Serwis informacyjny Legnicy – aktualności, baza firm, ogłoszenia. Dla mieszkańców i przedsiębiorców

46

Portal Legnica365 to zbiór kilkudziesięciu kategorii firm, które świadczą swoje usługi na terenie Legnicy. Nowoczesne źródło informacji dla tysięcy mieszkańców i reklama dla przedsiębiorców, którzy chcą dać poznać się bliżej. Znajdź to, czego aktualnie szukasz. Restauracje, warsztaty samochodowe, lekarze, siłownie, szkoły tańca czy nauki jazdy. Dowiedz się o profilu działalności, opiniach klientów, wskazówkach dojazdu i danych kontaktowych. Odwiedź już dziś jeden z najpopularniejszych portali o Legnicy.

Poznaj legnickie firmy. Odszukaj je za pomocą wyszukiwarki

Szybka i łatwa w użyciu wyszukiwarka dostępna w serwisie Legnica365.pl pomoże Ci w kilka chwil znaleźć, np. gdzie znajduje się najbliższa stacja kontroli pojazdów, sklep rowerowy, pizzeria czy lombard. Portal Legnica to zbiór firm, które mają swoje usługi zlokalizowane w tym blisko 100 tys. mieście. Mieszkańcy mają dostęp do największej bazy w regionie. W czasach, gdy pozyskujemy informacje z Internetu, część z nich może okazać się niewiarygodna. Witryna Legnica365.pl została stworzona po to, aby mieszkańcy mieli dostęp do najświeższych informacji o przedsiębiorstwach, opartych na wiarygodnych opiniach klientów.

Dla przedsiębiorcy do szansa na reklamę firmy

Jeśli prowadzisz biznes w Legnicy lub okolicy, skorzystaj z promocji na legnickim portalu. Dodaj firmę do katalogu i ciesz się z pozyskania nowych klientów. To tylko kilka kroków, aby Twój biznes widoczny był w Internecie. Uzupełnij dane, stwórz krotki opis i…gotowe! Od tej pory mieszkańcy Legnicy dowiedzą się o Twojej działalności. Przesiębiorcy na Legnica365.pl zyskują dodatkową opcję – publikację wpisu reklamowego. Za jego sprawą szerzej opiszesz to, czym się zajmujesz. Ulotki i reklama w radio powoli odchodzi w zapomnienie. Internet jest przyszłością, z której warto korzystać na co dzień. Dołącz do innych właścicieli biznesów z Legnicy i daj poznać się bliżej Twoim klientom.

Skomentuj

Twój adres email nie będzie widoczny.

*