Adam Białas w TOP 5 najlepszych ekspertów rynku nieruchomości Gazety Finansowej

biuro-krzesło-613x400

W tym roku kapituła GF wytypowała pięć osobowości, a w gronie wyróżnionych laureatów, znalazł się Adam Białas. Gazeta Finansowa (portal GF24.pl) to wydawany od ponad dwóch dekad ogólnopolski tygodnik społeczno-ekonomiczny. Na jego łamach publikują polscy ekonomiści, komentatorzy i publicyści, m.in. Stanisław Gomułka, prof. Krzysztof Rybiński, Witold Gadowski, Łukasz Warzecha, Lidia Geringer de Oedenberg, mec. Jacek Dubois, prof.Witold Modzelewski, Marek Zuber, Juliusz Bolek i inni.

Adam Białas, to autorytet rynku nieruchomości, CEO agencji komunikacji  BIALAS Consulting & Solutions, dziennikarz biznesowy. Przewidywał proces konsolidacji i powstanie na rynkach, w tym polskim, kilku dominujących podmiotów, które znacząco zmienią zasady gry oraz wysokości marży deweloperskich, bazując na dużej skali inwestycji. Doradzał w wielu obszarach inwestycyjnych i projektach komercyjnych na rynku pierwotnym i wtórnym. Specjalizuje się w sektorach: finansowym, deweloperskim, budowlanym i marketingu. Ma szerokie doświadczenie w kampaniach, budowaniu wizerunku brandu B2B i B2C (wł. CSR, Employer Branding czy Brand Purpose).

Z sukcesem wdraża procesy sprzedażowe oparte o najnowsze technologie (AI), transformacji PropTech i Przemysł 4.0. Zajmuje się również działalnością społeczną i samorządową. Jest dyrektorem w agencji BIALAS Consulting & Solutions, globtroterem, dziennikarzem biznesowym, publicystą oraz ekspertem mediów, specjalistą od treści i nowoczesnych środków masowego przekazu. Doskonale zna trendy rynkowe oraz aktywnie konsultuje procesy legislacyjne dotyczące np. REIT czy planowania przestrzennego. Od ponad dwóch dekad skutecznie działa w środowisku zarządzania, komunikacji i marketingu. Pracował dla największych deweloperów i agencji nieruchomości. Nadzorował ponad 600 kampaniii działań kryzysowych.

Top 5 najlepszych ekspertów rynku nieruchomości Gazety Finansowej to prestiżowe wyróżnienia dla najbardziej aktywnych, będących na bieżąco z trendami specjalistów rynku nieruchomości, którzy wykazali się szczególnym wkładem, wiedzą, doświadczeniem i innowacyjnymi rozwiązaniami dla tego sektora. 

PAP News: https://www.pap.pl/mediaroom/888839%2Cwreczono-wyroznienia-gazety-finansowej-adam-bialas-wsrod-najlepszych-ekspertow

Źródło: GF24.pl / Polska Agencja Prasowa – pap.pl

Skomentuj

Twój adres email nie będzie widoczny.

*