Nowoczesne dystrybutory wody do biura

pexels-lisa-fotios-1346155

Każdy kierownik biura, który musiał choć raz wybiec i nieść do biura skrzynkę wody butelkowanej, wie, że dystrybutor wody to świetne udogodnienie w miejscu pracy. Nie tylko zapobiegniesz spoconym głowom pracowników w letnie upały, ale istnieje wiele długoterminowych korzyści, które sprawią, że przejście na nowoczesne dystrybutory wody z filtrem będzie mądrą decyzją.

Chcesz się zanurzyć w ten temat? Przyjrzyjmy się korzyściom wynikającą z posiadania w biurze nowoczesnej odsłony dystrybutora filtrowanej wody.

Butelki kontra dystrybutory wody

Ilość plastiku, który każdego roku zamienia się w odpady, liczy się w milionach ton, a plastikowe butelki stanowią niemałą ich część. Przejście choć już tylko jednego biura na zrównoważony system dystrybucji wody może pomóc w wyprodukowaniu około 30 000 plastikowych butelek rocznie. Chociaż początkowy koszt jest większy, wyeliminowanie konieczności dostawy butelek na wodę oznacza oszczędności w całym okresie eksploatacji dystrybutora wody. Eliminuje także olej potrzebny do wytworzenia plastiku na butelki i inne zanieczyszczenia powietrza związane z transportem.

Być może najważniejsze jest to, że takie urządzenia do dystrybucji wody przynoszą ogromne korzyści Tobie i Twoim współpracownikom. Nie jest tajemnicą, że utrzymywanie nawodnienia ma kluczowe znaczenie dla produktywności, a dystrybutory filtrowanej wody sprawiają, że uzupełnianie wody jest łatwe i przyjemne. Co więcej, rozmowy, które mogą toczyć się wokół wspólnego dystrybutora wody, są ogromnym plusem dla koleżeństwa w zespole. Nie będziesz w stanie zliczyć, ile zabawnych pomysłów powstanie wokół dystrybutora wody w Twoim biurze!

Wybór odpowiedniego dystrybutora wody

Ważne jest, aby znaleźć konfigurację odpowiednią do swojego biura i potrzeb. Należy wziąć pod uwagę kilka rzeczy: dystrybutory wody butelkowanej w porównaniu z urządzeniami w miejscu użycia, wolnostojące a dozowniki na blacie, a także wszelkie wodotryski, takie jak smakowa woda gazowana. Nade wszystko chodzi o to, by podjąć decyzję najlepszą dla swojego biura.

Czego szukać w dystrybutorach wody do swojego biura? Najlepszy wybór to zwykle ładowany od góry dozownik wody, który zapewnia wybór zimnej, o temperaturze pokojowej i gorącej wody, aby zaspokoić wszystkie potrzeby pracowników związane z nawodnieniem. Dobrym wyborem jest nowoczesna obudowa ze stali nierdzewnej która sprawia, że ten dystrybutor wody idealnie nadaje się jako element wystroju biura. Nawet jeśli nie jest to wyszukane, to najważniejsze jest to, że spełnia swoje zadanie.

Do jednych z ulubionych urządzeń tego rodzaju należą też te, które bez wysiłku łączą w sobie funkcje dystrybutora wody i kostkarki do lodu z filtrem. Zwykle taki sprzęt podobnie jak wiele innych modeli, posiada standardowe trzy opcje wody: zimną, o temperaturze pokojowej i gorącą. Jeśli Twoje biuro jest już wyposażone w kostkarkę do lodu, główna zaleta takiego nowoczesnego dystrybutora prawdopodobnie nie będzie dla Ciebie efektem „wow”, ale jeśli chcesz upiec dwie pieczenie na jednym ogniu - może to być rozwiązanie, które możesz dodać do swojej listy życzeń.

Skomentuj

Twój adres email nie będzie widoczny.

*