Prezent dla kontrahentów biznesowych – personalizowane monety

dewars-powloka-miedziowa-producent-monet

Rocznica założenia firmy, podpisanie ważnej umowy handlowej czy połączenie spółek – ważne wydarzenia biznesowe wymagają odpowiedniej oprawy i przygotowania. Podpowiadamy, jaki gadżet pozwoli wyróżnić honorowych gości, uczcić wydarzenie, a także będzie wartościową pamiątką, która po wielu latach o nim przypomni.

Personalizowane monety na zamówienie – wyjątkowy prezent na ważną uroczystość.

Doskonałym pomysłem na upominek dla kontrahentów biznesowych, gości honorowych czy zwycięzców w konkursie na firmowej imprezie będzie spersonalizowana moneta z wyjątkowym wzorem nawiązującym do okazji oraz datą wydarzenia. Chcąc zabezpieczyć monetę, a także dodać prezentowi elegancji warto domówić do niej eleganckie etui lub sakiewkę. W zależności od możliwości finansowych, a także własnych preferencji możemy wybrać rozmiar monety oraz powłokę galwaniczną, którą zostanie pokryta.

Z czego zrobione są monety pamiątkowe?

Wykonywane na indywidualne zamówienie personalizowane monety wykonane są z mosiądzu, który może, lecz nie musi zostać pokryty dodatkową powłoką. W przypadku monet wykonanych na zamówienie, Klient zostanie poproszony o jej wybranie lub zgodę na wypolerowanie mosiądzu i rezygnację z powłok.

Do wyboru przy zamówieniu są cztery rodzaje powłok:

  • niklowana,
  • miedziowana
  • posrebrzana,
  • pozłacana.

Powłoka niklowana, choć najtańsza, tworzy błyszczącą powierzchnię, która ubogaca monetę. To opcja dla Klientów, którzy zamawiają znaczne ilości monet personalizowanych i zależy im na  utrzymaniu atrakcyjnej ceny. Warstwa posrebrzana jest półmatowa, zawiera aż 10 mikrotonów srebra, co sprawia, że pamiątka jest nie tylko elegancka, ale także nabiera na wartości! Królową monet wykonywanych na zamówienie jest ta pozłacana, której warstwa wykonana jest z prawdziwego 24-karatowego złota. Taki prezent to nie lada wyróżnienie, który zrobi wrażenie nawet na najbardziej wymagających gościach.

Jak zamówić spersonalizowaną monetę?

Aby moneta jak najlepiej odzwierciedlała rangę i tematykę wydarzenia, warto poświęcić więcej uwagi na projekt. Tu z pomocą może przyjść grafik, który wykona wizualizację wzoru, a w przypadku firmy producent monet.pl - specjalny kreator do samodzielnego projektowania wzorów. Intuicyjny, dostępny dla każdego kreator to szansa na dopieszczenie każdego szczegółu bez potrzeby wydawania dodatkowych pieniędzy na projekt. Aby złożyć zamówienie, należy podać także rozmiar monety (te najczęściej zamawiane mają wielkość 1 zł), ilość sztuk oraz materiał, z którego mają być wykonane.

Aby mieć pewność, że monety będą wykonane na czas, warto zamówić je z kilkutygodniowym wyprzedzeniem, gdyż sam proces ich wytwarzania jest niezwykle czasochłonny i wymaga precyzji. Czas oczekiwania jednak wynagradza efekt końcowy i wrażenie, jakie moneta wywoła na osobie obdarowanej.

Skomentuj

Twój adres email nie będzie widoczny.

*