5 złotych porad dla kierowców Uber, którzy naprawdę chcą zarobić

26094517575_879c67ab66_b

Otwieranie tylnych drzwi dla ludzi, dostarczanie zimnej wody butelkowanej i dodatkowe ładowarki do telefonów dla pasażerów – co jeszcze możesz zrobić, aby być lepszym kierowcą Uber? Nierzadko podkreśla się także znaczenie profesjonalnego wyglądu, ale jest jeszcze więcej sposobów na to  by dobrze zarobić z Uber. Oto strategie, które warto mieć na uwadze, jeśli interesuje Cię praca w Uber.

Trzymaj przekąski i wodę pod ręką.

Kiedy masz zamiar być dostępny przez wiele godzin, ważne jest, aby mieć wszystko, co potrzebne, aby czuć się komfortowo. Warto mieć w samochodzie napoje i wodę, ale nie dla pasażerów. Sam musisz być dobrze odżywiony i nawodniony podczas pracy, dzięki czemu też nie musisz tracić czasu i pieniędzy na jedzenie wynos.

Poznaj lokalne łazienki.

Zapoznaj się z dostępnymi udogodnieniami toalet w miejscach, w których zwykle jeździsz.  Podkreśla się zawsze mocno w kontekście Uber potrzebę znalezienia publicznych łazienek z bezpłatnym parkingiem, który jednak może być trudny do znalezienia w centrum miasta. Oczywiście każdy obszar będzie miał inne opcje, ale upewnij się, że wiesz, co masz do dyspozycji, zanim zaczniesz rozpaczliwie szukać miejsca, by skorzystać z toalety.

Nie podążaj za stadem.

Można szybko zauważyć, że zarabia się więcej, ignorując zalecane czasy i miejsca, w których zapotrzebowanie na przejażdżki jest wysokie. Są to obszary takie jak popularne poranne trasy dojazdów do pracy, ruchliwe sobotnie bary i stadion. Zarabia się więcej, ignorując te gorące miejsca.

Nie jeździj w kółko.

praca w uber Jeżdżenie w kółko, próbując dostać się w miejsce, w którym Uber coś oferuje – nie jest najlepszym pomysłem. Zaleca się przylgnięcie do centralnego obszaru i, jeśli to możliwe, unikanie przedmieść.

Jeśli przejeżdżasz kilometry tylko po to, aby do kogoś dotrzeć, istnieje duża szansa, że ​​będziesz jechał dużo dalej. Nie możesz wiedzieć przecież, gdzie kierowca chce pojechać, dopóki go nie odbierzesz. Zazwyczaj oznacza to, że kierowcy tracą pieniądze na dalekich trasach.

Użyj aplikacji pasażera Uber.

Aplikacja pasażera pomaga korzystać z niektórych funkcji niedostępnych w aplikacji kierowcy. Po pierwsze, możesz zobaczyć, gdzie są inni kierowcy, co pomaga wybrać obszary bez dużej konkurencji. Na przykład możesz czekać na stadionie po meczu i mieć trudności z otrzymaniem jakichkolwiek zgłoszeń na kurs. Wtedy warto zalogować się do aplikacji pasażera i znaleźć się w otoczeniu innych kierowców. I okazuje się że po prostu wystarczy przejechać na drugą stronę stadionu by szybko zyskać prośbę o kurs.

Można też znaleźć bardziej zaawansowaną aplikację pasażerską, aby mieć więcej aktualnych informacji na temat taryf wzrostowych niż podstawowa aplikacja dla kierowców, która zdaje się mieć opóźnienie o kilka minut.

To wszystko może Ci pomóc zarobić z Uber więcej, niż mogłoby Ci się wydawać. Warto z nich korzystać i czerpać z możliwości zarobkowych (i nie tylko) w tej aplikacji jak najbardziej. Kto wie, być może kiedyś to Ty będziesz udzielać jeszcze lepszych wskazówek?

Skomentuj

Twój adres email nie będzie widoczny.

*