Darmowa aplikacja do faktur i kosztów Taxon – komu jest niezbędna?

5_800x533

Prowadzenie działalności gospodarczej wymaga poświęcenia i czasu. Zdobywanie nowych klientów, wykonywanie usług, promowanie firmy. Przedsiębiorca skupia na tym sporo uwagi. Nie można zapominać o dokumentach, które należy dostarczyć do swojego biura rachunkowego. W całym zamieszaniu to właśnie księgowość spędza przedsiębiorcom sen z powiek. Jak temu zapobiec i zoptymalizować współpracę z biurem rachunkowym?

Innowacyjne rozwiązanie, które pomoże twojej firmie

Na pewno każdy przedsiębiorca zna sytuację, gdy musi złożyć wizytę swojemu księgowemu z całym plikiem faktur na koniec miesiąca. Zabiera to sporo nerwów i czasu. Można tego uniknąć decydując się na alternatywne rozwiązanie. Czym ono jest?

Darmowa aplikacja do fakturo której mowa, ma za zadanie ułatwić zarządzanie firmową dokumentacją. Taxon to aplikacja dla nowoczesnych przedsiębiorców, którzy cenią swój czas, innowacyjne rozwiązania i nie chcą tracić czasu na formalności. Narzędzie, dzięki któremu prowadzenie obiegu dokumentów między Twoją firmą, a księgowością, stanie się proste, szybkie i wygodne.  Aplikacja Taxon to system do obsługi księgowości, który zintegruje działanie przedsiębiorcy z biurem rachunkowym i zapewni kompleksową obsługę księgową.

Dlaczego warto wybrać aplikację Taxon?

Twoje biuro księgowe online w telefonie. Cały schemat jest bardzo prosty. Wystawiasz fakturę klientowi, która automatycznie trafia do księgowości. Dodajesz koszt i biuro od razu może go zaksięgować. Wszystko online, gdziekolwiek jesteś. Szybkie wystawianie faktur umożliwi Tobie spożytkowanie czasu na rozwój firmy. Bez zbędnych rozmów telefonicznych, pisania długich maili czy wizyt w biurze rachunkowym. Fachowi doradcy podatkowi zadbają o bezpieczeństwo Twojej dokumentacji firmowej.

Największymi zaletami tej technologii jest to, że masz wszystko pod ręką. Dzięki aplikacji Taxon, za pomocą czatu, możesz w każdej chwili skontaktować się ze swoim księgowym i zadać mu nurtujące pytanie. Prowadzenie biznesu będzie łatwiejsze za sprawą innowacyjnego narzędzia.

Z pomocą aplikacji zrobisz zdjęcie swojej faktury kosztowej, która bezpośrednio zostanie wysłana do Twojej księgowej, a wszystkie dokumenty będą widoczne w telefonie. Dodatkowo otrzymasz informację o miesięcznych wynikach podatkowych oraz należnościach z tytułu VAT, PIT i ZUS do zapłaty.

Darmowa aplikacja jest bezpieczna i nadzorowana przez biuro rachunkowe. Nie musisz martwić się, że Twoje poufne dane zostaną upublicznione. Księgowość jeszcze nigdy nie była tak prosta i wygodna. Jednolity system wystawiania faktur, innowacyjność i szybki przepływ dokumentów kosztowych. Aplikacja Taxon dostępna w Google Play i App Store. Zainstalujesz ją na telefonie z systemem Android w wersji 4.1 i nowszych oraz iOS. Wystarczy tylko prawidłowe połączenie z internetem, aby moc korzystać z ułatwienia, które oszczędzi Twój czas i koszty. A prowadzenie księgowości online stanie się codziennością.

Postaw na nowoczesne rozwiązania z Taxon

Bezpieczeństwo i wygoda — te dwie cechy będą szły ze sobą w parze, jeśli zdecydujesz się na zainstalowanie dostępnego w Google Play darmowego programu do faktur Taxon. Zobacz, jak szybko można wystawić fakturę VAT, wygenerować dokument w formacie PDF lub wysłać druk bezpośrednio do klienta.

Skomentuj

Twój adres email nie będzie widoczny.

*