Nowoczesne i wszechstronne – czym zaskoczą Cię wysokiej jakości gabloty ogłoszeniowe?

billboard-5380716_1280

Znajdziesz je przed firmami, urzędami, szkołami, szpitalami, klubami lub obiektami użyteczności publicznej, karczmami lub pensjonatami – gabloty ogłoszeniowe zawsze dobrze prezentują się przed lub na budynkach, przy wejściach, placach i ścieżkach. W ten sposób na pierwszy rzut oka okazujesz innym wysoki szacunek.

Oferty pracy, wgląd w życie klubu lub społeczności, godziny otwarcia, plany budynków i rozkłady jazdy lub menu: Twoje treści są optymalnie chronione na tego rodzaju tablicach ogłoszeń i gablotach, nawet na zewnątrz.

Odporne na warunki atmosferyczne przez lata

A wszystko to będzie cieszyć przez długi czas! Ponadczasowo eleganckie aluminiowe gabloty od takich producentów, jak Prosymetric zapewniają doskonałą ochronę przed wilgocią, zanieczyszczeniami i opcjonalnie także przed promieniowaniem UV, które w przeciwnym razie spowodowałoby blaknięcie papieru i farb drukarskich oraz zmętnienie folii z tworzywa sztucznego. Zaawansowane technicznie, nowoczesne systemy oświetleniowe zawsze wyświetlają informacje i komunikaty reklamowe we właściwym świetle, nawet w ciemności – jeśli zdecydujesz się na taką wersję gabloty.

Łatwe w użyciu i bezpieczny

Dzięki pomysłowym projektom gablot – ogłoszenia można wymieniać w zaledwie kilku prostych krokach, równocześnie zabezpieczając przed nieautoryzowanym dostępem za pomocą specjalnych zapewnianych przez producenta środków bezpieczeństwa.

Gabloty zewnętrzne – mają ten styl!

Wszędzie tam, gdzie przebywają pracownicy, goście czy klienci – łatwo i bezpiecznie zamontujesz tablice ogłoszeniowe i gabloty na stojakach lub ścianach. Wystarczy kilka śrub i kołków. Możesz wybierać spośród różnych modeli: z drzwiami przesuwnymi, drzwiami otwieranymi na boki lub do góry, w różnych rozmiarach, wybierzesz z łatwością najbardziej odpowiednią opcję, która pozwoli Ci zmieścić dokumenty i plakaty w praktycznym rozmiarze.

Wszystko też w przypadku wysokiej jakości gablot będzie wykonane z materiału odpornego na zarysowania, jeśli chcesz – z nietłukącym, hartowanym szkłem bezpiecznym lub szkłem akrylowym i zamkami bezpieczeństwa. Personalizacja do Twoich potrzeb – to wszystko jest do ogarnięcia i to w dobrej cenie!

Jakimi zaletami wyróżniają się wysokiej klasy gabloty ogłoszeniowe?

Poza tym wszystkim są przekonująco wszechstronne. Można w nich umieszczać z powodzeniem, czy to informacje firmowe i oficjalne, ogłoszenia o promocjach, menu i specjały dnia, aktualne oferty, godziny pracy i osoby kontaktowe, plany budynków, informacje o drogach ewakuacyjnych, informacje o sytuacjach awaryjnych i wiele więcej – wszystko to znajdzie swoje miejsce na tablicach ogłoszeniowych i gablotach tego rodzaju.

Równocześnie jest to doskonała ochrona dokumentów. Twoje dokumenty są niezawodnie chronione przed wilgocią i promieniami UV dzięki zintegrowanej wentylacji z uszczelkami odpornymi na warunki pogodowe i opcjonalną ochroną przed promieniowaniem UV. Komfort i bezpieczeństwo w przypadku wysokiej jakości gablot masz bardziej niż zapewniony!

Skomentuj

Twój adres email nie będzie widoczny.

*