Gadżety firmowe z logo – promujemy swój biznes

topsmartfones

W dzisiejszym artykule wnikliwie spojrzymy na moc produktów promocyjnych – bowiem jest naprawdę korzyści płynących z używania produktów promocyjnych jako taktyki marketingowej, którą dziś chcielibyśmy się z wami podzielić. Weźmy pod uwagę tę statystykę: wśród badanych osób 52% respondentów stwierdziło, że ich wrażenia na temat firmy są bardziej pozytywne po otrzymaniu od nich gadżetu firmowego z logo, a prawie 50% z nich korzysta codziennie. Która Twoja ostatnia taktyka marketingowa zestawiała się z tymi liczbami?

Korzyści z używania produktów promocyjnych z log firmy

  1. Zwiększone rozpoznawanie marki.

Celem dużych i małych przedsiębiorstw jest często rozpoznawalność marki. Jak sprawić, by Twoja marka nie tylko wyróżniała się na tle konkurencji, ale także pozostawała w świadomości klientów, zarówno obecnych, jak i potencjalnych? Jednym ze sposobów jest kreatywność w marketingu. Produkty promocyjne, takie jak etui na telefony które kupisz na stronie www.homescreen.pl to proste narzędzie, które może zwiększyć świadomość marki dla Twojej małej firmy. Wybierając element, z którego klient może korzystać w swoim życiu codziennym jest w stanie utrzymać Twój mały biznes w jego pamięci.

  1. Masowe efekty w niskich kosztach.

Przy napiętym budżecie może być trudno określić dokładnie, które produkty marketingowe są najbardziej sensowne dla Twojej małej firmy, które elementy dadzą ci jak najwięcej za twoje pieniądze. Tutaj właśnie produkty promocyjne z logo niosą wielką wartość dla Twojej inwestycji. Pamiętaj: proste rozdanie to świetny sposób na zwiększenie lojalności klientów. Poza tym to fajny sposób, by podziękować lojalnym klientom za ich obecność.

  1. Alternatywna wizytówka.

Choć wizytówki zawsze będą niewiarygodnie wartościowym produktem biznesowym, produkty promocyjne są zabawnym i kreatywnym sposobem na zaprezentowanie swoich danych kontaktowych. Zamiast na przykład zostawić potencjalnego klienta z wizytówką, rozważ pozostawienie swojej wizytówki oraz innego namacalnego, markowego produktu. Jeśli posiadasz firmę komputerową i naprawiłeś czyjś komputer, nie zapomnij o swojej wizytówce na dysku USB!

  1. Odpowiedź na potrzeby i dobre skojarzenie.

Jeśli chodzi o marketing firmy, należy pamiętać o każdej ekspozycji. Jak możesz utrzymać to, co robisz, i swoją firmę, konsekwentnie przed klientami, nie wydając konsekwentnie ogromnej ilości pieniędzy? Łatwo: zastanów się, jakie przedmioty klienci będą chcieli zatrzymać. Jeśli na przykład posiadasz bar, pomyśl o rozdawaniu darmowych otwieraczy do butelek z logo firmy.

  1. Potężna platforma marketingowa.

Jak wygląda Twoje portfolio marketingowe? Pomyśl o tym: gdybyś miał wybierać między jedzeniem tej samej pizzy, dwa razy w tygodniu, a otrzymywaniem w każdym tygodniu dwóch różnych lunchów, co byś wybrał? Uważamy, że większość z was wybierze odmianę. Ta sama zasada może być zastosowana do Twojego małego biznesu.

Skomentuj

Twój adres email nie będzie widoczny.

*