Centrum języków europejskich Columbus

dictionary-reference-book-learning-meaning-159581

Columbus to renomowana, stale rozwijająca się szkoła językowa. Już od 10 lat uczymy języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, włoskiego i francuskiego na wszystkich poziomach zaawansowania. Powadzimy kursy dla różnych grup wiekowych, a także zajęcia indywidualne.

Columbus to renomowana, stale rozwijająca się szkoła językowa. Już od 10 lat uczymy języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, włoskiego i francuskiego na wszystkich poziomach zaawansowania. Powadzimy kursy dla różnych grup wiekowych, a także zajęcia indywidualne.

Dużą zaletą naszej szkoły jest szeroka oferta, dzięki której uczniowie mają możliwość wybrania kursu najlepiej spełniającego ich oczekiwania, dostosowanego do ich potrzeb i możliwości czasowych. Kursy dzielą się przede wszystkim ze względu na grupy wiekowe. Uczymy:

  • Ø Dzieci w wieku 2-7 lat – prowadzimy oddzielne grupy dla 2-latków, 3-latków, 4- i 5-latków, 5- i 6-latków oraz dzieci zerówkowych; uczymy metodą Teddy Eddie łączącą prawdziwą naukę z zabawą;
  • Ø Dzieci z klas I-II;
  • Ø Dzieci i młodzież szkolną;
  • Ø Maturzystów – oferujemy kurs standardowy 100-lekcyjny i ekspresowy 50-lekcyjny;
  • Ø Studentów – w trybie standardowym (2 razy w tygodniu) i dla zabieganych (raz w tygodniu);
  • Ø Dorosłych – również w dwóch trybach.

Istnieje także możliwość zorganizowania kursów firmowych, przygotowanych indywidualnie pod poszczególne stanowiska w firmie. Z takich usług skorzystały już między innymi lubelskie urzędy, uczelnie, szkoły oraz firmy, takie, jak Olympus, Lubella, Eurobank, Makro czy Bayer.

Centrum języków Columbus oferuje kursy przygotowujące do egzaminów międzynarodowych. Z nami zadowalająco zdasz TOEIC, TOEFL, TOEFL Junior, TELC i wiele innych, w tym także egzaminy Cambridge.

Sekretem sukcesu szkoły i setek małych sukcesów jej kursantów jest szeroko uznawana metoda komunikatywna. Dzięki niej nauczymy Cię nie tylko rozwiązywać zadania, pisać, słuchać i zdawać egzaminy, ale także mówić. Zajęcia prowadzimy wykorzystując nowoczesne metody nauczania – tablice interaktywne, Internet oraz platformę e- learningową, za pomocą której, samodzielnie lub pod okiem lektora, możesz szkolić umiejętności nabyte w szkole.

Dbamy o spójny poziom zaawansowania kursantów w grupach. Nauka przebiega sprawnie także dzięki niewielkim, liczącym od 6 do 10 osób grupom.

Od początku istnienia szkoła językowa Columbusa naszym celem jest dbanie o najwyższą jakość prowadzonych kursów językowych. Najlepszą rekomendacją naszej szkoły są słuchacze, którzy zostają z nami na lata i polecają naukę u nas swoim znajomym. Cieszymy się z ich sukcesów, dlatego co roku nagradzamy ok. 20 słuchaczy stypendiami naukowymi.

Columbus to zgrany, świetnie wykwalifikowany zespół lektorów z doświadczeniem, którzy pamiętają, że podstawą efektywnej nauki jest pozytywna atmosfera zajęć.

Przyjdź do jednej z trzech naszych filii w Lublinie, a my znajdziemy dla Ciebie idealną grupę.

Skomentuj

Twój adres email nie będzie widoczny.

*