Jesteś nauczycielem? Sprawdź jak w innowacyjny sposób możesz sobie dorobić do pensji

learning-online

Zawód nauczyciela charakteryzuje się między innymi nienormowanym czasem pracy. I choć nie oznacza to wcale mniejszej ilości zajęć czy czasu pracy, to jednak prawdą jest, że nauczyciel ma najczęściej dużą dowolność w gospodarowaniu swoim harmonogramem, a część pracy jest wykonywana w domu. Można więc wykonywać ją w dowolnym czasie, na przykład wieczorami lub w weekendy.

Praca dodatkowa

Z tego też powodu wielu nauczycieli decyduje się na znalezienie pracy dodatkowej, w niewielkim wymiarze godzin, która pozwoli dodatkowo wesprzeć rodzinny budżet i dzięki której będziemy mieć możliwość otrzymania comiesięcznego “bonusa”. Poza tym, nauczyciele mają relatywnie dużą ilość dni wolnych: ferie zimowe, wakacje letnie, itd. Wielu  z nich chętnie wykorzystuje ten czas na zajęcia dodatkowe.

Poznaj serwis edukorki.pl

Idealnym rozwiązaniem jest praca w domu lub, co może być jeszcze bardziej atrakcyjne, możliwość pracy z niemal każdego miejsca na świecie! Takie możliwości daje serwis edukorki.pl. Czym się on charakteryzuje? Jest to nowoczesny serwis ogłoszeniowy, w którym nauczyciele, lektorzy i korepetytorzy oraz studenci, firmy szkoleniowe (a w tym szkoły językowe) mogą bezpłatnie zamieszczać swoje ogłoszenie dotyczące usług edukacyjnych i korepetycji, jakie oferują.

Zalety serwisu

Wielką zaletą tego serwisu jest jego wielka różnorodność, to znaczy, że w ofercie znajdują się niemal wszystkie przedmioty z wielu dziedzin nauki. Dzięki bogatej i ciągle powiększającej się bazie nauczycieli i korepetytorów, uczeń może samodzielnie dobrać odpowiadającą mu ofertę. Nauczyciele za to mogą sami reklamować swoje usługi i odpowiednio je personalizować, zgodnie z własnymi preferencjami. Oznacza to, że nauczyciel sam decyduje w jakich godzinach chce prowadzić zajęcia, w jakie dni w tygodniu i za jaką cenę. Może również zdecydować się na lekcje “na żywo” w obrębie danego miasta lub dzielnicy, ale dziś wielką (i coraz większą) popularnością cieszą się usługi świadczone poprzez Internet. Dzięki lekcjom online możemy zaoszczędzić dużo czasu i, co najważniejsze, nie musimy wychodzić z domu. Zajęcia można prowadzić, siedząc wygodnie na kanapie w domu z kubkiem ulubionej kawy. Jedynym warunkiem, jaki należy spełnić jest stałe podłączenie do Internetu, zadowalająca jakość połączenia i urządzenie z zainstalowanym skype’em albo, ewentualnie, innym programem działającym na podobnej zasadzie. W przypadku konwersacji nawet komputer nie jest niezbędny, ponieważ w przypadku tego typu zajęć, meritum polega na mówieniu i słuchaniu. Takie lekcje najczęściej dotyczą bardziej zaawansowanej nauki języków obcych.

Edukorki.pl to nie tylko nauka języków obcych

W bazie znajduje się wiele innych przedmiotów, między innymi język polski, biologia, chemia czy historia. Jeśli nauczyciel ma odpowiednie kwalifikacje może uczyć też bardziej niestandardowych przedmiotów, takich jak historia sztuki czy emisja głosu. Ta nowa platforma edukacyjna łączą innowacyjność z tradycją, oferując każdemu efektywny i satysfakcjonujący poziom zarówno nauki, jak i nauczania.

Wejdź na stronę edukorki.pl i zacznij zarabiać po przez korepetycje online – polecamy!

1 odpowiedzi "Jesteś nauczycielem? Sprawdź jak w innowacyjny sposób możesz sobie dorobić do pensji"

  1. Fajnie że są takie serwisy. Kiedyś to tylko anonse i gazeta lokalna. Sam osobiście korzystam z podobnego serwisu. Jednak douczam jedynie online. W moim przypadku jest to możliwe, jako native speaker. Nawet nieźle mi to wychodzi. Godziny zajeć ustalam sam indywidualnie, kiedy i mi i kiedy uczniowi pasuje ;-)

Skomentuj

Twój adres email nie będzie widoczny.

*