje, że marka pozostanie widoczna przez cały okres użytkowania urządzenia. Grawerowanie laserowe pozwala na solidny branding w materiale z którego jest wykonany pendrive, tworząc elegancką estetykę.

Promocyjne studium przypadku

Usługa hostingowa chciała poinformować klientów o nowych ulepszeniach, które wprowadzili do swoich usług, i postanowiła wysłać swoim obecnym klientom tanie pendrive’y z fabrycznie załadowaną prezentacją na temat tego, jakich zmian należy się spodziewać. Poprawki i uaktualnienia zostały nie tylko dobrze przyjęte, ale również odbiorcy byli pod wrażeniem profesjonalnej prezentacji, jaką byli w stanie uzyskać przeglądając te dyski.

Wysyłka i dystrybucja

Te gadżety promocyjne są wyjątkowo małe i niedrogie. Nadają się do transportu na duże odległości, a także łatwe w dystrybucji. Używanie metalowych pendrive’ów w marketingu i promocjach ma zatem jak najbardziej sens.

Szeroko stosowane, metalowe style pamięci USB można podzielić na dwie klasy. Istnieją dwuczęściowe style z metalowymi obudowami, które pozwalają użytkownikowi zdjąć nasadkę. Alternatywnie modele jednoczęściowe usuwają możliwość utraty metalowego napędu USB. korzystając z bezpłatnej usługi projektowania i bezpłatnej konfiguracji do drukowania oferowanej przez niektórych producentów możesz dostosować metalowe pendrivy reklamowe tak jak chcesz. Możesz ozdobić je logo lub nazwą firmy i upewnić się, że pomyślisz o tym, jak wykorzystasz je do promowania swojej marki.

Przewodnik po użyciu metalowych pendrivów w marketingu

Metalowe pendrivy reklamowe mają naprawdę elegancki wygląd, nie zawsze spotykany z tymi urządzeniami, co czyni je doskonałymi prezentami marketingowymi dla kadry kierowniczej lub ważnych klientów. Pamięć USB tego rodzaju służy do przenoszenia ważnych dokumentów lub plików cyfrowych z jednego miejsca do drugiego, co oznacza również, że są to produkty, które podczas długiego czasu użytkowania nie utracą na jakości. Gdy odbiorcy podróżują podczas spotkań biznesowych lub osobistych podróży, taki pendrive będzie im często towarzyszyć. Dzięki niem będą w stanie nadążyć za pracą lub zabrać ze sobą inne pliki, które mogą być uznane za ważne z wielu powodów. Z racji tego, że ta osoba korzysta z pamięci USB z logo podczas podróży, publiczność, która może przy okazji zobaczyć urządzenie, jest nieograniczona, co może przełożyć się na nieograniczoną ekspozycję marki.

Chcesz zamówić takie pendrivy? Sprawdź: https://businessgifts.pl/pendrive-reklamowe.

Skomentuj

Twój adres email nie będzie widoczny.

*